تور اروپایی امیدوار به از سرگیری آن فصل اولین تعطیلات آخر هفته در ماه آگوست در انگلستان به عنوان بخشی از یک چهار-مسابقات “حباب” در انگلستان و ولز گلف خلاصه گزارش روز شنبه.

مجله ذکر منابع با آگاهی از این طرح در گفت و انگلیسی کارشناسی ارشد, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 30 Aug. 2 خواهد بود و به دنبال آن سه مسابقات ارائه 1 میلیون یورو ($1.1 میلیون) در پول جایزه در جنگل آردن و Hanbury مانور در انگلستان و سلتیک مانور در ولز.

این تور اروپا گفت: آن را نمی تواند نظر.

انگلیسی کارشناسی ارشد در خانه ای در شمال شرق انگلستان است همان هفته جهان را در مسابقات قهرمانی گلف در ممفیس ، هفته بعد است PGA قهرمانی برای اولین بار عمده ای از سال در سان فرانسیسکو.

تور در حال حاضر تا به حال نه مسابقات به تعویق افتاد و هشت لغو شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

مجله گفت: مارس 7 یادداشت آن به دست آمده از تور اروپایی رئیس کیت Pelley مطمئن باشید بازیکنان این سفر اطمینان است تمام اقدامات ایمنی از جمله آزمایش و او متعهد یک برنامه به عنوان “قوی است.”

این یادداشت همچنین گفت: بازیکنان را نگه دارید همان اولویت بندی برای 2021 — PGA تور و تور LPGA اعلام کرده اند سیاست های مشابه — و وجود دارد خواهد بود حداقل از مسابقات به بازی به نگه داشتن عضویت کامل.

گلف خلاصه گزارش این یادداشت همچنین نشان داد وجود دارد خواهد بود در مرحله مقدماتی مسابقات در پایان سال و هیچ کس را می توان از رشد و نمو چالش تور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی