جولیان ادلمن فقط یک پزشک, عمل, عکس, به دنبال خرد

از سلامت مردان

میهن پرستان طرفداران ممکن است تعجب اگر جولیان ادلمن می تواند به حفظ همان سطح تولید آنها آمده ام تا به انتظار از ستاره NFL در حال حاضر که تام بردی تا ترک جدید انگلستان برای Tampa Bay Buccaneers که در آن او می تواند teaming تا با همکار پرستان افسانه راب Gronkowski. اما وقتی که می آید به او offseason آموزش حداقل آنها می توانند با خیال راحت به استراحت قرار داده هر گونه ایده که گیرنده گسترده است افتادن.

در عکس جدیدی به اشتراک گذاشته شده خود را Instagram account دیروز Edelman نشان داد خود را تکه تکه کرده shirtless, هیکل با یک عکس گرفته شده در اواسط گشاد گشاد راه رفتن در یک مسیر عبور. (روشن نیست که پرتاب Edelman فوتبال متاسفانه.) به عنوان پاداش اضافه شده ادلمن نیز به نظر می رسد پیوستن به امن اجتماعی فاصله شیوه پوشیدن فولاد ماسک صورت به جای کلاه خود.

در یک عنوان همراه با عکس, Edelman شوخی “جدید ماسک صورت, همان روال است.” یکی از بوش خواسته دیگران—از جمله TB12 خود را—به وزن در. “میخوام یک جهنم از یک داستان” بردی نوشت: در نظر یک مرجع به Edelman را بارها به نقل از خط در طول پرستان تاریخی باز گشت بیش از آتلانتا فالکونز در سوپر باول لی در سال 2017. “سنجاب است بدل به انواع پستانداران گوشتخوار دله” یکی دیگر از فن نوشت.

Edelman قطعا نبوده است خجالتی در مورد دادن طرفداران خود را نگاه کنید خسته کننده جلسات آموزشی این offseason. (و این نتایج به ما شده است سریع به نقطه در گذشته معمولا برای صحبت themsleves.) در ماه آوریل او همکاری با سیاره تناسب اندام به میزبان 20 دقیقه جلسه که شامل pushups lunges پریدن جک و ساده دیگر حرکات وزن بدن.

حتی اگر شما لازم نیست که لوکس از یک NFL مرکز آموزش, شما هنوز هم می توانید در راه خود را به ساختمان بدن به عنوان موثر به عنوان Edelman است. شروع با ما بهترین تمرین و رژیم غذایی مشاوره برای مردم خود در انزوا.

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>