Jon Jones راه رفتن به دور از مبارزه با فرانسیس Ngannou, UFC پس از ‘دیوانه’ مذاکرات

Jon Jones نه تنها به نظر می رسد که با توجه به امید به آینده جلسه با فرانسیس Ngannou اما برای تلفن های موبایل مانند او انجام داده با UFC به طور کلی.

جونز در یک سری از توییت در روز پنج شنبه گفت: “در مذاکرات با UFC “را به عنوان ما صحبت می کنند” در مورد آینده مبارزه کنند. کمتر از یک ساعت بعد هر چند همه چیز به نظر می رسید به یک بسیار متفاوت تبدیل شود.

UFC با توجه به جونز تمایل ندارد او را به پرداخت بیشتر برای پرش به بالا به میدانی برای مبارزه با Ngannou. پس او را در راه رفتن به دور.

روشن نیست چه به طور خاص رفت و در آن مذاکرات است.

جونز و Ngannou شده اند اختلافات به عقب و جلو در توییتر این هفته در مورد پتانسیل مبارزه است. جونز نور قهرمان سنگین وزن است صحبت در مورد حرکت به میدانی برای سال در حال حاضر. او حتی اشاره در انجام این کار برای مبارزه با وجود Miocic سال گذشته که هرگز به ثمر رسید.

بر اساس مکالمات او و Ngannou به نظر می رسد همه در.

Ngannou تازه یک پیروزی در برابر Jairzinho Rozenstruik در UFC 249 اوایل این ماه که او امن فقط 20 ثانیه به کشمکش با اوایل KO. برنده مشخص چهارم خود را-راست. جونز نیز تا به حال برنده شدن در زیر کمربند خود را در این سال داشتن در دفاع از خود نور عنوان سنگین وزن ضرب و شتم توسط دومینیک ریس با تصمیم به اتفاق آرا در UFC 247 در ماه فوریه است. 32 ساله نشده از دست داد در بیش از یک دهه با تنها شدن در رزومه کاری خود را بودن هیچ مسابقه پس از آزمایش مثبت برای turinabol در برابر دانیل Cormier در UFC 214 در سال 2017.

یک مبارزه بین این دو خواهد بود بسیار سرگرم کننده به حداقل می گویند.

ظاهرا هر چند مذاکرات رفته اند جنوبی. آن را کاملا ممکن است برخی از زمان قبل از آن مبارزه قفل شده است و اگر آن را در همه اتفاق می افتد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>