بیس بال است که در حال حاضر در یک دولت و طرفداران وجود دارد شاهد آن


در حالی که لیگ اصلی بیس بال و MLB بازیکنان ارتباط ادامه مذاکره پتانسیل بازگشت به میدان در سال 2020 دیگر لیگ بیس بال در ایالات متحده بازگشت بی سر و صدا روز پنج شنبه شب.

وجود دارد و حتی طرفداران در غرفه شاهد آن است.

این Missoula Mavericks میزبانی هلنا سناتور در اولین بازی از the American Legion فصل بیس بال در مونتانا. فصل بود که باز در چهارشنبه اما باران مجبور به بازی به تعویق افتاد. آن را به ارزش صبر کنید برای بازیکنان است. آنها هیجان زده به عقب بر گردیم در این زمینه پس از ورزش اساسا تعطیل در ماه مارس است.

“این احساس بسیار خوبی به بازی دوباره” هلنا را Cy میلر گفت: ضبط مستقل. “در ابتدا این نوع nerve-racking به دلیل وجود یک تن از مردم در اینجا. اما آن را بزرگ بود که هر کس می خواست به بیرون می آیند و از ما حمایت.”

Helena Senators coaches Al Goebel (left) and Anthony Hogan talk near the dugout during the amateur baseball game against the Missoula Mavericks. (Photo by Janie Osborne/Getty Images)
هلنا سناتور مربیان Al Goebel (سمت چپ) و آنتونی هوگان بحث در نزدیکی ستاره شرق در طول کار بیس بال بازی در برابر Missoula ماوریکس. (عکس توسط جینی آزبورن/گتی ایماژ)

طرفداران خواسته شد به فاصله اجتماعی

نشانه هایی در اطراف ورزشگاه به یاد طرفداران که صندلی در هر بخش محدود خواهد بود و آنها انتظار می رود برای اقامت شش فوت از هم جدا با توجه به مستقل ضبط. ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های در دسترس در سراسر ورزشگاه و در حضور دیده می شد با پوشیدن ماسک. که شامل بسیاری از بازیکنان است.

با وجود این دستورالعمل وجود دارد قابل ملاحظه ای بالاتر حضور بیش از حد معمول.

“به نظر می رسید مانند ما بودند تا کمی [در حضور و غیاب],” سناتور سر مربی جان برنت گفت: بعد از بازی. “من انتظار ما بود تا کمی با هیچ چیز دیگری در جریان است. مردم مایل هستند بیس بال و من فقط خوشحالم که ما قادر به عقب بر گردیم در این زمینه است.”

وجود قطعی گرسنگی برای بیس بال برای بازگشت در یک مقیاس بزرگتر. است که چرا بسیاری از طرفداران متمرکز در حال بحث بین MLB و MLBPA. روند نقل مکان کرد به آرامی شروع. دو طرف هنوز برای پیدا کردن زمینه های مشترک در, بهداشت و مسائل ایمنی. زمانی که و یا شاید اگر آن پل عبور است تمرکز خواهد به نوبه خود به جبران خسارت است.

مسائل کمتر پیچیده در مونتانا. در میان 50 ایالت مونتانا دوم-بدترین موارد تایید شده (479) پشت تنها آلاسکا است. دولت نزدیک به دو ماه گذشته به اوج خود هنگامی که 35 موارد تایید شده در مارس 26. هیچ مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه. دولت کاهش خطر چیزی است که اجازه بیس بال به بازگشت.

در اینجا برخی از تصاویر بیشتر از پنج بازی.

(Photo by Janie Osborne/Getty Images)
(عکس توسط جینی آزبورن/گتی ایماژ)
(Photo by Janie Osborne/Getty Images)
(عکس توسط جینی آزبورن/گتی ایماژ)
(Photo by Janie Osborne/Getty Images)
(عکس توسط جینی آزبورن/گتی ایماژ)

هلنا برنده فصل بازکن 10-5.

لژیون آمریکایی فصل را به نوسان کامل این آخر هفته در مونتانا که Missoula میزبان یک روز یادبود مسابقات است.

چه American Legion بیس بال ؟

American Legion بیس بال شده است در اطراف برای مدتی نزدیک به یک قرن است. آن آغاز شد و در سال 1925 و به عنوان یکی دیگر از گزینه برای بازیکنان به سنگ تیز کردن مهارت های خود را و یا به سادگی به ادامه بازی بیس بال به عمق تابستان است.

این برنامه باز به بازیکنان سنین 13 تا 19 و در دسترس است در تمام 50 ایالت به علاوه کانادا.

در حالی که اکثر متحده در حال حاضر خود را لغو لژیون فصل مونتانا و نبراسکا ادامه خواهد داد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>