Briscoe دلخراش هفته به پایان می رسد با Xfinity پیروزی

دارلینگتون, S. C. (AP) — تعقیب Briscoe بود ممنون به آوردن یک یا دو لحظه از شادی به همسر ماریسا در بدترین روز زندگی خود را.

این سه شنبه طی 12 هفته و امتحان است که آنها آموخته اند که انتظار می رود کودک – آنها تنها آموخته دوشنبه که در آن یک دختر بود – تا به حال هیچ ضربان قلب جنين.

دو روز بعد Briscoe برنده Xfinity سری’ بازگشت به عمل هنگامی که او خاموش Kyle Busch در دارلینگتون Raceway.

“این بوده است که سخت ترین هفته من تا به حال برای مقابله با و خدا خیلی خوب است” Briscoe گفت. “حتی زمانی که من در زمان سرب با 50 رفتن من گریه داخل ماشین مسابقه.”

Briscoe پیوست همسرش قرار ملاقات در یک تماس ویدیویی از زمین زیر کشت در دارلینگتون در انتظار باران-تاخیر نژاد orginal زمان شروع. او و ماریسا خود را به اشتراک گذاشته news on Instagram روز چهارشنبه به امید آن ممکن است کمک به دیگران در مقابله با فجایع مشابه.

داستان او را در رسیدن به بسیاری از بیشتر پس از پیروزی پنج شنبه.

“این بیشتر از یک مسابقه برنده,” او گفت:. “این بزرگترین روز زندگی من پس از سخت ترین روز زندگی من و قادر به بهترین بهترین است بسیار رضایت بخش است.”

Briscoe گفت که او هرگز به طور جدی در نظر گرفته کشیدن از رقابت که مسابقه ممکن است “therapuetic” در سری ” اولین رویداد از تاریخ 7 مارس در فینیکس با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Briscoe با استفاده از دو ری استارت قوی و سریع گودال توقف برای پایان بالا. او منجر شود در خارج از چاله در طول نهایی احتیاط و سپس کشیده و دور از Busch و جاستین Allgaier در پس از آن راه اندازی مجدد با هفت دور به رفتن برای چهارم خود را حرفه ای برنده و دوم این فصل است.

“راستش برنده دیتونا 500 حتی نمی تواند بالا احساس فقط مثل من قبلا گفته شد, یو پی اس و فراز زندگی” Briscoe گفت. “این چیزی است که من مورد نیاز خانواده و چه همسر من, مورد نیاز است.”

Busch به نظر می رسید که این مسابقه را در دست گرفت و مرحله دوم در غالب نمایش. اما او نامیده می شد برای سرعت در چاله ها و دستور داد به پشت 39-ماشین میشه.

اما Busch وجود دارد به چالش Briscoe در پایان این اتومبیل لمس کردن نهایی به نوبه خود قبل از Briscoe عبور از خط پایان در مقابل 0.08 ثانیه است.

Allgaier سوم شد Austin Cindric چهارم و نوح Gragson قطب نگهدار که برنده اولین مرحله پنجم بود.

برای Busch آن را یکی دیگر از خطا است که هزینه او را یک برنده در دارلینگتون. در جام نسکار سری مسابقه چهارشنبه شب او کوتاه تعقیب الیوت اواخر به علت چرخش – الیوت منتظر و تمدید انگشت وسط خود را در Busch – و دوم به پایان رسید به جو گیبس هم تیمی دنی Hamlin.

Busch راضی بود با او اجرا شود.” من تا به حال نشان دادن, قرار دادن یک کمی از یک نمایش هیجان انگیز وجود دارد در پایان” او گفت:.

بوش گفت: همسر سامانتا رسیده به ماریسا برای ارائه به آرامش. بوش خانواده تا به حال مشابه اندوه در گذشته است.

Briscoe قدردانی کلمات تسلی از Busches و همه دوستان در نسکار او شنیده از دو روز گذشته.

Busch و Timmy هیل شد و در هر سه دارلینگتون نژادها. دو برنامه برای اجرای تمام چهار مسابقه در شارلوت ،

پس از تاخیر سه شنبه به دلیل بارش باران بیشتر طوفان تاخیر برنامه ریزی شده ظهر شروع برای یکی دیگر از 4½ ساعت.

نسکار جام سری تا به حال موفق به بازگشت در دارلینگتون با دو نژاد.

کوین Hoffman خود را به دست آورده 50th جام برنده هنگامی که او در زمان نژاد روز یکشنبه برای اولین بار به صورت سری در 10 هفته در حالی که Hamlin برنده باران-کوتاه مسابقه شنبه شب اولین بار در این سری زد که بعد از سال 1984.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>