لیگ یک باشگاه را کشف سرنوشت فصل مهم در رای گیری هفته آینده


Stadium of Light during the Sky Bet League One match between Sunderland and Blackpool - Getty Images
ورزشگاه از نور در آسمان, شرط بندی لیگ یک تیم های ساندرلند و بلکپول – Getty Images

لیگ یک فصل تنظیم شده است به تصمیم حیاتی رای گیری هفته آینده پس از مذاکرات در فوتبال انگلیسی لیگ جلسه هیئت مدیره در روز چهارشنبه.

ارتقاء رقیب از جمله ساندرلند, Portsmouth, آکسفورد و حاصل خواهد شد باید صبر کنید تا هفته آینده به کشف چگونه خود را برای فصل خواهد بود تصمیم 23 باشگاه ها در بخش.

در این هفته جلسه هیئت مدیره EFL به این نتیجه رسیدند که رای برگزار خواهد شد که آیا کمپین بازی را به پایان برساند و یا اگر لیگ باید برای انتخاب کردن یک امتیاز در هر بازی روش برای تصمیم گیری ارتقاء بازی آف و سقوط.

پیتربورو در حال حاضر تهدید به اقدام قانونی اگر رطوبت محدود است در حالی که باشگاه های دیگر در ارتقاء نژاد گفت: آنها می خواهند برای ادامه مبارزات انتخاباتی به پایان آن.

اگر فصل است که در نتیجه امتیاز در هر بازی Wycombe خواهد پرش به بالا از مکان هشتم به سوم و جایگزین پیتربورو در بازی کردن مکان هایی که می گیرند به هفتم.

ساندرلند را اجرایی جیم رادول گفت: “ما باور داریم که هر لیگ و مکان باید مشخص شود توسط چه اتفاقی می افتد در زمین و نه در یک اتاق جلسه و قطعا نه در دادگاه.

“به عنوان یک باشگاه ما وارد لیگ برای تعیین بهترین تیم بیش از 46 بازی ها 37. این قضیه که با کارت های فصل بازیکن قرارداد و مشارکت موافقت کردند.”

سقوط موضوع باقی مانده بسیار ستیز و اعتقاد بر این است Tranmere را نیز در نظر اقدام قانونی اگر آنها در حال تنزل.

Tranmere شد در پایین سه قبل از فصل بود به حالت تعلیق در ماه مارس و سه امتیاز از ایمنی اما تا به حال یک بازی در دست در AFC Wimbledon که اشغال 20 محل در خارج از منطقه سقوط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر