شماره گیری مجدد مشغول اعداد به طور خودکار بر روی آی فون خود را, بنابراین شما لازم نیست برای نگه داشتن تماس و مکالمه به صورت دستی


حتی تحت شرایط عادی آن را تقریبا غیر ممکن است به صحبت می کنند به یک نماینده برای یک سازمان دولتی یا شرکت در یک امتحان کنید. بسیاری از سیستم شما را در نگه داشتن برای مدت طولانی و یا بخواهید به شما تماس هنگامی که کسی در دسترس است اما هنوز هم وجود دارد برخی وجود دارد که فقط به شما سیگنال مشغول بارها و بارها. در مواردی وجود دارد یک فرار از زندان نیشگون گرفتن و کشیدن است که می تواند کمک کند.

به درستی به نام AutoRedial, MrBlackHat را هوشمندانه نیشگون گرفتن و کشیدن به صورت خودکار redials آخرین تماس شما قرار داده شده در هر زمان که شما در حال قطع به عنوان یک نتیجه از یک سیگنال مشغول و یا گیرنده نیست چیدن. نیشگون گرفتن و کشیدن نیز کار می کند حتی اگر شما در حال هدایت به پست صوتی به عنوان طولانی به عنوان شما پایان تماس خود را.

این که آیا شما در حال تلاش برای دریافت از طریق به یک مسابقه خط تلفن برای برنده شدن یک جایزه و یا فقط در تلاش برای دریافت نگه دارید از یک نماینده برای شرکت شما یک مشتری و یا انجام کسب و کار با شما مشغول سیگنال AutoRedial کمک می کند. این به خصوص مفید برای تماس با دفتر بیکاری تبدیل شده است که تقریبا غیر قابل دسترس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی خرید اینترنتی به دلیل آن است.

برای $1.49, AutoRedial همچنین می آید با گزینه های متعدد مانند تنظیم تاخیر در بین شماره گیری مجدد تلاش و فعال کردن بازخورد لمسی. این نیشگون گرفتن و کشیدن می تواند خریداری شده از هر دو Cydia یا Sileo هر چند این روند کمی بیشتر درگیر تر از بسیاری از ترفند های دیگر شما می خواهم به خرید از این برنامه ها است.

اگر شما جیل بریک نشده و یا نمی خواهید به فرار از زندان, هنوز هم وجود دارد گزینه های برای شما. شما می توانید با استفاده از آی فون خود را ساخته شده است در redialer دکمه و یا ساخت یک میانبر است که باعث می شود این روند فقط یک نی نی کمی سریع تر است. وجود دارد گزینه های بهتر برای آندروید, اما در iOS شما نیاز به فرار از زندان به همان نوع موفقیت است.

مرحله 1: نصب AutoRedial را مخزن

به AutoRedial, شما نیاز به نصب مخزن آن اول است. در هر دو Cydia یا Sileo از “منابع” تب شیر “ویرایش” و سپس “اضافه کردن” (در Cydia) و یا ضربه زدن بر روی دکمه به علاوه (Sileo) ورودی repo.twickd.comو را انتخاب کنید “اضافه کردن منبع.” توجه داشته باشید که هر repos شما اضافه کردن در Cydia را نمی توان به اضافه Sileo به طور خودکار و بالعکس.

اضافه کردن مخزن در Cydia (روند مشابه در Sileo).

مرحله 2: لینک آی فون خود را به Twickd

شما می توانید قبل از خرید AutoRedial شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری با Twickd و لینک آی فون خود را از طریق آن مدل و UDID. برای انجام این کار توصیه می کنیم با استفاده از کامپیوتر شما را به مراحل ساده تر.

1. بازیابی آی فون خود را UDID

اتصال آی فون خود را به مک و یا کامپیوتر با استفاده از کابل رعد و برق باز کردن iTunes و یا یاب بسته به نسخه سیستم عامل خود را و کلیک بر روی آیکون آیفون برای باز کردن دستگاه خود را در صفحه اطلاعات. شما ممکن است به “اعتماد” کامپیوتر شما اما شما می توانید untrust بعد آن را اگر شما می خواهید.

در حال حاضر در iTunes بر روی شماره سریال تا UDID به نظر می رسد. در یاب بر روی خط با مدل سازی فضا و عمر باتری است. کپی آن UDID و به مرحله بعدی بروید.

2. لینک آن را به حساب خود را

باز کردن هر مرورگر وب و حرکت به twickd.com. بعد, با کلیک بر روی “ورود به سیستم یا ثبت نام کنید” لینک و سپس به دنبال دهید برای ایجاد یک حساب کاربری با سایت. شما تغییرمسیر به صفحه حساب شما پس از ثبت نام در سایت پس از انتخاب رنگ آبی “اضافه کردن” را فشار دهید در داخل این “دستگاه” بخش و سپس با کلیک بر روی آیتونز آیکون در صفحه زیر را ادامه دهید.

در حال حاضر را انتخاب کنید مدل آی فون که منطبق با دستگاه خود را در “انتخاب مدل دستگاه خود را” درست است. در اینجا یک لیست از پشتیبانی از مدل های آی فون در حال اجرا در iOS 13 و مربوط به خود دستگاه شناسه اگر شما مطمئن نیستید که نوع شما ممکن است:

 • آیفون 6s: iPhone8,1
 • آیفون 6s Plus: iPhone8,2
 • آیفون SE (1st gen): iPhone8,4
 • آیفون 7 (ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن): iPhone9,1
 • آیفون 7 (AT&T, T-Mobile, کارخانه قفل): iPhone9,3
 • آیفون 7 پلاس (ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن): iPhone9,2
 • آیفون 7 پلاس (AT&T, T-Mobile, کارخانه قفل): iPhone9,4
 • آیفون 8 (ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن): iPhone10,1
 • آیفون 8 (AT&T, T-Mobile, کارخانه قفل): iPhone10,4
 • آیفون 8 به علاوه (ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن): iPhone10,2
 • آیفون 8 به علاوه (AT&T, T-Mobile, کارخانه قفل): iPhone10,5
 • آیفون X (ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن): iPhone10,3
 • آیفون X (AT&T, T-Mobile, کارخانه قفل): iPhone10,6
 • آیفون XS: iPhone11,2
 • آیفون XS Max: iPhone11,6
 • آیفون XR: iPhone11,8
 • آی فون 11: iPhone12,1
 • آی فون 11 Pro: iPhone12,3
 • آی فون 11 Pro Max: iPhone12,5
 • آیفون SE (2nd gen): iPhone12,8

علاوه بر این شما می توانید انتخاب کنید به ورودی فعلی نسخه از iOS آی فون خود را است هر چند شما می توانید ترک این زمینه خالی از آن اختیاری است. که گفت: رب UDID شما کپی شده از iTunes و یا یاب پیش از آن در زمینه ارائه و سپس کلید “ارسال” هنگامی که شما انجام می شود به لینک آی فون خود را.

شما خواهید بود به صفحه حساب کاربری خود شوید و خود را به تازگی مرتبط با دستگاه خواهد شد در حال حاضر به نظر می رسد در “دستگاه” بخش. نگه داشتن در ذهن است که شما می توانید لینک به سه دستگاه با Twickd.

مرحله 3: خرید AutoRedial

با آی فون خود را مرتبط به خود را Twickd حساب باز کردن Cydia یا Sileo و سپس انجام یک جستجو برای “AutoRedial” در “جستجو” تب. آن را انتخاب کنید هنگامی که آن بالا میآید و سپس ضربه آبی “$1.49” نماد.

شما در حال حاضر گرفته شده به AutoRedial را پرداخت پی پال صفحه داخل صفری. خود را وارد کنید, پی پال, اعتبار, برای ورود به, و به دنبال دهید با دقت به پرداخت هزینه برای نیشگون گرفتن و کشیدن. هنگامی که شما تکمیل خرید AutoRedial ظاهر خواهد شد در “خرید” بخش خود Twickd حساب.

مرحله 4: نصب AutoRedial

بازگشت به AutoRedial را با جزئیات در صفحه Cydia یا Sileo. سپس برای Cydia, شیر “نصب” و “تایید می کنند.” در Sileo شیر ” ، ” باز خود را “صف” و کلید “تایید می کنند.” برای هر دو برنامه را انتخاب کنید “راه اندازی مجدد پرشی” هنگامی که آن را انجام می شود نصب.

گام 5: نیشگون گرفتن و کشیدن AutoRedial

پس از respringing باز کردن تنظیمات و حرکت به “AutoRedial” و سپس ضامن سوئیچ برای “فعال” اگر آن را مجموعه ای خاموش. از آنجا به نوبه خود بر روی “فعال” پستی زیر کاربر مشغول شماره گیری مجدد و کاربر چیدن نیست شماره گیری مجدد برای شماره گیری مجدد به صورت خودکار هر زمان که تماس شما قطع می شود از هر یک سیگنال مشغول و یا گیرنده نیست و چیدن بود.

بعلاوه هر دو این بخش شامل گزینه های بیشتر شما می توانید سفارشی. برای مثال شما می توانید یک تاخیر بین شماره گیری مجدد تلاش های خواندن خود را مورد نظر ارزش عددی (در یک دوم افزایش) در “تاخیر” زمینه فعال “تکرار شماره گیری مجدد” برای اضافه کردن یک تأییدیه سریع قبل از تماس مجدد.

اگر شما می خواهید یک لامسه نشانه هر زمان که یک شماره گیری مجدد تلاش ساخته شده است و یا تماس خود را متصل به سوئیچ در پستی به صورت “در شماره گیری مجدد” و “در تماس اتصال” در گزینه Haptic.

پس از همه گزینه های خود را پیکربندی دکمه “ذخیره” در سمت راست بالا به مجموعه ای از تغییرات شما ساخته شده است.

مرحله 6: شماره گیری مجدد, مجددا شماره بگیرید شماره گیری مجدد

به عنوان دیده می شود از GIF زیر AutoRedial باعث شود به طور خودکار هر زمان که تماس شما قطع شده است با توجه به مشغول سیگنال یا گیرنده نیست چیدن. با این حال وجود دارد برخی از خصلت شما باید آگاه باشند از.

همانطور که ذکر شد قبل از, AutoRedial نمی خواهد پا زدن اگر شما پایان دادن به تماس خود را. بنابراین هنگامی که شما در رسیدن به یک سیگنال مشغول, شما نیاز به اجازه دهید آن را اجرا کنید البته آن جدا کنید و خود را در آن برای نیشگون گرفتن و کشیدن به کار می کنند.

همچنین نگه داشتن در ذهن که اگر شما در حال هدایت به پست صوتی را ترک یک پیام و یا نمی — آن را تا به شما — اما صبر کنید برای آن را به صورت خودکار قطع به ماشه نیشگون گرفتن و کشیدن. در نهایت این مهم است به یاد داشته باشید که حتی اگر گیرنده میدارد تا AutoRedial خواهد تماس بگیرید هنگامی که آنها در پایان تماس بگیرید. بنابراین اگر شما می خواهید برای به حداقل رساندن این اثر یا مجموعه ای یک تأییدیه سریع و یا غیر فعال کردن “کاربر چیدن نیست شماره گیری مجدد.”

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با Amboy Manalo/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>