راب Gronkowski نشان می دهد چقدر وزن از دست داد, چگونه, از او به قرار دادن آن پشت در

زمانی که راب Gronkowski ریختن وزن بسیاری از مردم فکر می کردند او انجام شد با فوتبال.

هیچ راهی وجود دارد که او می خواهم به صورت فله به بازی خود را وزن پس از بازنشستگی از میهن پرستان جدید انگلستان.

در اینجا او بازگشته است در این بازی. در راه خود را به حداقل. و او در نهایت صحبت کردن در مورد او بسیار باورند وزن نوسان است. جدید Tampa Bay Buccaneers تنگ پایان صحبت در مورد چه مقدار از وزن او در واقع از دست رفته در دوران بازنشستگی در روز چهارشنبه و جایی که او در روند قرار دادن آن را به عقب.

او تا حرکت شبیه چمچه زنی با CBS Sports’ کریس Hassel.

چقدر کم بود Gronk بروید ؟

“من کمترین کردم به 240 و این احساس خوب, شما می دانید” Gronkowski گفت. “من بالاتر از 260 پوند اساسا من کل کل زندگی پس از دبیرستان. پس از سال آخر دبیرستان بودم 260.

“من تا به حال هرگز تحت 260 پس از آن. پس از آن احساس خوب فقط به رها که وزن و سهولت مفاصل من اجازه بدن من است.”

است او به بازی کردن وزن ؟

Gronkowski گفت: او هنوز هم تا به برخی از پیشرفت به, اما او را به بازگشت به بازی خود را وزن. چقدر نزدیک ؟ حدود چهار پروتئین می لرزد.

Rob Gronkowski addressed skepticism that he'd be able to put his playing weight back on in time for football season. (John Tlumacki/The Boston Globe via Getty Images)
راب Gronkowski خطاب شک و تردید است که او می خواهم که قادر به بازی کردن وزن به عقب در زمان برای فصل فوتبال. (جان Tlumacki/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

“من در مورد 257 پوند در حال حاضر” Gronkowski ادامه داد. “هر کس فکر می کند من می خواهم 240, 230. اما من اساسا چهار بیشتر پروتئین می لرزد به دور از بودن در بازی من وزن است. من هیجان زده در مورد آن است.

“من قطعا باید در وزن من وقتی که آن زمان برای رفتن است. من در 260 تا 265 وقتی که آن زمان به رول.”

NFL اردوگاه های آموزشی در ابتدا میله میله برای باز کردن در اواخر ماه جولای. با COVID-19 همه گیر دیکته برنامه وجود دارد هیچ گفتن که Bucs را در واقع شروع به اردوگاه های آموزشی.

اما با حداقل دو ماه قبل از کمپ امکان پذیر می تواند شروع آن را برای تلفن های موبایل مانند Gronkowski است که به خوبی در راه خود را بازگشت به بازی کردن وزن قبل از مصرف این عمل زمینه است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر