بدون آب و بدون مشکل به انگلیسی پاروزنان تنظیم مجدد مناظر خود را در بازی های المپیک به تعویق افتاد

Coronavirus ممکن است به تعویق افتاد توکیو 2020, اما آن را متوقف کرده ورزشکاران در مربوطه حرفه المپیک مدال می نویسد: Angus Oliver.

بود آن بز قطب در باغ و یا شنا کردن در آشپزخانه, در این سال به معنای به المپیک باید خار تاخیر از دید و خارج از ذهن و در حال یکپارچه تغییر تمرکز خود را به 2021.

نه بیشتر شاید می توان گفت از برای پاروزنان چارلی Elwes و Sholto کارنگی که از قبل انتخاب شده برای تیم GB فقط یک هفته قبل از بریتانیا رفت و به مستند.

گفته شده برای رفتن به صفحه اصلی و آموزش در انزوا کارنگی نقل مکان کرد و با Elwes خانواده و دو نفر از آنها پس از سوار بر یکی از شدید ترین آموزش دوره از زندگی خود را.

“روز ما از قبل انتخاب شده برای المپیک نیز روز ما رو فرستاده خانه” Elwes به یاد می آورد.

“از آن قرار است به یکی از بهترین لحظات زندگی خود را, اما بلافاصله پس از آن به ما گفته شد که خانه و قطار و سپس در کمتر از یک هفته بعد از المپیک به تعویق افتاد.”

“ما فقط به حال ما که می شده اند و آماده سازی مسابقه برای بازی های المپیک می گوید:” کارنگی.

“اما به جای آن ما در حال انجام سه جلسه در روز از وزن ergs و صلیب-آموزش همراه با شدت قطعات به عنوان به خوبی. این یک بیت از یک عاطفی rollercoaster.

“حداقل آن ما را نگه داشته که در طول انزوا – ما شده است بیش از حد خسته خسته می شود.”

در 22 و 25 سال سن Elwes و کارنگی در حال دو نفر از جوانترین اعضای انگلیسی, قایقرانی, تیم ملی, با ورزش در مردان هشت و coxless چهار بود.

آنها می دانند که انتخاب رسمی باقی مانده است مشروط بر دیگر الزامات اما جاه طلبی های خود را فراتر از به سادگی با ساخت تیم ملی: آنها مصمم هستند برای Covid-19 نه به خاطر, به عنوان ویروس که به تعویق افتاد, المپیک, اما به عنوان یک ساخته شده است که آنها آماده به اندازه کافی به خانه آوردن یک مدال.

“آن را کمک نمی کند خود را روانی و فیزیکی پیشرفت برای همیشه نگرانی در مورد مرد دیگر می گوید:” کارنگی.

“من فکر می کنم در مورد چگونه من می توانم خودم که خیلی بهتر از من در سال گذشته بود. چگونه می تواند به بهبود نمرات من در erg و چگونه می تواند به بهبود نمرات من در آب ؟

“من به یک حمله طرز فکر جای دفاعی یک, و اگر من فکر می کنم می خواهم که پس از آن من از بین بردن تمام شک کسی جای من و من افزایش می دهد شانس گرفتن بر روی سکو.

“آن شده اند که بسیار معروف در این سال اما بیشتر زمان فقط رفتن برای کمک به هر یک قایق و حتی قوی تر و منسجم تر.”

به عنوان کارنگی شناسایی تیم شیمی میباشد در زیر بنای موفقیت قایقرانی خدمه. قایق در نتیجه دیدار دو بار در هفته در یک زوم تماس بگیرید که در آن هر پارو زن طول می کشد نوبت به صحبت می کنند.

“شنیدن از هر کس در این تیم است که قطعا کمک به ما از طریق” می گوید Elwes.

“ما باید تمام قایق زوم جلسه دو بار در هفته و یک تیم کامل جلسه هر جمعه دیگر.

“هر کس می شود یک به نوبه خود به صحبت می کنند و به همه بگویید که چگونه آنها در حال انجام است و ما همه بسیار باز در مورد اینکه آیا ما با داشتن یک لحظه کم و یا یک لحظه.

“ما در حفظ و گفت: وقت و زمان دوباره در این سال تنها برای افزایش عملکرد و افزایش ظرفیت ما به مبارزه برای نقطه بالا.”

با چنین شدید, آموزش, برنامه, زمان دور از ورزشگاه است که عمدتا صرف آرامش بخش برای Elwes و کارنگی اما این بدان معنا نیست که آنها نمی قرار دادن وقت خود به خوبی استفاده کنید.

“چارلی یادگیری پیانو و من در تلاش برای انتخاب کنید تا برخی از اسپانیایی می گوید:” کارنگی.

“ما انجام شده است بسیاری از barbecuing اگر چه در ابتدا کمی از مرغ ما سعی به طبخ آمد به عنوان یک آجر از زغال چوب.

“و چارلی و برادر نیز در تلاش است تا به من آموزش گیتار. امیدوارم که در پایان می آید همه ما را به نشستن در اطراف آتش اردو با مدال در اطراف گردن ما و من قادر خواهید بود برای مضراب زدن چند آکورد.”

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر