طاس حقیقت: Cincinnati MLS تیم توییتهایی اشتباه عکس از مربی

سینسیناتی (AP) – اوه!

سین سیناتی لیگ برتر فوتبال تیم نوشته شده اشتباه عکس در آن توییت اعلام استخدام سابق منچستر یونایتد مدافع Jaap Stam.

و آن را اولین بار مربی با سر تراشیده شده است با اشتباه شخص دیگری که دارای همان نگاه.

“این اتفاق افتاده است اما آن را کاملا یک شگفتی بزرگ دیروز” استم روز جمعه گفت.

تیم خود را اعلام کرد استخدام روز شنبه در یک صدای جیر جیر که به اشتباه, برجسته, عکس از نگاه به طور یکسان Tinus ون Teanenbroek یک Ajax youth مربی. Cincinnati به زودی ترجمه این خبر با عکس درست و گفت: “پیوستن به ما در استقبال ما واقعی جدید سر مربی Jaap Stam.” این تیم نوشت: “واقعی” در کج (ایتالیک).

Stam گفت: تیم وب سایت است که او خدا را شکر با توجه به اشتباه آورده را به استخدام خود. او گفت: او عادت به چنین هویت اشتباه.

“بسیاری از مردم بدون مو, در, هلند, گاهی اوقات آنها می گویند وجود دارد Jaap!”‘ او گفت:. “این چیزی است که کاملا طبیعی است.”

دیگر MLS تیم تا اشتباه و توییتی عکس از دیگر Stam نگاه-alikes که او لذت می برد.

“کسی آن نوشته شده به من و من می توانم آن را درک و همچنین” استم گفت: در زوم تماس با رسانه ها جمعه. “در یک زمان خاص ما نیاز به یک کمی خنده به عنوان به خوبی. اگر ما در بازی در برابر هر یک از دیگر اگر ما در بالا آمده با پیروزی در آن بازی خاص و سپس ما می توانیم یک خنده به طوری که چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام.”

Stam جایگزین ران Jans که مجبور شد در ماه فوریه پس از یک لیگ تحقیقات نشان او می خواهم با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در اتاق قفل و دیگر نگران نظرات. این تحقیقات باعث شده است شکایت از لیگ بازیکنان را به انجمن.

Cincinnati است که در آن سوم سر مربی در طول آن کوتاه ماندن در لیگ. به عنوان یک تیم توسعه در سال گذشته آن را اخراج آلن کخ پس از آن در 11 ردیف اول بازی که در سمت چپ سینسیناتی با دو برد و هفت ضرر و زیان و دو تساوی.

Stam, 47, همچنین دارای مربی در انگلستان در خواندن (2016-18) و همچنین در خود بومی هلند در زووله (2018-19) و فاینورد (2019).

مرکزی مدافع او برنده سه لیگ برتر عنوان یک جام حذفی و 1999 لیگ قهرمانان اروپا با ایالات.

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/apf-Soccer و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر