ویدال “بسیار خوشحال” در بارسلونا در میان اینتر لینک

بارسلونا هافبک آرتورو ویدال اصرار او خوشحال در لالیگا باشگاه در میان لینک کلیک کنید با یک حرکت به اینتر.

ویدال 32, گزارش یک هدف برای اینتر که در آن او می تواند دوباره با سابق یوونتوس, سرمربی آنتونیو کونته.

برخی از گزارش ها پیشنهاد کرده اند که او می تواند بخشی از یک معامله است که می بیند لوترو مارتینز حرکت راه دیگر برای Camp Nou, که همچنین ترک های باز این امکان وجود دارد که ویدال لینک کلیک کنید تا در سطح باشگاه با شیلی تیم-همسر الکسیس سانچز که در حال حاضر در وام در اینتر از منچستر یونایتد.

اما شیلی بین المللی است که قرارداد در نیوکمپ تا 2021 گفت که او خوشحال بود به در بارسلونا.

“من بسیار خوشحال و راحت در بارسلونا البته من می خواهم برای ادامه. در حال حاضر من آماده تر از همیشه” ویدال گفت: در طول یک Instagram چت زنده در روز پنج شنبه.

“من خوشحال هستم خوب وجود دارد و من دوستان زیادی در اتاق پانسمان.”

لالیگا نزدیک شدن سرگیری مذاکرات coronavirus همه گیر شده به حالت تعلیق در ماه مارس است.

ویدال گفت که او آماده بود برای رفتن با بارسلونا تعقیب تیمش و لیگ قهرمانان تاج.

“من احساس بسیار خوبی از لحاظ فیزیکی بهتر از همیشه. در تمام زندگی حرفه ای من من هرگز تا به حال زمان زیادی برای آماده سازی خودم” این هافبک گفت.

“ما یک طرح ساخته شده به حداکثر به گسترش زندگی حرفه ای من به عنوان آنجا که ممکن است.

“من احساس می کنم آماده برای آنچه در حال آمدن است, هر دو در لیگ قهرمانان و لالیگا.”

ویدال وارد بارسلونا در شروع 2018-19 فصل از بایرن مونیخ و برداشته اسپانیایی عنوان خود را در طول اولین فصل این معنی است که او در حال حاضر یک قهرمان ملی در چهار کشور مختلف نیز پیروزی در بوندسلیگا, سری آ یک و شیلی پرواز بالا.

دوره دوم خود دیده است شیلی استفاده می شود در درجه اول به عنوان یک جایگزین ضربه در مرحله ی دوم از بازی ها فقط با هشت نفر از 22 لیگ حضور در 2019-20 که از شروع.

او همچنان یک تهدید در لالیگا, اما, تور شش گل به نشستن چهارم بارسا را به ثمر رساند نمودار پشت سر لیونل مسی و لوئیس سوارز و تراکتورسازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>