در اینجا چگونه NBA با خیال راحت می توانید سر فصل

برای 14 روز یک دوربین glared در درب Ekpe denis salamanca هتل, اتاق انتظار برای او را به لغزش. سابق NBA مرد بزرگ قرار گرفتند سختگیرانه قرنطینه در چین به امید از سرگیری فصل خود را با بسکتبال چین به پکن اردک قبل از لیگ برتر به تعویق افتاد دوباره در اواسط ماه آوریل با توجه به کوروناویروس.

با توجه به denis salamanca عامل براندون Grier, denis salamanca گذشت زمان به تنهایی در ورزش دوچرخه, مطالعه, تماشای موعظه و خواستار عزیزان. “این بسیار ذهنی مالیات,” Grier گفت. “شما نمی خواهید به مقایسه آن را به یک حکم زندان اما این نزدیکترین چیزی که بسیاری از ما را تجربه کنند به زندان است.”

با بیش از یک میلیارد دلار در خطر NBA و اتحادیه بازیکنان در ادامه به سرهم بندی کردن راه خود را به سمت یک پیشنهاد برای از سرگیری این فصل است. لیگ مواجه است سن-پیر فلسفی دوراهی — آزادی و در مقابل امنیت — که نیازهای ملموس جواب در هفته های آینده.

همانطور که در حال حاضر هیچ یک از آنچه که در سمت چپ این کنفرانس تلفنی و یا آنچه را که به بیرون درز کرد برای تلفن های موبایل به عنوان سفت و سخت به عنوان یک 14 روز در انفرادی و قرنطینه.

از من خواسته Grier که آزمایش مثبت برای COVID-19 آنچه که او را انتخاب کنید. “این یک سوال سختی است,” او گفت:. “تجربه من تجربه, من فکر نمی کنم کسی بتواند فقط flippantly برای ثبت نام که اگر آنها می دانستند چقدر بد بود و دانستن خطرات از مردم در حال مرگ است اما [a] 14 روز سخت قرنطینه توسط خودتان دشوار است. در طرح بزرگ از چیزهایی نیست که بد زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد مرگ به عنوان یک احتمال بنابراین من بودن که من هستم, من می خواهم را انتخاب کنید سخت شده است.” اما او همچنین می داند که نمی تواند همه را انتخاب کنید.

“در شرایط قرنطینه در سطح است که Ekpe بود؟” Grier ادامه داد. “من فکر نمی کنم بسیاری از افراد می تواند انجام دهد که با آزاد خواهد شد.”

رایگان خواهد شد و با توجه به لس آنجلس لیکرز به جلو جرد دادلی چیزی است که به NBA است که با تکیه بر. به گوش او بگویید که آن را در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران محلی بازیکنان اجازه داده می شود به ترک پیشنهاد “حباب” که در آن NBA خواهد پایان فصل است. آنها آزمایش می شود پس از ورود مجدد به این شرط که هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 نمی شود مجاز به بازی.

There hasn't been an NBA game since March 11. (Alonzo Adams/USA TODAY Sports)
وجود ندارد یک بازی NBA پس از 11 مارس. (آلونزو Adams/USA TODAY Sports)

دو کارشناسان پزشکی گفت Yahoo Sports پیشنهاد دادلی رله نبود یک ایده خوب است که این امر تکیه می کنند به طور کامل بیش از حد بر روی دقت و صحت آزمون که منفی کاذب باقی می ماند به طوری برجسته.

در مشاوره با کارشناسان پزشکی ورزشی یاهو گذاشته چه از لحاظ جسمی بازگشت امن این فصل ممکن است مانند نگاه. آن را جامع و نه آن را به حساب تمام eventualities اما امیدوارم آن را برجسته خلیج فارس در بین طرح های دزدانه از جلسات و توصیه های کارشناسان بهداشت. برخی از ایده های دشوار خواهد بود برای اجرای برخی قابل دوام است. به عنوان NBA وزن روانی در مقابل سلامت جسمی, بیایید امیدوار باشیم این سوال که آیا این همه به ارزش آن باقی مانده بر روی میز است.

حباب قبل از حباب

به دلایل ما بعدا توضیح خواهیم داد والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو یک محل امن تر برای لیگ برای از سرگیری بازی از لاس وگاس. برای رسیدن به اورلاندو کسانی که در ارتباط با NBA را به پرواز در از حداقل 29 شهرهای دیگر در سراسر آمریکا که در آن بیش از 1.6 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

در صورت عدم وجود سخت قرنطینه که محدوده مردم را به اتاق حاملان بالقوه از سراسر کشور خواهد بود با استفاده از همان دستگاه آسانسور با فشار دادن همان دکمه ها و دست زدن به همان دستگیره درب بالقوه ایجاد آلودگی نقاط داغ. یک دلیل وجود دارد که بازی های المپیک لغو شد و denis salamanca محدود شد به همان اتاق برای دو هفته.

تحت سخت قرنطینه شما می توانید هواپیما و بدون تعامل با هر کسی طلیعه مستقیم به هتل خود را ، شما را ترک نمی کنید برای 14 روز. کارکنان هتل نیز ماندن در حباب و در حال آزمایش به طور منظم خواهد ترک وعده های غذایی در خارج از اتاق خود را.

تمام راهروها دوربین داشته باشید اما برخی انجام می دهند. علاوه بر وجود امنیت در لابی از هر هتل بنابراین شما نمی خواهد به دور بماند اگر شما سعی به ترک. اگر شما می خواهید به قرنطینه با خانواده خود خوب است اما شما مجبور به نشستن برای یک هفته اضافی برای جلوگیری از احتمال ویروس انکوبه در اصحاب خود را قبل از اینکه به شما گذشت.

این بدان معناست که شما هنوز چند روز از اردوگاه های آموزشی. تیم ها انجام خواهد شد اردوگاه های آموزشی در داخل دیزنی جهان پس از ramping تا در خانه تنها به سفر می شود و محدود به یک اتاق هتل برای دو هفته نمی کند حس بسیار را.

“نزدیک شما می توانید به چیزی شبیه به آن است که قابل قبول بالاتر شانس است که همه آن را از طریق دوره دو هفته [منفی برای ویروس,],” دکتر گفت: Maciej Boni عنوان استاد در مرکز بیماری های عفونی و پویایی در پن استیت.

اگر همه ملزم حباب ممکن است coronavirus بعد از چند هفته.

آن را یک “اگر”, مشروط به اعدام و موفق باشید. Quarantining به احتمال زیاد خواهد بود که سخت ترین قسمت است, اما آن را به هر چیز دیگری که می آید پس آسان تر است.

“اگر شما از طریق این دوره دو هفته ای وجود دارد و به صفر عفونت [NBA کمیسر] آدم نقره ای می توانید احساس اعتماد به نفس است که او را برای رفتن به جلو با یک خوبی فکر از طریق برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد برگشتی با خطر که ممکن است با فرض وجود دارد درست حباب” دکتر Boni گفت.

در آغوش خارج از منزل بزرگ

دیزنی جهان به نظر می رسد به احتمال زیاد مقصد. در اینجا به همین دلیل خوب است: وگاس را محدود همه در یک کوچکتر عمدتا فضای سرپوشیده است که سخت تر برای منزوی از جهان خارج است.

یاهو ورزشی’ کیت اسمیت که در اصل این ایده از اتمام فصل در دیزنی جهان فوق العاده تحمیل مرزهای پارک بر روی یک نقشه از نیویورک است. آن را اساسا به اندازه منهتن وجود دارد و یک تن از فضای باز است.

تماس با ردیابی شده است که در بسیاری از موارد اتفاق می افتد در داخل خوشه که در آن مردم ارتباط برقرار و در همان فضاهای عمومی. “وگاس تنظیم, آن را قطعا نه به عنوان به عنوان یک مرکز تادیبی و یا خانه سالمندان و قطعا این افراد سالم هستند اما شاید بیشتر شبیه به یک کشتی کروز گفت:” دکتر سوزان Hassig دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه Tulane. “شما می دانید که چگونه به سرعت گسترش آن می تواند بر روی یک کشتی کروز.”

شما نمی خواهید coronavirus نافذ یا حباب, اما آن را به احتمال زیاد گسترش دورتر و سریعتر در وگاس.

“انتقال آسان تر است در داخل خانه” دکتر Boni گفت. “بیشتر فعالیت شما — غذا خوردن در خارج از منزل و میزهای پیک نیک با فاصله مناسب که بهتر از داخلی نسخه. هوا در محیط داخلی recirculates و در داخل خانه شما تمایل به بازگشت به همان مکان و لمس همان چیزهایی که آیا آن یک شیر آب و یا دستگیره.”

توجه داشته باشید که در NBA و دیزنی ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن ساختمان, در بیرون دادگاه.

در حال حاضر تنها مناسب NBA دادگاه در دیزنی جهان هستند و در داخل خانه. آن را legwork و آنها نمی توانند از آنها استفاده روزمره به لطف آب و هوا است که نوسان میان بیش از حد بارانی و بیش از حد داغ, اما این می تواند یک تفاوت واقعی ساز (و آن را نگاه سرد).

بازی خود را هنگامی که اجتماعی فاصله قوانین بیرون رفتن از پنجره محل فقط در حباب که در آن تماس و تبادل عرق و هوا ذرات تضمین شده است. تیموتی Brewer, استاد اپیدمیولوژی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی گفت: “[بازیکنان] همچنین تنفس سخت است. سخت تر از نفس شما بیشتر احتمال دارد شما را به aerosolize قطرات است. درست مثل سرفه منجر به بیشتر قطرات از صحبت کردن تنفس سخت منجر به بیشتر بودن قطرات تولید شده از تنفس منظم.”

آبجو ادامه داد: “یک بازی بسکتبال به طور معمول می رود برای بیش از یک ساعت به طوری که یک دوره طولانی که در آن مردم در حال رفتن به در تماس نزدیک با یکدیگر” با استناد به CDC دستورالعمل در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد. “که ایجاد خطر بالاتر برای انتقال به عنوان مخالف به دو بازی خارج از منزل و یا اجازه می دهد مردم در عرض شش متر از یکدیگر است.”

یک حباب نه پردیس

فرد تحمل ریسک که نقره و بازیکنان خانههای گلی خالی است جمعی عواقب. یک بازیکن تمایل به شانس ups خطر برای همکاران او در تماس با NBA تصمیم گیری های جمعی بر جوامع اطراف آنها را. دیزنی جهان, nestled بین اورلاندو و فلوریدا است که در همه طرف احاطه شده توسط شهرهای کوچکتر و شهرداری ها که در آن بازیکن می تواند قرارداد و گسترش coronavirus برای روز قبل از آزمون آن را انتخاب کنید. میزان منفی کاذب بسته به زمان و نوع آزمون می افتد جایی بین 5 تا 25 درصد است.

“اگر کسی از شما در خارج از حباب آنها به طور معمول نمی خواهد نشان می دهد علائم برای پنج یا شش روز آنها خواهد شد به احتمال زیاد تست منفی در مراحل اولیه عفونت خود را” دکتر Boni گفت. “متوسط دوره کمون حدود پنج یا شش روز ، اما می توان آن را به عنوان طولانی به عنوان 14 روز — این است که معمول نیست — به همین دلیل است که 14 روز در قرنطینه است و توصیه می شود پس از کسی که در معرض شده است.”

هفته گذشته و نقره تشبیه بالقوه محیط به یک محیط دانشگاه محیط زیست که تطبیق با دادلی اظهارات. با توجه به ورزشی, NBA جستجو برای آزمون. اما نمی توان آن را خرید و تست و راه خود را از زیر قوانین.

اگر دادلی مناسب است, یک بازیکن می تواند ترک حباب, دریافت coronavirus را دوباره وارد کنید و بازی در حداقل دو یا سه بازی قبل از آزمون نشان می دهد او مثبت — بازی های خواهد بود که pored توسط طرفداران مانند زاپرودر فیلم, این برنامه شامل بیش از 20 بازیکن دیگر refs و مربیان متعددی از او شده است می خواهم در گسترش تماس با. تمام کسانی که مردم را به آزمایش می شود و قرنطینه بیش از حد.

آنقدر استوار است که تست مثبت است. بازیکنان در این اکوسیستم فوق العاده-پخش. به همین دلیل بار عمل (یا انفعال) در نهایت بر روی آنها سقوط.

برای نگه داشتن هر کس در داخل NBA به احتمال زیاد باید برای ساخت موقت در بیمارستان کاملا مجهز پزشکی سبد خرید تصادف واحد و همچنین به عنوان یک داروخانه است. مواد غذایی تحویل کمتر به طور منظم نمی تواند به عنوان تازه است. Giannis Antetokounmpo بدن نمی خواهد متوجه تفاوت اما بازیکنان قدیمی تر مانند دادلی و LeBron James ممکن است. آنها نیاز به دریافت خلاق و تقلا هم آنچه که آنها می توانند خود را برای بهبود رژیم. خوش شانس برای جیمز مربی خود مایک Mancias است به کار گرفته شده توسط لیکرز. دیگر بازیکنان به احتمال زیاد نمی خواهد که گزینه.

آه خوب. برخی از چیزهایی که شما باید به زندگی بدون.

از سرگیری فصل با خیال راحت می تواند یک تعهد بزرگ. و با تمام است که آن را هنوز هم ممکن است کار نمی کند. حباب پس از همه شکننده هستند. آنها می توانند موسیقی پاپ در کوچکترین تغییر جهت.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>