چگونه به راه اندازی یک Private Facebook اتاق چت تصویری


این فصل باز در زوم ویدئو کنفرانس پلت فرم است که در محبوبیت رشد کرده در طول COVID-19 همه گیر اما در این آتش سوزی به دلیل مسائل مربوط به حریم خصوصی.

اول گوگل, باز است, دیدار آن ویدئو کنفرانس خدمات برای G-مجموعه مشترکین به عنوان یک سرویس رایگان برای هر کسی با یک حساب کاربری گوگل است. در حال حاضر Facebook نورد است Messenger اتاق است که می تواند پشتیبانی برای 50 نفر بدون محدودیت زمانی و جایزه اضافه شده از علیرضا اثر از طریق مسنجر نرم افزار.

اما Facebook خود تاریخچه نقد خود را برای حفظ حریم خصوصی. پس چگونه شما می توانید اطمینان حاصل شود که اتاق خود را خصوصی ؟ بسته به اینکه آیا شما شروع یک اتاق از Facebook یا رسول وجود دارد برخی از مراحل شما نیاز به گرفتن.

روش 1: ایجاد یک اتاق خصوصی در Facebook App

در حالی که اتاق یک Facebook Messenger قابلیت تنظیم یکی از طریق به طور منظم Facebook برنامه در واقع فراهم می کند و گزینه های بیشتری برای سفارشی سازی. علاوه بر این تفاوت برای حفظ حریم خصوصی از اتاق خود متفاوت هستند. این روند نیز همان در Facebook سایت.

با این حال, اگر شما می خواهم به جای استفاده از این مسنجر می توانید جست و خیز پیش رو به دستورالعمل برای آن برنامه است.

مرحله 1: شروع به ایجاد اتاق خود را

باز کردن Facebook برنامه به خانه تب و شما پیدا کردن دکمه برای ایجاد یک اتاق جدید راست به سمت بالا. در واقع شما حتی ممکن است پیدا کردن دو دکمه — Facebook واقعا می خواهد شما را به دانستن در مورد این ویژگی. ضربه بزنید هر کدام از این دکمه برای شروع روند.

مرحله 2: نام و نام خانوادگی خود را در اتاق

شما گزینه اول است به مجموعه ای از فعالیت اتاق. به طور پیش فرض آن را فقط “(قرار دادن نام خود را)’s اتاق.” شیر این بخش برای باز کردن یک لیست از پیشنهاد فعالیت هایی مانند “بی حوصله در خانه” “تلویزیون زمان” یا “این است؟”

و یا اگر شما احساس خلاق بودن را انتخاب کنید “جدید” را به مجموعه فعالیت های سفارشی. اول شما را انتخاب کنید یک شکلک از 20 قابل قبول از emoji. ضربه بزنید دکمه بعدی و بعد از آن شما را در نوع اتاق خود را با نام در 20 کاراکتر یا کمتر است. روی دکمه ذخیره برای تنظیم نام.

مرحله 3: تجدید نظر دسترسی

در اینجا که در آن حریم خصوصی را به بازی می آید. تحت “چه کسی دعوت شده است?” بخش شما می توانید اتاق را به دوستان خود و یا شما می توانید با دعوت از افراد خاص است.

ترک اتاق باز برای هر یک از دوستان خود پخش در دسترس بودن آن در خوراک خبری است. در واقع در حالی که آزمایش این من تا به حال یک دوست تماس در برای پیوستن به یک اتاق است که من تا به حال راه اندازی. شما هنوز هم باید گزینه ای برای کاهش, اما که می تواند باز کردن برخی از ضعف اجتماعی مناسب برای یک قسمت از محدود کردن شور و شوق خود را.

بنابراین دعوت از دوستان این گزینه را انتخاب کنید برای حفظ یک اتاق خصوصی. انتخاب این گزینه ارائه خواهد شد یک لیست از دوستان خود را دعوت و با یک جست و زمینه برای کمک به فیلتر کردن لیست.

و در واقع وجود دارد یک گزینه سوم از انواع. اگر شما در واقع می توانید جست و خیز به عمل دعوت از دوستان از شما درخواست می شود ایجاد یک لینک به اشتراک بگذارید. این اجازه خواهد داد که هر کسی حتی افراد بدون Facebook یا مسنجر برای پیوستن به اتاق خود. پس از یک لینک را می توان کپی و به اشتراک گذاشته شده آن کمتر از گزینه امن به عنوان به خوبی.

گام 4: تنظیم برنامه

آخرین گزینه در راه اندازی اتاق خود را به تعیین که در آن رخ خواهد داد. اگر شما مجموعه ای از اتاق برای باز کردن بلافاصله شرکت کنندگان می توانند پیوستن به زمانی که آنها در دسترس هستند. اگر شما می خواهید برای دریافت با هم در یک زمان آینده تعیین روز و زمان و روی دکمه ذخیره.

گام 5: باز کردن اتاق خود را

با همه متغیرهای تنظیم ضربه بزنید ایجاد اتاق را فشار دهید. در حال حاضر اگر شما مجموعه ای از اتاق برای باز کردن بلافاصله شما می توانید پیوستن به اتاق و یا صبر کنید برای دیگران به نمایش و یا شما می توانید به عقب در زمان به شما در تنظیم آن برای باز کردن. هنگامی که شما می توانید آن را از بالای صفحه اصلی برنامه و در اتاق باقی می ماند تا زمانی که شما در پایان جلسه.

روش 2: ایجاد یک اتاق خصوصی در Facebook Messenger برنامه

این فرایند را برای راه اندازی یک اتاق از طریق مسنجر بسیار ساده تر, اما آن را نیز برگ کمتر برای سفارشی سازی. علاوه بر آن مجموعه ای متفاوت از ویرایش برای تنظیم دسترسی داشته باشید.

مرحله 1: شیر مردم Tab

اولین تفاوت بین اتاق ها در Facebook و مسنجر است که در آن شما آغاز خواهد شد. ایجاد یک دکمه اتاق نیست جلو و مرکز. به جای آن جمع دور زیر مردم tab.

مرحله 2: ایجاد اتاق

هنگامی که شما مردم به تب شیر را ایجاد اتاق دکمه در بالای لیست. این را بلافاصله پس از باز کردن یک اتاق به جای ارائه گزینه های برای اتاق شما. در این مسنجر بر روی وب سایت این دکمه ساکن در بالای چت لیست.

از برنامه مسنجر شیر ایجاد یک اتاق دکمه در بالای مردم tab.
از وب سایت دوربین ضربه بزنید آیکون برای شروع به ایجاد یک اتاق.

مرحله 3: ویرایش و دسترسی به اتاق

در حالی که در اتاق باز می شود فورا شما هنوز هم می تواند تجدید نظر که می توانید وارد کنید. شیر بر روی دکمه ویرایش کنار “چه کسی می تواند بپیوندید.” به طور پیش فرض, اتاق خود را تنظیم خواهد شد اجازه می دهد تا هر کسی که با لینک به پیوستن به. برای حفظ حریم خصوصی اضافی شما می توانید انتخاب کردن به تنها اجازه می دهد افراد با Facebook حساب برای پیوستن به. بر خلاف شروع یک اتاق از طریق Facebook app وجود دارد یک گزینه به ترک اتاق باز برای هر یک از دوستان خود که آن را در خوراک خبری برای پیوستن به.

اگر شما با استفاده از این مسنجر وب سایت گزینه های مختلف هستند. شیر عضویت را فشار دهید برای باز کردن اتاق و سپس به ضربه بزنید به شرکت کنندگان آیکون در پایین صفحه نمایش. در اینجا شما می توانید با کپی کردن لینک برای به اشتراک گذاشتن با دیگران و قفل اتاق اضافی را انکار کنندگان از ورود.

مرحله 4: به اشتراک گذاری لینک

هنگامی که شما در حال خوب با مجوزهای دسترسی شما می توانید کپی کنید لینک را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا ارسال آن به طور مستقیم از طریق متن Instagram, مسنجر, ایمیل, و یا برنامه های دیگر.

هنگامی که شما خروج از اتاق در مسنجر شما باید این گزینه به آن را باز نگه دارید و مطلع می شود زمانی که به کسی می پیوندد یا پایان جلسه در دسترس نباشد.

همانطور که می بینید ایجاد اتاق ها و تنظیم تنظیمات حریم خصوصی خود را در حال و به هر دلیل بسیار متفاوت در Facebook و مسنجر. اگر شما می خواهید یک طیف وسیع تری از سفارشی سازی Facebook نرم افزار و وب سایت در حال راه رفتن است. اگر شما بیشتر علاقه مند به محدود کردن دسترسی بدون در نظر گرفتن که در لیست دوستان شما (و یا حتی کسی که در Facebook), مسنجر به نظر می رسد گزینه بهتر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>