آخرین رقص: “من نه فقط بازی مایکل’ – مالون صحبت می کند در مورد مواجهه با اردن و گاو

کارل مالون اصرار او “احترام” برای مایکل جردن کمی به پنهان کردن تنش است که به ظاهر هنوز هم وجود دارد بین سابق NBA ستاره.

اردن و شیکاگو بولز سلسله از 1990s شد موضوع شرکت-تولید ESPN و Netflix docuseries ‘آخرین رقص’.

گاو’ رقابت با مالون را یوتا جاز در سال 1997 و 1998 NBA Finals سری بودند محوری در دوم قسمت.

مالون حاضر به بخشی از نشان می دهد اما ESPN منتشر شد قبلا غیب فیلم از او صحبت کردن در مورد اردن و بازی Bulls که در آن زمان از یک مصاحبه در ماه فوریه 2019.

خواسته واکنش خود را زمانی که او شنیده ام به نام “مایکل جردن” مالون – سیگار کشیدن سیگار – پاسخ tersely: “مایکل جردن Michael Jordan…چه چیز دیگری من نیاز به می گویند؟”

مالون شد و سپس مورد سوال به طور مشخص به معروف لحظه از بازی 6 ’98 نهایی زمانی که اردن توپ را به سرقت برده از مالون قبل از رفتن به بازی ضربه برنده شات که امن و دوم سه-ذغال سنگ در فضای هشت سال.

“چرا ؟ چرا من؟” مالون پاسخ داده است.

“اما من به شما بگویم من همه مرد و من قبول مسئولیت برای برنده شدن در یک [قهرمانی].

“و ما وجود دارد ما فقط به طور اتفاقی از بازی شیکاگو بولز که نبود فقط مایکل جردن توسط راه و من بیشترین احترام را برای مایکل.

“اما من هرگز فکر نمی کردم من در بازی Michael Jordan, من در حال بازی شیکاگو بولز اما اجازه نمی…شما می دانید, همه می گویند این فرد بد بود و همه از آن. خوب بله من به آنها احترام اما من یک راه اندازی. من مرد و من بد پسر ب**** بیش از حد.

“به طوری که من در آن نگاه کنید و این که من چه کسی هستم. شاید در سال های من می توانید آن را که با صراحت اما من فقط آن را دوست دارم من آن را ببینید.”

در نمایش اردن می گوید که چگونه او از کار اخراج شد تا پیش از این ’97 نهایی پس از مالون دریافت NBA MVP award در فصل به طور منظم.

در حالی که این مجموعه را دریافت کرده critical acclaim, برخی درگیر شده اند انتقاد از راه حوادث شده اند به تصویر کشیده و مورد سوال دخالت اردن در شرکت تولید شده است.

Ex-گاو ستاره هوراس اعطای مارک اردن دروغگو که او را متهم به تیم سابق خود-mate از یک منبع برای سام اسمیت کتاب ‘اردن قوانین که رنگ Hall of Famer در unflattering نور است.

Scottie Pippen بود که در کنار اردن برای هر یک از خریداران شش قهرمانی در هشت سال span بود و دیگری بازیکن به نظر می رسد در این مستند که ظاهرا ناراضی با تصویر خود را.

در یک قسمت اردن گفت: Pippen بود “خودخواه” بیش از تصمیم خود برای به تاخیر انداختن عمل جراحی پا که او را دیدم دست شروع فصل 1997-98.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>