“آخرین رقص” است و در حال حاضر مایکل جردن سابق هم تیمی های پوشش تا به باش مستند


michael jordan scottie pippen
مایکل جردن scottie pippen

AP Photo/Michael Conroy

“آخرین رقص” — 10-بخش مجموعه مستند در مورد مایکل جردن و شیکاگو بولز شد یک ضربه سر و صدا برای ESPN.

اما نه همه طرفداران جیسون Hehir نگاه دوباره به خود Airness’ سلطنت از جمله بسیاری از اردن سابق هم تیمی.

1997 98 chicago bulls.JPG
1997 98 شیکاگو bulls.JPG

آن Ryan-ایالات متحده آمریکا امروز

سابق شیکاگو بولز مانند مردان بزرگ هوراس گرانت و لایحه کارترایت پاسداران کریگ هاجز و ران هارپر و حتی هفت بار All-Star Scottie Pippen ناراضی بودند با این مستند تصویر از تیم خود بازیکنان فردی و اردن ادعا مجموع فرمان از هر کس در اطراف او.

هوراس مورد اعطای مشروعیت به اصطلاح “مستند”

در انفجاری مصاحبه با Kap و شرکت. در ای اس پی 1000 در شیکاگو اعطای حتی تا آنجا رفت که به تماس مستند “B. S. در شرایط واقعی بودن آن است.”

“من می گویند [آن را] سرگرم کننده, اما ما می دانیم که وجود دارد به عنوان تیمی که در حدود 90 درصد از آن — من نمی دانم اگر من می توانم آن را در هوا اما B. S. در شرایط واقعی بودن آن” گرانت گفت: با توجه به مقاله توسط ESPN نیک Friedell. “این بود که واقعی نیست — چرا که بسیاری از چیزهایی که [اردن] گفت: به برخی از هم تیمی های خود که او هم تیمی های رفت و برگشت در او. اما همه که نوع ویرایش از این مستند اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید, یک فیلم مستند است.”

“که مستند بود برای MJ به صداقت” گرانت گفت.

Horace Grant (right) and Michael Jordan rise up on defense for the Chicago Bulls.
هوراس گرانت (راست) و مایکل اردن رفت تا در دفاع برای شیکاگو بولز.

AP Photo/علامت الیاس

در طول مستند اردن متهم به کمک مالی از نشت اطلاعات در داخل به سام اسمیت معروف خود بگویید-تمام کتاب “اردن قوانین. اما هفت سال آلوم از بولز’ frontcourt نگهداری می شود که آن را “یک کاملا, آشکار, کاملا دروغ است.”

“دروغ دروغ دروغ. … اگر MJ تا به حال کینه با من بیایید حل و فصل این مانند مردان” گرانت گفت. “اجازه دهید بحث در مورد آن. و یا ما می توانیم آن را حل و فصل دیگری در راه است. اما هنوز و هنوز او می رود و قرار می دهد این دروغ بود که من منبع پشت [کتاب]. سام و من همواره دوستان زیادی. ما هنوز هم دوستان زیادی. اما حرمت که قفل اتاق من هرگز هر چیزی را شخصی وجود دارد. صرف این واقعیت که سام اسمیت یک خبرنگار تحقیقی. که او تا به حال دو منبع دو, برای نوشتن یک کتاب, من حدس می زنم. چرا محمدجواد فقط به من اشاره کردن؟”

Horace Grant.
هوراس گرانت.

کتی Willens/AP تصاویر

“این تنها یک کینه مرد,” او اضافه شده است. “من به شما گفتن آن را تنها کینه. و من فکر می کنم او ثابت کرد که در این به اصطلاح مستند. که اگر به شما می گویند چیزی در مورد او است رفتن به شما را قطع او را برای رفتن به سعی کنید برای نابود کردن شخصیت خود را.”

اعطای بود به دور از تنها سابق گاو نر که در زمان موضوع را با سری

در BetOnline.ag این میزگرد به نام “Final Dance,” کارترایت هاجز و هارپر پیوست گرانت در هل دادن به عقب بر روی این ایده است که اردن تا به حال مهار رایگان در شیکاگو است.

“MJ می دانست که او می تواند صحبت کردن و می دانستند که او تا به حال به فشار. او یکی از آن دسته از بچه ها که کار شما سخت تر است چرا که شما ببینید که چگونه او با این نسخهها کار” هارپر گفت. “شما ain’t gonna بحث دیوانه به من و نه فکر می کنم من قصد دارم به بحث در دیوانه به شما. او را به صحبت اسکات بارل و اسکات نبود مرد به اندازه کافی برای ایستادن برای که او بود. You ain’t انجام است که s— با من.”

“من احساس کردم که این می بوده ایم بیشتر در مورد آنچه که این تیم بود و چه بازیکنان انجام می شود. اما شما می دانید من می دانم آنها به کپی رایت به MJ. پس از آن بود که بیشتر شبیه به ‘Come Fly With Me, Part 2.’ اما خوب بود,” او اضافه شده است.

Ron Harper (center) with Scottie Pippen and Michael Jordan on the Chicago Bulls' bench.
ران هارپر (مرکز) با Scottie Pippen و مایکل جردن شیکاگو بولز ” نیمکت.

ایسنا

Cartright کمی کمتر خاردار در خود انکار مستند با اعتبار اما او ابراز احساسات مشابه به هارپر.

“من فکر می کنم که این مستند به معنای چیزی مثبت” کارترایت گفت. “این چیزی است که من می خواهم به. ما دیدم واقعا سه بچه — خواهد Perdue, Steve Kerr, اسکات بارل. واقعا که مردم تنها من دیده ام. بنابراین ما فقط آن را ترک کرد. من نمی بینم که همه نگه داشتن مردم پاسخگو باشد. من دیدم ما بچه ها. و این بچه ها در اینجا من به شما قول می دهم این بچه ها فوق العاده رقابتی است. آنها در حال رفتن به قرار داده تا با هر چیزی. شما می توانید بگویید که هر داستان شما می خواهید. من نمی آن را ببینید.”

“ما می دانستیم که برای رفتن به واقعا یک مرد چشم انداز از آنچه اتفاق افتاده است,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم همه در اینجا می خواهم که خود را در چشم انداز.”

حتی Scottie Pippen ناراحت است با تجسم خود را در “آخرین رقص”

scottie pippen.JPG
scottie pippen.JPG

سو Ogrocki/ایسنا

در مقاله منتشر شده در اوایل این ماه ESPN جکی MacMullan اشاره کرد که در حالی که اردن فوق العاده افتخاری از Pippen و سهم او در شیکاگو سلسله در طول سری هشت-زمان NBA All-دفاعی اول teamer شده است قابل ملاحظه ای آرام از مستند اول پخش در ماه آوریل است. او هنوز برای رفتن به رکورد مورد این مستند در هر ظرفیت.

MacMullan گفت که کسانی که نزدیک به Pippen باور “او را زخمی و نا امید خود را تجسم” در “آخرین رقص” تا آنجا که Dennis Rodman احساس مجبور به دفاع از او.

“Scottie شد تا دستکمگرفتهشده — و بنابراین underpaid,” Rodman گفت MacMullan. “او باید از نگه داشتن سر خود را بالاتر از مایکل جردن در این فیلم مستند است.”

“من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال حاضر تحقق آنچه او را از طریق رفت,” او اضافه شده است. “بچه بود یک قهرمان در بسیاری از جهات در آن بزرگ گاو اجرا می شود.”

Dennis Rodman and Scottie Pippen (left) celebrate a Bulls championship alongside Phil Jackson and Michael Jordan.
Dennis Rodman و Scottie Pippen (سمت چپ) جشن گاو قهرمانی در کنار فیل جکسون و مایکل جردن.

سو Ogrocki/ایسنا

سری harped در Pippen حداقل چاپلوس لحظات به عنوان یک گاو نر یعنی خود benching با 1.8 ثانیه های باقی مانده در سال 1994 کنفرانس شرق نیمه نهایی مقابل نیویورک نیکز آزار دهنده مصدومیت که او را در آورده و از شیکاگو بازی سرنوشت ساز 6 برابر یوتا جاز در سال 1998 و میگرن است که او را نگه داشته و طرد برای بازی 7 از نهایی کنفرانس شرق در برابر رقیب خود دیترویت پیستونز.

“همه ما می تواند بگوید در اوایل آن سال مایکل نیست کاملا اعتماد Scottie,” Rodman می گوید. “در آن بازی 7 [1990], Scottie است میگرن و او را از دیدن دو چشم انداز خود را تار است و سر خود را تپش است و آنها در حال بیرون آمدن از اتاق قفل و مایکل از او می پرسی:” آیا شما آماده؟’ و Scottie نمی توانید بروید. و مایکل بسیار عصبانی در او. آن را همیشه ترش توجه داشته باشید برای او.”

scottie pippen dennis rodman.JPG
scottie pippen دنیس rodman.JPG

ایسنا

Rodman — که به مراتب بیشتر بحث برانگیز رقم نسبت به هر یک از خریداران هم تیمی — که به ظاهر unperturbed هر چیزی در مورد او گفت:. اما او می داند که بی عدالتی زمانی که او آن را می بیند و نکات است که او احساس می کند Pippen داده نشده بود خود را به “آخرین رقص.”

“این سخت است برای Scottie هنگامی که مردم می گویند چیزهای منفی” Rodman گفت MacMullan. “او آن را دوست ندارد. من نگه داشتن او را به گفتن ” شما باید چیزی برای عذرخواهی. شما یکی از بهترین.’ من امیدوارم که مردم در نهایت می توانید ببینید که.”

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>