NFL قانون تغییرات: جایگزین برای خارج نشده و ضربه پیشنهاد بسیار جالب

NFL تیم انتهایی در بازی های فصل آینده ممکن است مجبور به تکیه بر یک موفق خارج نشده و پا زدن بلافاصله به دست آوردن در اختیار داشتن پس از به ثمر رساند.

کمیته رقابت خواهد شد بحث در مورد چند قانون طرح در آینده مجازی لیگ جلسات. یکی از جالب ترین طرح های پیشنهادی که ارائه شده توسط Philadelphia Eagles شامل یک جایگزین برای خارج نشده و پا زدن.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

در اینجا شکست از پیشنهاد تغییر دهید:

توسط فیلادلفیا; به اصلاح قانون 6 بخش 1 ماده 1 به منظور ارائه یک جایگزین برای خارج نشده و پا زدن است که اجازه می دهد یک تیم است که انتهایی در این بازی یک فرصت برای حفظ توپ پس از به ثمر (4 و 15 از لگد زدن به تیم 25-خط محوطه).

پس در واقع تیم هنوز هم می تواند خارج نشده و پا زدن اما اگر این پیشنهاد به تصویب رسید آنها نیز می خواهم که این فرصت را به تبدیل یک 4th-و-15 سناریو در خود 25-خط محوطه به حفظ داشتن. به دست آوردن 15 یا بیشتر کارگاههای احتمالا با عبور از فوتبال است که قطعا آسان تر از اجرای موفق خارج نشده و پا زدن.

NFL رسانه تام paul allen اشاره کرد در توییتر که تیم نمی تواند با استفاده از 4-و-15 تلاش بیش از دو بار در هر بازی.

برای این پیشنهاد و یا هر گونه دیگر به تصویب رسید 24 از 32 صاحبان باید رای به نفع آن.

در یک یادداشت جداگانه ای مخالفان از بررسی و تصویب دخالت تماس دلیلی برای شادی. آن را در آینده نه فصل آینده است.

NFL قانون تغییرات: جایگزین برای خارج نشده و ضربه پیشنهاد بسیار جالب در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>