گزارش: دلفین ها فکر چاد اوشی را جرم بیش از حد compex

سابق دلفین ها حمله هماهنگ کننده چاد اوشی بود در میانه خروج مصاحبه با کارفرمایی Ryan فیتزپاتریک زمانی که سر مربی برایان فلورس به حال کسی که قطع به شکستن این خبر که این امر می تواند اوشی خروج مصاحبه به عنوان به خوبی.

که حکایت بخشی از یک دیگر گزارش میامی هرالدکه نقاشی یک تصویر از یک مربی تلاش برای انجام این کار بیش از حد با یک تیم جوان در سال گذشته است.

ساعت پس از اوشی اخراج شد, Flores را جایگزین او جانباز هماهنگ کننده چان Gailey و بازیکنان بر این باورند که همه چیز را کمی آسان تر به درک.

شکايت اوليه در مورد اوشی در داستان آشپز را به این ایده است که او آموزش پرستان در سطح تهاجمی پیچیدگی به یک تیم است که فاقد سالها تجربه در سیستم. یک بازیکن توصیف آن به عنوان یک “[expletive] نشان می دهد” و دیگری گفت: آموزش و نصب و راه اندازی یک “فاجعه است.”

البته از آن آسان است به ضرب و شتم تا در اوشی بود که با استعداد با مقدار قریب به اتفاق از عمق و یا استعداد برای کار با. به همراه آورده فلورس از جدید انگلستان (که در آن او تا به حال صرف 10 سال به عنوان گیرنده مربی) آن قابل درک است که او می خواهم می خواهم به مربی چیزهایی که او می دانست. اوشی شده استخدام به عنوان گیرنده مربی/بازی عبور هماهنگ با Browns.

فیتزپاتریک ظاهرا تعجب به یاد بگیرند که اوشی شده بود اخراج در میانه جلسه و معلوم نیست اگر او می دانست که Gailey در راه بود (دو تا به حال برخی از موفقیت همراه با جت و صورتحساب).

دلفین ها در حال رفتن به دوباره جوان این سال با 37 ساله Fitzpatrick تنها بازیکن تهاجمی بیش از 30. و در آنجا یک احتمال قوی است که در برخی از نقطه به زودی Gailey خواهد بود شکستن در اولین طفیلی توا Tagovailoa در کارفرمایی.

نگه داشتن چیزهای ساده باید کمک کند هر چند به نظر می رسد فلرس تصمیم گرفت پس از خود rookie سال است که با داشتن برخی از تجربه در کارکنان خود را کمک خواهد کرد.

گزارش: دلفین ها فکر چاد اوشی را جرم بیش از حد compex در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر