چگونه LeBron را می تواند تغییر NCAA hoops مدل

دو تا از بهترین و شناخته شده کار بازیکنان بسکتبال در کشور در حال underclassmen Mikey ویلیامز و له برون جیمز جونیور که دبیرستان underclassmen به خاص باشد. در 15 آنها حتی به اندازه کافی به رانندگی یک ماشین و در عین حال آنها در حال طرح ریزی به عنوان bellwethers برای نسل جدید بسکتبال بازاریابی است.

جریان اصلی از طرفداران بسکتبال نمی شناسد Mikey ویلیامز به عنوان او فقط یک افزایش دانشجوی سال دوم در San Ysidro دبیرستان در سن دیگو. اما هر بسکتبال ادراک نوجوان یا pre-teen شما می دانید که به احتمال زیاد تعداد در میان نزدیک به 2 میلیون Instagram followers. له برون جیمز جونیور بدیهی است که با کمک پدر مشهور خود دارای بیش از 5 میلیون پیروان و تبدیل به یک نفوذ به سیرا دره عمیق و باریک هم تیمی ها و فراتر از آن.

نه Mikey ویلیامز و نه له برون جیمز جونیور در نظر گرفته بهترین بازیکن فعلی در دبیرستان بسکتبال. (که می تواند نسل phenom de jour Emoni بیتس بازیکن برتر در سال 2022 کلاس.) اما با قدرت رسانه های اجتماعی, Mikey و Bronny آماده برای کمک به ایجاد جدید, تازه کار بسکتبال بازار.

گفتگو در مورد آینده NCAA جدید به نام تصویر و شباهت قانون است نقطه مختلف در کالج بسکتبال از فوتبال کالج است. و در بخشی از آن می آید از غیر قابل اجتناب است که ستاره هایی مثل Mikey و Bronny – آنها در حال حاضر شناخته شده توسط یک نام – یک پر سود راه دسترسی به آنها را می کند که عبارتند از: کالج بسکتبال. “Mikey و Bronny خواهد بود که برای اولین بار دو بازیکن را به تغییر amateurism راه ما آن را می دانم” گفت: Etop Udo-Ema, مدیر کامپتون سحر و جادو مردمی برنامه که ویژگی های Mikey.

اگر شما فکر می کنم که اغراق فقط چک کردن پیام های مستقیم از صندوق از برترین بازیکنان مدرسه بالا. Udo-Ema به طور مداوم فیلدینگ درخواست خود را از طریق خود Instagram صندوق برای ویلیامز.

Dalen Terry (53) from Hillcrest Prep and Mikey Williams (21) look on during the Pangos All-American Camp on June 2, 2019. (Brian Rothmuller/Icon Sportswire via Getty Images)
دلن تری (53) از هیلکرست دبستان و Mikey ویلیامز (21) نگاه کنید در طول Pangos همه آمریکایی اردوگاه در تاریخ 2 ژوئن 2019. (برایان Rothmuller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

بازیکنان دیگر در حال تجربه همان به عنوان عوامل بازاریابان و با نام تجاری سازندگان در حال تمام شدن در خط. Peyton واتسون پنج-ستاره 6-پا-7 رو به جلو در کلاس 2021 گفت: این غیر معمول است برای مردم را به او نوشتن و گفتن “هی, من شما را [پر-در — خالی] مقدار پول برای مصاحبه و یا به پست و یا این که در صفحه خود گفت:” واتسون که دارای بیش از 10 ، 000 پیروان. “و من حتی یکی از بزرگترین بازیکنان در Instagram. من حتی نمی توانید تصور کنید آنچه را DMs شبیه است.”

با عجله به پرورش روابط با بالا ستاره در دبیرستان بسکتبال بر یک عصر جدید. با طولانی نادیده گرفته حجاب از NCAA amateurism به طور رسمی برداشته بسیاری از فعالیت های اطراف بالا دبیرستان بازیکن پس از برخورد با بازار سیاه در حال ظهور است به نور. و رسانه های اجتماعی است که در بافت همبند بین ستاره های جوان و مارک به عنوان کارشناسان پیش بینی است که در آن کالج ستاره خواهد بود قادر به ایجاد مقدار زیادی از پول خود را. (همراه با خاطرات و ظاهر.)

چقدر در دسترس است ؟ “شما می توانید تصور کنید اگر Mikey بازی های مختلف ورزشی مانند تنیس یا فوتبال چقدر پول او را ساخته اند و در حال حاضر گفت:” تری تاکر, Mikey ‘ مربی بسکتبال در San Ysidro دبیرستان در سن دیگو. “او می تواند در تبلیغات خود کفش مقابله و همه چیز.”

جاده های بین آنچه ما می دانیم به عنوان تازه کار, بسکتبال و, بسکتبال حرفه ای متقاطع هستند به سرعت. با شروع این فصل آینده یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان نخبه در حال پرش کالج برای بازی در یک فیلم جدید G لیگ برنامه توسعه است.

پس از آن خیابان در 2020-21 فصل خواهد آمد یکی دیگر از گزینه های جذاب. کالج ورزشکاران قادر خواهد بود سود خود را صفر شروع در پاییز 2021 اگر چه طرح تاثیر است که هنوز مشخص نیست به این دلیل که NCAA هنوز به انتشار جزئیات قوانین و “guardrails.”

صرف نظر از آنچه در آن مانند به نظر می رسد جدید NCAA قوانین پتانسیل را دارند که به تاثیر این تصمیم گیری از چشم انداز بالا. در اخیر فصل, قطره ای از بازیکنان نخبه پرش در بسکتبال کالج است به یک جریان. سه قرعه کشی میدارد در Krysten زیرچشمی نگاه کردن آخرین یاهو ورزشی mock draft اساسا اجتناب کالج, با LaMelo توپ و RJ همپتون رفتن خارج از کشور و جیمز وایزمن نجات از ممفیس پس از درام پدید آمده در مورد واجد شرایط بودن در نوامبر است.

توانایی پول در کالج رفتن به کالج جذاب برای نخبگان بازیکنان ؟ نشانه هایی هستند که بسکتبال هنوز هم تا به برخی از کار را به انجام. Mikey در حال حاضر در ضبط گفتن 24/7 ورزشی او در تلاش برای رسیدن به NBA “را به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.” در حالی که Bronny نیست و در عین حال نخبگان کالیبر چشم انداز توانایی شاید بازی با پدر خود در گرگ و میش از زندگی خود و LeBron سازگار سولفات نسبت به NCAA او را یک longshot نامزد بازی hoops کالج. برای Emoni بیتس او در بازدید از ایالت میشیگان و گفت که همه چیز درست است اما آن می تواند خیره کننده اگر او نمی کند بلافاصله سرمایه گذاری در بازاریابی خود را بالقوه است.

چه در مورد دیگر بالا چشم انداز? می تواند از صفر به کالج بسکتبال اضافه شات از آب ؟ اجماع این بود که خیلی زود به یک اجماع.

Bronny James #0 of Sierra Canyon Trailblazers looks on during a game against the Minnehaha Academy Red Hawks on Jan. 04, 2020. (Hannah Foslien/Getty Images)
Bronny James #0 سیرا دره Trailblazers به نظر می رسد در طول یک بازی در برابر میننهها آکادمی قرمز Hawks در Jan. 04, 2020. (هانا Foslien/گتی ایماژ)

پاتریک بالدوین جونیور شماره 3 بازیکن در کلاس 2021 با توجه به Rivals.com. او یک دوک لاغر و می گوید: صفر نیست و تاثیر خود را استخدام به عنوان او را از “رفتن به دانشگاه برای گرفتن مدرک و توسعه به عنوان یک بازیکن بسکتبال است.” در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند استخدام نسخه از مربی صحبت می کنند به این دلیل است که بالدوین پدر پت Baldwin, سر مربی در ویسکانسین-میلواکی. “من قرار نیست خیلی فکر کردم به چه نوع از معاملات یک ورزشکار می تواند در حالی که در کالج, اما آن را می تواند باز کردن دروازه برای امکان پرداخت ظاهر گفت:” بالدوین جونیور

Kenny, Clark, پدر بالا-20 نقطه گارد Skyy, Clark مشتاق به یادگیری در مورد گزینه های در دسترس به پسرش. Skyy, Clark, نخبگان بازیکن در کلاس 2022 کنی کلارک گفت: فرزند خود را در صندوق سرشار با پیام از “افراد مختلف تمایل او برای کمک به ترویج و یا با ما شریک شوید.”

این Clarks در حال انتظار برای دیدن آنچه که در قوانین مانند قبل از انجام هر کاری. و آنها نیز کنجکاو برای دیدن چگونه سبز و تعداد انگشت شماری از دیگر بازیکنان را در جدید G لیگ مسیر.

“من می خواهم به نگاهی به همه چیز و حکومت نه هر چیزی از” Skyy کلارک گفت. “پدر من به کالج رفت [at UCF] و آن را دوست داشتم. شما دریافت می کنید که زمان بیشتری برای رشد و بلوغ بدون فشار بودن pro نشده است اما من چند سال است و من قصد دارم به هر گزینه را در نظر میگیرد.”

مربیان کالج در حال نگه داشتن یک ذهن باز به عنوان به خوبی. بسیاری می گویند که آنها خوشحال هستیم که این تغییرات ساخته شده اند. (آنها می تواند احمقانه به هر چیز دیگری می گویند publicly.) اما آنها نیز نامشخص از واقعیت است.

“شیطان در جزئیات” گفت: UNC-Greensboro مربی Wes Miller. “چگونه می توان این ساختار ؟ چگونه آن را تنظیم ؟ وجود دارد بسیار ناشناخته در این نقطه است که آن را سخت برای برنامه ریزی و یا آماده شدن با هر سطح از جزئیات است.”

یکی از قوی ترین زمین برای بازی بسکتبال کالج است ساخته شده است در بازوی بازاریابی است که می آید با تلویزیون و رسانه های قرار گرفتن در معرض. از کارملو آنتونی فصل در سیراکیوز به صهیون ویلیامسون سال در دانشگاه دوک وجود دارد ثابت خط پایین تفاوت بازاریابی برای کالج ستاره.

خواهد شد که مدل شروع به تغییر ؟ Mikey و Bronny نمایی بیشتر محبوب – حداقل از نظر پیروان – بیش از هر زمان یا ورودی کالج بسکتبال ستاره. و به عنوان آنها بازی خود را در دبیرستان استخدام آنها نیز به عنوان چهره از آنچه بسکتبال ستاره شدن می تواند مانند نگاه در نسل بعدی.

“Mikey و Bronny دو تا از بزرگترین دبیرستان بازیکنان بسکتبال در کشور در حال حاضر و آنها هنوز سه سال دیگر باقی مانده است” تاکر گفت. “تاثیر این دو ساخته شده اند در بسکتبال جهان باور نکردنی است و آنها تنها 15.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>