دورتموند نمی دادن تا در رئوس بازگشت این فصل می گوید: Favre

بوروسیا دورتموند مربی لوسین Favre نمی دادن تا در Marco Reus بازی دوباره در این فصل با وجود گزارش ادعا خود را 2019-20 کمپین در حال حاضر بیش از.

رئوس دچار آسیب کشاله ران در یک DFB-Pokal بازی در ماه فوریه و اگر چه او تنها به فکر بود رو به یک ماه از 30 سال هنوز قادر به بازگشت به آموزش کامل.

پیش از این گزارش شده در این هفته است که رئوس قطعا دست بعدی روز سه شنبه کلاسیک, مقابل بایرن مونیخ و در شرایطی تا پایان فصل به احتمال زیاد است.

Favre صحبت جلوتر از روز شنبه در سفر به ولفسبورگ حاضر به آشکارا تایید و یا در تضاد با آن ادعا می کند هر چند او به نظر می رسد امیدوار است که رئوس خواهد بود قادر به ویژگی های دوباره در این مدت به عنوان دورتموند چالش بایرن برای تیمشان.

“او نیست روت با این تیم هنوز” Favre به خبرنگاران گفت:.

“ما امیدواریم که او را دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و می تواند به ما کمک کند تا پایان فصل است.”

وجود اخبار مثبت بود با توجه به امره کان و جیووانی Reyna. هافبک جفت از دست رفته 4-0 برنده بیش از شالکه به دورتموند از سر فصل خود را روز شنبه گذشته و آنها با توجه به درگیر در تمرینات تیم در روز جمعه.

دورتموند تا به حال برای مقابله با آسیب های متعدد از اواخر با Axel Witsel هنوز هم با یک مشکل عضلانی و دن-اکسل Zagadou مجموعه به صورت یک غیبت طولانی با توجه به زانو آسیب رباط, اما Favre احساس می کند چنین مسائلی بودند که انتظار می رود پس از coronavirus-اجرا مکث.

“ما آموزش دیده برای اولین بار در گروه دو و سپس در گروه چهار. وجود دارد برخی از خطر” او گفت:. “همه ما نداشت قطار به طور معمول و پس از آن تا به حال برای آموزش درست چهار یا پنج روز قبل از مسابقات قهرمانی بازی دوئل. این یک شگفتی بزرگ برای من است.”

دورتموند را تخریب Rivierderby مخالفان شالکه به معنای ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع طرف نگه داشته و سرعت با سرعت بوندسلیگا رهبران بایرن جلوتر از هفته آینده کلاسیک, با دومی نیز پس از برداشت یک پیروزی 2-0 پیروزی بر یونیون برلین.

Favre لباس باقی می ماند فقط چهار امتیاز پشت سر این قهرمان با هشت بازی سمت چپ به بازی در ردیف بالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>