هشت برای جلوگیری از: اسکات Pianowski را 2020 فوتبال فانتزی محو

ما نیازی ترشح نام ها و برنامه های بازاریابی زمانی که ما جمع آوری فانتزی ما فهرست اسامی. ما فقط می خواهیم اعداد. این یک پایین-خط کسب و کار.

و با که در ذهن من به عنوان ارزش-شکار و آماده شدن برای سال 2020, فانتزی, فصل, من می دانم که یک دسته از buzzy بزرگ-نام بازیکنان به احتمال زیاد سقوط از طریق ترک. من در تلاش برای برنده شدن در پشت صفحه از بخش ورزشی اینجا. من در تلاش برای پیدا کردن خطر پاداش پروفایل این حس را در هزینه های جاری.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

یک دسته از ستاره ها و نام بازیکنان در سال 2020 محو لیست. در حال حاضر درک آنچه در آن به معنی. من نمی گویم این بازیکنان در حال بد بازیکنان و یا حتی بد فصل من گفت: سرمایه گذاری خود را پروفیل مناسب نیست آنچه من در تلاش برای به انجام رساندن این سال است. درک نکات دقیق وظریف. درک آنچه که ما در حال تلاش برای انجام.

این هیچ سرگرم کننده برای حرکت به دفاع از MVP لیگ, اما شما نیاز مشروع نامها را در نظر بگیرید. هیچ یک از نیازهای محو مشاوره در ارزان قیمت و یا به طور گسترده ای panned بازیکنان.

رگرسيون و افزایش هزینه: Lamar جکسون, Baltimore Ravens

توقف من اگر شما شنیده ام این یکی قبل از پرداخت برای یک غرور کارفرمایی است که معمولا یک فانتزی اشتباه است. این یک موقعیت با یک تن از گزینه های که در آن عرضه راحتی جلبک تقاضا در شروع یک لیگ. هیچ کس تا کنون احساس گیر در این موقعیت.

بنابراین در حال حاضر که جکسون تبدیل به یک pricy, فانتزی, کالا, من به اکراه دنبال راه های دیگر.

جکسون بود یک لیگ فانتزی برنده در سال 2019 به دو دلیل — خوب ومهربان خود را تولید و خود را کوچک هزینه. اما کمی وجود دارد اتاق را برای سود در این سال او به عنوان حامل یاهو ADP از 14. و نگه داشتن در ذهن هزینه فرصت; اگر شما در حال پرداخت پول برای جکسون, شما در حال پر کردن یک اسلات حق بیمه در حال اجرا به عقب و یا گیرنده گسترده. شما خواهید بود بازی سوس گوجه فرنگی وجود دارد.

جکسون ارقام به پست ستاره شماره دوباره اما 2019 سطح تولید احتمالا تکرار. که 9.0 touchdown رای دادن یک شرط بندی مطمئن به عقب و کلاغ احتمالا ترجیح می دهند جکسون برای اجرای کمتر از 176 بار و 1,206 متری. جکسون می تواند یکی دیگر از MVP-رقیب فصل و هنوز هم نسبتا کم از دست دادن خود را در فانتزی پیش نویس قیمت. این است که چگونه کار می کند هنگامی که یک بازیکن می شود یک باردار کالا.

این هیچ سرگرم کننده را به بود رگرسیون پلیس, اما آن را به سادگی دشوار است برای حفظ این استراتوسفر سطح تولید. Peyton Manning, Tom Brady, پاتریک Mahomes مایکل جکسون لیست در می رود و بر روی آنها تا به حال نرخهای پس از پرت فصل بیش از حد.

بیایید بازی ارزش بازی در کارفرمایی. وجود دارد بسیاری از آنهایی که خوب. شاید شما مانند Kyler موری به جهش دوم که جکسون و Mahomes انجام داد. شاید Dak پرسکات می تواند چالش برای شماره 1 کارفرمایی اسلات هر چند که قیمت در حال افزایش است بیش از حد. اگر شما ترجیح می دهند گزینه های ارزان تر بن Roethlisberger و متی استافورد آمده با تخفیف پس از آسیب دیدگی مستعد سال است. سام Darnold خود را وارد سن-23 فصل است. این است که یک لیست کامل از حرکت صعودی پخش; بلیط های بخت آزمایی همه جا هستند.

وزوز گران است. من نفرت پرداخت مالیات را یک سرگرم کننده pick a hipster انتخاب کنید.

و هنگامی که ادواردز-Helaire فرود آمد و در شهر کانزاس در یک اندی رید/Mahomes جرم — او بلافاصله یکی از این سال های فانتزی سرگرم کننده میدارد.

CEH در حال حاضر بالا-30 فانتزی انتخاب کنید در یاهو, یک حافظه است که می تواند سخت برای توجیه اگر دامین ویلیامز حفظ نقش در جرم. و با توجه به چگونه به خوبی ویلیامز با بازی در postseason من نمی دیدن او لگد به محدود کردن. ویلیامز همچنین چک جعبه تطبیق پذیری عالی در مسیر در حال اجرا و تصویب حفاظت. حتی اگر ما بپذیریم که در حال اجرا پشت گذر-نرم افزار تا حدودی مبالغه من با این وجود در نظر ویلیامز مستقیما در کانزاس سیتی دایره اعتماد.

در حال حاضر ویلیامز را به اشتراک بگذارید و شاید نگاهی به نقش ثانویه. اما من انتظار ندارم که این ستاد به Edwards-Helaire چیزی نزدیک به یک فوری بل گاو نقش. با که در ذهن من قیمت از Fresh Prince کسب و کار.

No shiny new toy in Clyde Edwards-Helaire for Scott. Mandatory Credit: Stephen Lew-USA TODAY Sports
هیچ براق جدید در کلاید ادواردز-Helaire برای اسکات. اجباری اعتبار: استفان لو-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

محله جدید: DeAndre هاپکینز کاردینالز; Stefon Diggs, صورتحساب; Austin هوپر, Browns

من معمولا عصبی هنگامی که ستاره wideouts بسته برای شهرستانها حداقل که برای سازگاری اولیه سال است. بله Randy Moss شکست فوتبال در سال 2007. مطمئن ترل اونز پخش در شهرستانها است. اما Randy Moss در اوکلند (یا Odell بکهام جونیور در سال گذشته) است که نوع شایع تر از نتیجه; ولرم بازگشت فانتزی از دست دادن ارزش.

عبور موفقیت تا حد زیادی به رابطه دوستانه و زمان آشنایی. و هنگامی که شما به رهبری یک تیم جدید شما لازم نیست بلافاصله باید کسانی که همه چیز. این می تواند حتی سختتر در نامشخص تمرین بافت از سال 2020 است. تداوم است که بهترین دوست ما در این سال و این بچه ها نمی توانید چک کنید که جعبه.

البته ما نیاز به در نظر گرفتن هر pass-گیر شیفت در مورد پایه و اساس نیست که آن را ارائه می دهد آسایش در اینجا. هاپکینز می رود و به شکوه آریزونا جرم اما این سیستم به راحتی می تواند تبدیل به یک matchup-رانده یکی (که هدف مورد علاقه است cushy matchup مرد). این کنتراست به هوستون رویکرد که در آن تگزاسی فلفلی هاپکینز با اهداف به عنوان به زودی به عنوان او پا کردن اتوبوس. هنوز فرمانده یاهو ADP از 13.3 هاپکینز آسان جست و خیز برای من. من فکر نمی کنم او می خواهید گراز رای او استفاده می شود.

Diggs نمی تواند صبر کنید برای خارج شدن از مینه سوتا اما او ممکن است دست به کرک عموزاده بیشتر از او در ابتدا متوجه شدم. Diggs دقیق مسیر دونده (مت هارمون را معیارهای او را دوست دارم) که نشان داد که او می تواند با رشد قابل اعتماد تقریبا رباتیک عموزاده. در حال حاضر او در ارتباط با جاش آلن کارفرمایی که اغلب با موهای خود را در آتش (چیزی عموزاده به ندرت شاید به خود ضرر). من انتظار در حالی که قبل از Diggs و آلن در همان صفحه. (من هم انتظار Diggs به دست یک بازی در اینجا و یا وجود دارد به عنوان ماشین ورزشی است که گاهی اوقات نمی تواند انجام دهد زمانی که صغیر افزار مورد نیاز است.)

من طرفدار هوپر در سال های اخیر و خطی بهبود است همیشه آسان به هضم است. اما او هرگز عمده touchdown پسر (16 سنبله در چهار سال) و تغییر از مت رایان به بیکر میفیلد است و جانبی در بهترین و شاید رها کردن. این Browns استفاده از درخت به نظر می رسد به مراتب شلوغ تر از آتلانتا. من انتظار ندارم که هوپر به فلاپ, اما من نمی بینم به اندازه کافی حرکت صعودی برای توجیه خود را در زمان TE10 برچسب شده است.

بیش از حد بسیاری از آشپز: Courtland Sutton, Denver Broncos

Sutton rookie سال تا به حال تعداد انگشت شماری از چلپ چلوپ بازی می کند و بسیاری از فانتزی تحلیلگران به نام خود 2019 برک آوت. آن را سرگرم کننده فصل است. اما در حال حاضر ما نیاز به Sutton برای توجیه چیزی حدود بالای 40 انتخاب کنید و که ممکن است مشکل با دنور توهین آمیز فعلی ساخت و ساز.

این Broncos رفت و پس از گالری های اولیه و اغلب از طریق 2020 تیم ساختمان. اول آن آغاز شده و با RB Melvin Gordon و سپس دنور پیش نویس بسیار خوب rookie WRs جری Jeudy و KJ Hamler. شاید Jeudy و Hamler را تنبل onboards به دانشجویان سال اول, اما آنها قطعا در حال رفتن به در این زمینه است. آن را نیز ممکن است TE نوح Fant می بیند یک فرصت سنبله به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

و ما مطمئن شوید که QB درو قفل آماده است برای نزدیک ؟ Sutton تا به حال تولید یک تلفظ شیب در طول قفل آزمایشی سال گذشته است.

من عاشق Sutton به عنوان یک بازیکن. من عصبی هستم و در مورد تراکم.

گرانش در نهایت برنده: Todd Gurley, شاهین; A. J. سبز Bengals

نگه داشتن در ذهن این چیزها همیشه هزینه رانده از آنجا که وجود دارد زمانی که من در نظر Gurley. او تضعیف به انتخاب 40 در اخیر بهترین توپ پیش نویس و در آن نقطه من برگزار بینی من و در زمان غوطه بانکی در projectable حجم در آتلانتا. اما Gurley بدن شده و از طریق یک مقدار مسخره از ساییدگی خود را از طریق کالج و نرم افزار حرفه ای; اگر چه او تنها نوبت در 26 اوت من می خواهم استدلال می کنند او را قدیمی ترین 26 ساله در لیگ.

Gurley دچار یک ACL فوران چاه نفت در کالج و او را در برخورد با ورم و اماس مفصل زانو در جوانب مثبت. خود را از بهره وری به هم ریخت نهایی خود را در قوچ های نجومی; 3.8 متری در عجله و بی کیفیت 4.2 متری هر هدف. تنها یک توقیف کامیونی حامل touchdown دئودورانت — 14 سنبله در همه bailed او فصل رو او را در RB12.

بیشتر NFL ویندوز تبخیر به مراتب سریعتر از ذهن ما حاضر به قبول. این طبیعت انسان است به خواهید بود خوش بینانه در مورد یک بازیکن بالقوه یا دلتنگ برای یک بازیکن که موفق به کسب عناوین برای ما. هک Gurley بود, فانتزی, بهترین بازیکن تنها دو سال پیش. اما زمانی که این داستان شروع به رفتن در جهت اشتباه من ترجیح می دهم به فعال باشید وقتی که می آید به پذیرش واقعیت جدید. من حتی نمی خواهد نگاه Gurley در سه دور اول و این امکان وجود دارد که من ممکن است او پیش نویس را دوباره در این سال.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

به طور عادلانه در Gurley, هر در حال اجرا شما را در خود را ADP محله در حال رفتن به می آیند با کک. محو شدن در سبز بسیار آسان تر فرو برد. او هنوز هم فرمانده یاهو ADP داخل بالا 80 با وجود تکه های گم شده از زمان در سه چهار سال گذشته است. او بازی نمی کند در تمام پاییز گذشته و او را از ورود به سن و سال او-32 فصل است. حتی اگر سبز باقی می ماند در این زمینه ممکن است جو Mixon و تایلر بوید را غصب او.

گیرنده گسترده ای است بسیار عمیق در فانتزی هیئت مدیره و من باید بدون مشکل پیدا کردن پایین خطر WRs در اطراف سبز قیمت. آنها ممکن است بیشتر باید حرکت صعودی ، DK Metcalf تری McLaurin, Deebo ساموئل و جارویس Landry همه کمی ارزان تر از سبز در حال حاضر.

اغلب محتاطانه حرکت است که فعالانه در نگاه دور.

گوش دادن به Yahoo Fantasy Football, پادکست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>