لس آنجلس (AP) — هارون دونالد است نه هیجان زده در مورد چشم انداز از بازی فوتبال بدون هواداران.

لس آنجلس قوچ’ سوپراستار دفاعی lineman نمی خواهم این ایده از بازی NFL فصل در مقابل صندلی های خالی گفت: “نمی تواند سرگرم کننده به من.”

“من احساس می کنید مثل شما نیاز به طرفداران بازی” دونالد اضافه شده پنج شنبه در یک ویدئو کنفرانس از offseason خانه در پیتسبورگ. “من نمی بینم که چگونه شما می توانید یک بازی را بدون طرفداران. من احساس می کنم که طول می کشد از هیجان و سرگرم کننده از بازی.”

دونالد متوجه نظر او نمی حمل وزن زیاد اگر بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای NFL به اقدامات فوق العاده ای برای ارائه یک تلویزیون محصول به جهان است. اما شش-زمان Pro کاسه های انتخاب است که در میان کسانی که ورزشکاران در سراسر جهان که واقعا دیدن نقطه ادامه با حرفه در حالی که جمعیت زیادی قادر به جمع آوری با خیال راحت.

“من احساس می کنم مانند طرفداران شما انتخاب کنید تا” دونالد گفت. “طرفداران چه چیزی باعث می شود بازی هیجان انگیز است. طرفداران شما می دهد که آب اضافی هنگامی که شما خسته و خسته. هنگامی که شما را به این بازی بزرگ است و شما شنیدن 80,000 طرفداران دیوانه که پمپ شما. اگر شما لازم نیست که در این بازی من فکر می کنم که فقط طول می کشد سرگرم کننده از آن است.”

این واقعیت ممکن است از یک بیماری همه گیر سال در حال آمدن به خانه برای دونالد و قوچ که نمی بازگشایی آموزش خود را پیچیده در حالی که انجام خود کار بهار آنلاین. دونالد استفاده می شود برای از دست رفته offseason تمرینات با هم تیمی های خود به لطف دو قرارداد holdouts که در نهایت به پایان رسید و با او ماموت شش سال 135 میلیون دلار فرمت در ماه اوت سال 2018 است.

دونالد معمولا به صرف مقدار زیادی از offseason کار کردن در پیت که در آن هارون دونالد فوتبال عملکرد مرکز در اختیار خود را به دلایل آشکار است.

اما با این دانشگاه تعطیل با توجه به همه گیر دونالد گفت: او کار کرده است به خارج “که در آن همه آغاز شده” در سیاه چال — نام مستعار خود را برای کوچک زیرزمین خانه پدرش. او با بلند کردن وزنه سه روز در هفته به مدت حداقل دو ساعت در روز در کنار برادرزاده اش, یک دبیرستان دفاعی lineman.

دونالد هنوز مشغول مدرسه خود را, اما او به تازگی به پایان رسید آيات او مدرک پیوستن به خواهر و برادر خود را به عنوان فارغ التحصیلان دانشگاه.

“من شده است با در نظر گرفتن کلاس برای چند سال گذشته اینجا و آنجا کلاس های آنلاین” گفت: دونالد که رهبری به NFL در سال 2014. “این یک قول من به پدر و مادرم. وقتی که من پیش نویس من موعود پدر و مادر من است که من می خواهم هنوز هم دریافت مدرک زیرا که آنچه آنها می خواستند. آن زمان در حالی که اما من از انجام آن. آنها افتخار من است. من فقط خوشحالم و رها که من در نهایت انجام می شود.”

دونالد خواهد سر به سواحل غرب در نهایت اما او در گرفتن مقدار زیادی از زمان روی صفحه نمایش خود را با هم تیمی های جدید خود و با قوچ’ مربیگری کارکنان از جمله جدید دفاعی هماهنگ کننده براندون Staley. دونالد است که خوش بینانه در مورد جهت قوچ’ دفاع, اگر چه او مشتاق برای دریافت بر روی یک زمین فوتبال بنابراین او می تواند یاد بگیرند که Staley طرح در کنار هم تیمی های خود.

Staley نسبتا بی تجربه NFL دستیار که درست کردم اول خود را هماهنگ کار در لیگ متوجه می شود او یک مزیت در کار خود با احتمال زیاد بهترین دفاعی lineman در جهان در مرکز خود را برنامه ریزی.

“مادر من یک معلم است و او همیشه می گفت:” شما رو به بهترین دانش آموزان به انجام بهتر,'” Staley گفت. “این آسان به بهترین دانش آموزان برای اعطا. … همه ما می دانیم آنچه که او قادر به اما چگونه ما می تواند کمک به او را به انجام کار خود را بهتر و شاید بلند کردن برخی از وزن خود را شانه ؟ ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما او را به عنوان بسیاری از isolations به عنوان امکان پذیر است. اگر ما می توانیم او را در برابر یک (مسدود کننده) به عنوان مخالف به دو و سپس ما شانس موفق بودن رفتن را از طریق سقف.”

Staley هنوز چند ماه از چپ به کار بر روی راه هایی برای دونالد را به یک چلپ چلوپ در قوچ’ مجلل SoFi ورزشگاه. LA پیش فصل بازی در برابر New Orleans Saints است در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اولین بار برگزار کردند در اینگلوود عرصه تشکر به تعویق کنسرت توسط تیلور سویفت, Kenny Chesney و اسلحه N’ گل سرخ به دلیل این بیماری همه گیر.

دونالد نیست دقیقا به دنبال به جلو برای شکستن در یک استادیوم جدید بدون ده ها هزار نفر از نزدیکترین دوستان خود را با این حال.

“شما تمرین و تمرین و تمرین و شما آماده برای یک بازی و در یک مرحله بزرگ و بازی در مقابل یک جمعیت” دونالد گفت. “بدون طرفداران, من نمی بینم که چگونه است که می تواند امکان پذیر است. وجود دارد فقط بدون هیجان.”

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی