اینجا چرا موری می توان فانتزی را MVP

فقط در مورد شما به نحوی آن را از دست رفته ما می خواهم به شما یادآوری است که در هر یک از دو فصل گذشته NFL MVP شده است دوم-سال کارفرمایی. هر دو از برندگان جایزه تولید تمام وقت, فانتزی, اجرای, بیش از حد. پاتریک Mahomes تنها 23 هنگامی که او دوم QB تا کنون به بیش از 400 فانتزی امتیاز در یک فصل است. Lamar جکسون 22 بود زمانی که او سوم.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

در این سال اگر شما به دنبال جوان کارفرمایی به احتمال زیاد به ادامه روند مورد علاقه خیلی روشن است. با تمام احترام به دانیل جونز, Dwayne هاسکینس و درو قفل, این بازیکن به, شرط در آریزونا Kyler موری حاکم توهین آمیز rookie از سال است.

انتظارات بالا هستند و قطعا در انعکاس موری میانگین پیش نویس موقعیت (51.7 در یاهو 46.6 در NFC) بنابراین او نمی تواند کاملا مقرون به صرفه است که جکسون بود در فصل گذشته یا Mahomes سال قبل است. اما زمانی که ما در حال بحث در مورد بازیکنان با لیگ برنده صعودی ADP کمتر از یک نگرانی است. جکسون می شده اند یک سرقت در تقریبا در هر گونه هزینه در سال 2019.

در مورد موری به عنوان جدی 2020 نامزد MVP (در هر دو واقعیت و فانتزی) آغاز می شود با یک مفهوم ما ذکر کرده ایم که چندین بار در اطراف در اینجا …

سال-به-سال تداوم

هر تیم تلاش قابل توجه پرسنل و یا طرح تغییر در این جهنمی offseason مواجه است با یک چالش شدید. که واقعا یک نگرانی برای موری و کارت. او را از ورود دو سال در همان فانتزی پسند جرم تحت همان سر مربی و احاطه شده توسط چهره های آشنا در حمایت از بازیگران. در این فصل بیشتر از هر جای دیگر آن را بسیار مفید برای یک تیم به سادگی آن را اجرا کنید پشت ساختمان در سال قبل را پایه و اساس است.

آریزونا سر مربی Kliff Kingsbury توصیف چیزهایی که در این راه در مطبوعات در جلسه هفته گذشته:

“بزرگترین گام [موری] میخوام این است که تصمیم گیری. همه چیز اتفاق می افتد برای او واقعا سریع در برابر سال گذشته است. سال دوم در این سیستم بسیار آشنا با O-خط در حال اجرا خود را پشت رسیور خود را. من فقط احساس مانند برخی از کسانی که منفی نمایشنامه گرفته شده در اوایل فصل تو پاک شود و آن را واقعا میخوای کمک به ما در جرم.”

یک ارتقاء قابل توجهی کاردینالها را به جرم بود فقط بیش از حد به شدت خوب به تصویب …

سال گذشته آریزونا پیشرو گیرنده بود و 36 سال در 16 فصل NFL. لری فیتزجرالد است که به وضوح یک-دایره درون سالن از شهرت بازیکن مسلما بهترین گیرنده عصر خود را, اما او 1,400-حیاط سال در حال پشت سر او.

DeAndre هاپکینز است در مراحل مختلف در حرفه خود. Nuk است 28 سفر سه مستقیم All-Pro فصول و در مطلق خود را نخست. خود فصلی به طور متوسط بیش از شش سال گذشته در هوستون ظالمانه هستند: 97 پذیرایی از 1300 متری 9 TDs. و به یاد داشته باشید تعداد کسانی که شامل این عجیب و غریب تلف فصل با براک Osweiler در QB.

لایحه اوبراین ناتوانی همراه با بهترین گیرنده و عدم تمایل به پرداخت و او را منجر به یک عظیم به دست آوردن برای کاردینالز. تجارت خالص بود سرقت. Scandalously بد است.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

با وجود این به صورت مختصر offseason ما هنوز به مشاهده هاپکینز به عنوان یک ردیف-یکی از فانتزی گیرنده برای سال 2020 است. او غالب در تمام جنبه قادر به جلب که به نظر می رسد به طور کامل غیر ممکن است. فیتزجرالد و مسیحی کرک البته می توانید باقی می ماند فانتزی-مربوطه در ثانویه دریافت نقش; آریزونا به جرم قرار دادن توپ در هوا 554 بار در فصل گذشته در حالی که با شروع یک تازه کار در کارفرمایی. هاپکینز’ حضور در میدان برای این کارت باعث می شود زندگی را ساده تر برای هر کس دیگری است و او باید به سرعت بخشیدن به بهبود از موری است که هر کس در حال حاضر انتظار می رود …

موری اول سال عبور شماره امیدوار شد

به عنوان rookie فصل رفتن در موضع کارفرمایی موری را 2019 استثنایی بود. او 3,722 عبور متری بودند و هفتم-بهترین های یک سال اول رهگذر و تکمیل درصد (64.4) چهارم-بالاترین از هر کسی با 300 یا بیشتر تلاش. موری و کم نیوتن تنها rookies برای باز کردن حرفه خود را با بازگشت به عقب 300-حیاط اجرای برنامه.

بازوی قدرت و دقت? Kyler به اونا:

موری تنها انداخت 12 میدارد در 542 تلاش (2.2 درصد) است که به وضوح نشانه امیدوار کننده برای 22 سال QB. خود را کامل-فصل touchdown رای (3.4) و زیر لیگ-متوسط اما آن را شروع به پریدن کرد به 5.2 درصد بیش نهایی خود را در هشت بازی. اگر او می تواند این نرخ را در سال 2020 در همان عبور حجم, ما می خواهم انتظار 28 touchdowns. با نخبگان و استعداد مانند هاپکینز در حال حاضر در مخلوط آن دیوانه نیست به فکر می کنم 30-plus.

برای فانتزی اهداف موری عبور حتی ممکن است خود را بهترین صفت …

Kyler عجله توانایی نادر است

Lamar جکسون است که در یک سطح بالاتر از بقیه لیگ QBs (و بیشتر از آن RBs) به عنوان یک دونده اما موری is a badass, بیش از حد. در اینجا یک یادآوری:

او خطرناک است هنگامی که بداهه و ناعادلانه خواندن گزینه است. موری و طب مکمل و جایگزین (دوباره) تنها دو rookie quarterbacks در تاریخ به تصویب برای 3 ، 500 متری و اجرا برای 500. Kyler بود دوم بیشتر عجله متری در میان تمام QBs فصل گذشته (544) و دوم-بهترین متری در حمل متوسط (5.8). با توجه به چگونه اغلب و کارآمد او زد ما منطقی ممکن است که انتظار می رود او را به نمره بیش از چهار عجله TDs او تحویل داده شده در سال گذشته است.

همه چیز در نظر گرفته, این واقعا خیلی کشش به این باور موری می تواند تولید 35 یا بیشتر ترکیب شده touchdowns سالم فصل دوم-سال pro. آن را نمی خواهد حتی نیاز به شگفت انگیز مرتب سازی بر اساس از جهش که جکسون ساخته شده از سال 2018 2019. حتی با یک اندازه گیری کمی از شانس و توسعه به علاوه یک هاپکینز ضربت او را زنده MVP نامزد — اگر نه در زندگی واقعی قطعا در فانتزی.

گوش دادن به Yahoo Fantasy Football, پادکست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>