آیا این کالج برای اولین بار است-پول ؟

Caleb Williams بالا رتبه کارفرمایی استخدام در کشور است. او 6-پا-1 و 200 پوند افزایش ارشد در گنزگا دبیرستان در واشنگتن دی سی است که بحث بین ارائه می دهد از اوکلاهما, LSU و مریلند است. Rivals.com صفوف او شماره 3 به طور کلی بازیکن در کلاس 2021. او همچنین پتانسیل چهره یک نسل جدید در دو و میدانی.

پس از ویلیامز را انتخاب مدرسه و شروع به حرکت به راه خود را از طریق این ورزش او خواهید بود شاید بسیاری از مشخصات بالا در آزمون مورد NCAA جدید به نام تصویر و شباهت قوانین. آنها انتظار می رود و در این زمان او انتظار می رود به snaps در پاییز 2021.

ویلیامز و پدرش کارل خوبی از این آگاه هستند. که بخشی از دلیل که چرا ویلیامز پست Instagram داستان هر روز به حساب خود را که نزدیک به 23,000 پیروان. (او می رود به نام کالیب “سوپرمن” ویلیامز تحت حساب کاربری @ayeeecaleb).

ویلیامز ارسال خواهد شد فیلم تمرین در توییتر به خود 10,500 پیروان خود ترویج Gonzaga هم تیمی و رفیق استخدام در IG و به پیروان یک نگاه اجمالی به او روز به روز زندگی در اسنپ چت. ویلیامز مبالغ رسانه های اجتماعی فلسفه این راه است. “اگر شما خوب بازی کنید واقعا بازیکنان خوب در مشخصات بالا, کالج, همه چیز شروع به جریان” ویلیامز گفته یاهو ورزشی این هفته است. او می افزاید: “شما استخدام رتبه بندی واقعا هیچ معنایی ندارد (زمانی که شما رسیدن به دانشگاه). اگر شما پیروان آنها در حال رفتن به می آیند با شما.”

جزئیات چگونه NCAA نام تصویر و شباهت قانون را نگاه نمی شود شناخته شده برای چند ماه. اما آنچه در حال حاضر پدید آمده در فوتبال است و اهمیت بیشتری به ویلیامز نسل است با حداکثر سرعت دویدن برای رسیدن و پرورش مخاطب است. جدید مسابقه تسلیحاتی در کالج ورزشی را در اطراف کمک به بازیکنان متراکم کردن پیروان.

تماس با آن رشد یک نام تجاری. تماس با آن ساختمان زیر است. اما چقدر از رسیدن به یک بازیکن مثل ویلیامز ورود به کالج می رود که برای ترجمه به او چقدر ارزش به عنوان طرح های رسانه های اجتماعی به عنوان یک محل با مشخصات بالا بازیکن مثل ویلیامز می توانید به کسب درآمد برخی از پول است.

Gonzaga's Caleb Williams poses for a photo on July 25, 2018. (Tasos Katopodis for The Washington Post via Getty Images)
Gonzaga را Caleb Williams شمار برای یک عکس در جولای 25, 2018. (Tasos Katopodis برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

ویلیامز می داند که بازی خوب و انجام بازی های بزرگ را در نهایت تعیین ارزش خود را و رسیدن به. و در حالی که آن را یکی از عوامل اصلی در جذب توانایی برای یک مدرسه برای کمک به حداکثر رساندن نام خود را در تصویر و شباهت بخشی از رویکرد خود را. (او گفت: تمام مدارس او با توجه به این بحث را با او در طول.)

کارل ویلیامز توصیف دامنه کسب و کار بالقوه قطعه برای پسر خود را در این راه.

“یک تن و یک تن” کارل ویلیامز گفت: وقتی پرسیده شد که چگونه از یک عامل است. “این بخشی از محاسبات ما. جایی که بهترین بازار برای کمک به تجاری ؟ که بازاریابی ماشین پشت سر آنها به او فشار به سمت Heisman? از یک کارفرمایی دیدگاه شما باید که در ذهن شما است. آن را در خط مقدم دارد اما در مکان هایی که نبوده است بزرگ که در آن یک چیز است. که کردم به عامل در برخی از نقطه.”

کنجکاو معامله از طریق کالج ورزش سیم در هفته های اخیر. دو تا از LSU بالا تصویری اعضای تیم – را تنومند و یعقوب قهوه ای – استخدام کردم با USC. معامله بر واقعیت از زمان به عنوان ارزش از کسانی که می تواند به افزایش ایجاد و تقویت یک بازیکن تصویر در حال تبدیل شدن بیشتر آرزو کالا. (تنومند و قهوه ای شناخته شده برای خود را اعتیاد به مواد مخدره ویدئوها در میان LSU را 15-0 فصل است.)

مدارس مانند Clemson, اوهایو, خارجه آلاباما, و بسیاری دیگر ساخته شده اند و خود رسانه ها و ماشین های پر شده با رسانه های اجتماعی تجارت گرافیک جذاب و با نام تجاری سازندگان. اوکلاهما معروف ارائه شده هر یک از استخدام که امضا شده با Sooners در کلاس 2020 شخصی آرم.

“من تصور آینده ای که در آن استخدام شامل یک ارائه که شما را به یک بچه در اینجا بازیکنان که دوست دارید” گفت: فوتبال مدیر در یک قدرت پنج مدرسه. “در اینجا چیزی است که آنها قادر به تولید در نام تجاری خود را. به اینجا می آیند و شما می توانید $500,000. رفتن وجود دارد و شما را 20 درصد کمتر است.”

این بدان معناست که وجود خواهد داشت یک قطره پایین, اثر, با توجه به ژاک Soskin یک ورزشکار سفیر با ولتاژ مدیریت است که زمان زیادی را صرف تحصیل در این فضا است. Soskin پیش بینی یک جهان که در آن ورزش دبیرستان را تا پایان به دنبال بیشتر شبیه کالج ورزشی به عنوان ما در حال حاضر آنها را می دانیم.

در حال حاضر ما شاهد چنین گسترش سلاح های تلویزیونی در سراسر کشور matchups از تیم های برتر از سواحل مخالف که آنها تبدیل شده ایم انتظار می رود. سنت جان Bosco دبیرستان در بللفلور (کالیفرنیا) بازی سه East Coast مدارس در فصل گذشته و دیگری در هاوایی است. این تصادفی نیست که آنها تا به حال این ملت کارفرمایی, Clemson محدود D. J. Uiagalelei. بیشتر از کسانی که صلیب کشور بازی نمایش مشخصات بالا بازیکنان انتظار می رود.

“شما در حال دیدن حرفه ای از مدارس در حال حاضر” Soskin گفت. “اگر کالج بچه ها در حال رفتن به مانند جوانب مثبت, ما قصد داریم برای درمان دبیرستان ورزشکاران مانند ما درمان دانشگاه. هر کس در حال رفتن به برای آینده به دنبال ترور لارنس و یا D. J. Uiagalelei.”

St. John Bosco QB DJ Uiagalelei looks on before a game between the Mater Dei Monarchs and the St. John Bosco Braves on Oct. 25, 2019. (Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images)
سنت جان Bosco QB DJ Uiagalelei به نظر می رسد قبل از بازی بین مادر Dei پادشاهان و سنت جان Bosco بریوز در Oct. 25, 2019. (Jevone مور/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

که فضای ویلیامز خود را میبیند در حال حاضر در آستانه یک تجربه ای که هیچ کس تا به حال تجربه کرده است. او انتظار می رود به انتخاب بین مریلند, LSU و یا قبل از پایان تابستان. (او گفت: او شده است به OU و LSU سه یا چهار بار و هر مدرسه محلی مریلند “بی شماری” بار.)

زمانی که ویلیامز برای اولین بار شنیده در مورد صفر قوانین عبور اولیه خود فکر کردم هیجان بیش از محبوب EA Sports NCAA تصویری بازی بازگشت. او می خواهم در این بازی اغلب به عنوان اورگان و نمره touchdowns با سابق اردک د’Anthony توماس.

در حالی که بازی های ویدئویی بازگشت به نظر می رسد بعید است که ویلیامز به زودی تغییر تمرکز خود را به, چگونه آن را می تواند به نفع او و خانواده اش است. او گفت که موضوع اغلب می آید تا در گفتگو با پدرش و مربیان دو. ویلیامز تنش و بیش از بیش در مکالمه است که غنایم خود را در زیر خواهد آمد اگر او بازی نکند و یا برنده شدن در یک کارفرمایی شروع کار است.

اما او و خانواده اش را از طریق فکر آینده به اندازه کافی به تصور داشتن کسی بر روی زمین در کالج برای کمک به او در مدیریت کسب و کار خود را با نام تجاری. “من فکر نمی کنم من می خواهم به قادر به انجام آن خودم” او گفت:.

و فلسفه شامل مشخصه ویلیامز رسانه های اجتماعی تغذیه. او به طور مداوم در ترویج و تبریک به هم تیمی های خود در بورس تحصیلی خود را ارائه می دهد و تمجید. بیشتر از خود پست ها به نظر می رسد ترویج دیگران نسبت به خود. (او همچنین گفت که او تلاش می کند برای پاسخ به تمام طرفداران که رسیدن در رسانه های اجتماعی.)

ویلیامز می کند و همان فریاد استخدام که ممکن است پیوستن به او در آینده نقطه پرورش روابط در همه ستاره بازی و بیش از رسانه های اجتماعی. چقدر Caleb Williams و نسل او از ستاره ورزشکاران می تواند خاموش رسانه های اجتماعی است که هنوز به تعیین خواهد شد. اما همانطور که لحظه ای می آید او و خانواده اش به استقبال فرصت ها و ساختمان نسبت به آن یکی پیرو در یک زمان.

“ورزشکاران نمی توانند پول خود را خود نام و تصویر نوع دیوانه” ویلیامز گفت. “آنها نمی تواند کار یک کار با مدرسه و فوتبال. من فکر می کنم آن را برای آنها را به انجام این کار برای بازیکنان است. آنها قادر خواهید بود به پول برای خود و ارسال بازگشت به خانه به خانواده خود را اگر آنها در حال مبارزه. این یک فرصت برای ایجاد برخی از پول و بهتر خودمان است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>