Gronk reenacts بردی ‘گریه’ در تلفن او را به آمدن به Tampa Bay

ستاره NFL تنگ پایان راب Gronkowski به نظر می رسد در The Late Late Show With James Corden پنج شنبه شب بود و بسیار دراماتیک اجرا یا نمایش مجدد از تماس تلفنی است که در آن سابق خود, New England Patriots کارفرمایی تام بردی متقاعد او را به بیرون آمدن از بازنشستگی و پیوستن به او را در خلیج تمپا.

پس از 20 فصل و شش سوپر جام قهرمانی با انگلستان جدید بردی اعلام کرد در ماه مارس که او استعداد خود را به Tampa Bay Buccaneers. Gronk که برنده سه نفر از کسانی که سوپر کاسه با بردی صرف در فصل گذشته در بازنشستگی. او گفت Corden که بدن و ذهن خود را به حال شده است در نظر گرفتن ضرب و شتم تمام عمر خود را, اما پس از مصرف در سال گذشته به درمان او آماده بود برای بازگشت نیز بیان کرد که او هرگز احساس به طور کامل بازنشسته شد.

Gronk گفت که او به نام بردی و فقط “با او” در مورد خلیج تمپا که اگر Gronk است به باور بردی از آن ساخته شده دردناکی آشکار است که او می خواست به بازی با هم دوباره.

“ناگهان او فریاد می زند در گوشی ‘راب, من فقط می خواهم شما را به عقب می آیند و با من بازی!’ و گفتم اوه خوب اشکالی ندارد. من دوباره پس از آن تام است. هیچ مشکل'” Gronk گفت: او شخصیتی در راه اهل تفریح و بازی. “او گریه مانند,” اوه خدای من. لطفا دوباره.’ و گفتم وای شما فقط از دست رفته من که خیلی.’ بنابراین من تا به حال به آمده است.”

Gronk هنوز تحت قرارداد با انگلستان بود اما معامله همراه با 7 دور پیش نویس انتخاب به Tampa Bay برای 4 طفیلی.

The Late Late Show With James Corden, پخش weeknights در 12:35 صبح در CBS.

سازمان دیده بان Lisa Kudrow hilariously botch کلاسیک Beastie Boys آهنگ:

جزئیات بیشتر از یاهو سرگرمی:

به ما بگویید چه شما فکر می کنم! آمار ما در Twitter, Facebook و یا Instagramو یا نظرات خود را در زیر. و ما میزبان کایلی Mar, on Twitter, Facebook و یا Instagram.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>