این 10 دوره Blockchain & Ethereum آموزش است فقط 29 دلار امروز


اگر به هم پیوسته جهان از blockchain بیت کوین و cryptocurrencies ترساندن شما کمی شما تنها نیستید. با تشکر در بخش افراطی و به ظاهر تصادفی نوسانات در ارزش بیت کوین در طی سه سال گذشته بیش از چند توسعه دهندگان و سرمایه گذاران با احتیاط از cryptocurrency انقلاب و روابط خود را با blockchain توسعه است.

اما با وجود Bitcoin اخیر نوسانات جدی ترین اقتصاددانان پولی و متخصصان معتقدند که cryptocurrencies در اینجا به ماندن بگیرید. اگر شما می خواهید به ماندن بگیرید پیش از منحنی در یک جهان که در حال تبدیل شدن بیشتر متکی blockchain توسعه و غیر متمرکز ارز, شما در حال رفتن به نیاز به درک چگونه این سیستم عامل و فن آوری های تابع.

کامل Blockchain & Ethereum برنامه نویس بسته نرم افزاری خود را با یک توقف منبع برای demystifying این به طور فزاینده ای با ارزش و مهم صنعت و در حال حاضر شما می توانید تمام 10 دوره بسته نرم افزاری برای بیش از 95% در $29.

با بیش از 800 آسان به دنبال درس های این آموزش جامع و کامل بسته خواهد شد و شما نه تنها یک درک کامل از زمینه فن آوری و روش های را که cryptocurrencies به زندگی و همچنین ابزار ها و برنامه هایی که استفاده می شود برای ساخت blockchain برنامه های کاربردی از ابتدا — یعنی Hyperledger آهنگساز و شاخه های مختلف آن.

شما خواهید آموخت که چگونه برای ایجاد یک طیف گسترده ای از قدرتمند Ethereum ابزار کاربردی و با استفاده از غیر متمرکز blockchain روش, نحوه ایجاد پروژه با تولید کاملا جدید cryptocurrencies از ابتدا چگونه به توسعه غیر متمرکز که مبادلات را تسهیل cryptocurrency تجارت آنلاین و بیشتر — همه از طریق آموزش است که شکسته شدن هر عنصر از Hyperledger آهنگساز در حالی که به شما آموزش چگونه برای ایجاد نرم افزار-سطح زنجیره تامین برنامه های کاربردی.

این آموزش بسته نرم افزاری نیز همراه با درس های که خواهد شد به شما آموزش چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد روند cryptocurrency معدن بدون نیاز به توسل به شبکه های وابسته و یا بازاریابی سیستم عامل ها — بدون در نظر گرفتن بودجه خود را و یا مقدار زمان شما مایل به سرمایه گذاری در تولید یک درآمد انفعالی.

آیا به سمت چپ پشت در طول cryptocurrency و blockchain انقلاب. کامل Blockchain & Ethereum برنامه نویس بسته نرم افزاری را به شما تا به سرعت آن را در فروش فقط برای $29 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر پوشش از طریق Piqsels

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>