چگونه به ‘Airdrop فایل از اندروید به MacOS و یا دستگاه های iOS (و بالعکس)


گرفتن فایل از یک دستگاه اندروید به یک مک و یا دستگاه های iOS است که همیشه آسان و راحت و همان می رود برای انتقال مطالب از یک مک یا iOS دستگاه به دستگاه آندروید است. اما ما در اینجا به شما بگویم وجود دارد یک راه بهتر از با استفاده از کابل USB, ایمیل, و ذخیره سازی ابری و آن را به شما می دهد نگاه و احساس از AirDrop.

گوگل یک ابزار انتقال فایل به نام انتقال فایل Android, اما شما نیاز به اتصال به کامپیوتر خود را با یک کابل USB آن را همیشه به خوبی کار می کنند (یا همه) و برگ های آن را در iOS پشتیبانی می کند. پس از آن وجود دارد اپل فوق AirDrop, اما آن را تنها با این نسخهها کار بر روی محصولات اپل. خدمات شخص ثالث مانند HandShaker است که شما نیاز به نصب برنامه بر روی تمام دستگاه های بسیاری را پشتیبانی نمی کند در iOS یا نه.

شما می توانید با استفاده از خدمات ذخیره سازی ابر مانند Dropbox به, پس, آن را ساده برای اضافه کردن فایل های به ابر است که دیده می شود در تمام دستگاه های خود را و شما می توانید اشتراک گذاری لینک کلیک کنید. اما این که به طور کامل وابسته به اتصال به اینترنت خود را, بنابراین اگر شما با استفاده از کنترل Wi-Fi و یا در یک مرده سلولی منطقه شما در حال رفتن به مسائل است. و ایمیل هست که فقط به طور کامل ناخوشایند و با وجود محدودیت های اندازه فایل.

پس از آن که ترک ما ؟ Snapdrop است یک جایگزین خوب است. جست و خیز به مرحله 1 زیر برای شروع به استفاده از آن حق دور و یا خواندن برای دیدن چگونه کار می کند.

چگونه Snapdrop کار می کند

Snapdrop است PWA (مترقی web app) است که با استفاده از مرورگرهای وب و فعلی شبکه Wi-Fi شما به ارسال اطلاعات از یک دستگاه به دستگاه دیگر. برای اولین بار آن را متصل به یک سیگنالینگ سرور آنلاین از طریق WebSocket استفاده از TLS به طوری که این دستگاه می تواند تبادل اطلاعات در مورد قابلیت های خود را در رسانه ها. پس از آن مشخص شد که دو دستگاه با هم کار کنند به عنوان مورد نیاز انتقال داده ها به اتمام است با استفاده از WebRTC (وب سایت ارتباط در زمان واقعی) بیش از DTLS که می فرستد فایل از مرورگر.

سرور است تنها مورد استفاده برای ایجاد آن است که این دو دستگاه با هم کار می کنند و آن را نمی خواهد هر گونه دسترسی به فایل های واقعی انتقال از آنجا که اتفاق می افتد نظیر به نظیر از یک دستگاه به طور مستقیم به دیگر با استفاده از DTLS. و پس از آن با استفاده از TLS اتصال به سرور بیش از HTTPS (با استفاده از WSS یا WebSocket امن) داده های رمزگذاری شده است.

اما اگر آن مصمم است که WebRTC نمی خواهد کار بین مرورگرها بر روی دستگاه آن را به سقوط به استفاده از WebSocket برای انتقال. این WebSocket فقط یک پروکسی, بنابراین آن را نمی خواهد هر چیزی فروشگاه در طول حمل و نقل و یا زمانی که از آن عبور می کند از طریق سرور, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد داده های خود را در حال سقوط به هر کسی دیگری را در دست. و همانطور که در بالا ذکر شد داده های رمزگذاری شده است به طوری که انتقال اتفاق می افتد و ایمن.

مرحله 1: استفاده از یک مرورگر پشتیبانی

پس Snapdrop با استفاده از WebRTC و WebSocket به عنوان یک شکست شما خواهد شد نیاز به استفاده از یک مرورگر است که پشتیبانی از هر دو پروتکل های ارتباطی. در حال حاضر همه مرورگرها پشتیبانی از پروتکل WebSocket اما آنهایی که پشتیبانی از WebRTC شامل Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera Mobile و اپل سافاری. آن را نیز باید کار با کروم مبتنی بر مرورگر مانند شجاع و مایکروسافت لبه.

در دستگاه های آندروید و مکینتاش استفاده از هر یک از این مرورگرها برای باز کردن سایت.

اگر شما در حال رفتن برای انتقال فایل ها به آی فون, اپل و یا آی پاد لمسی شما می خواهید به استفاده از سافاری در iOS 13 یا بعد. اپل بلوک های شخص ثالث در iOS مرورگر با استفاده از WebRTC به عنوان امنیت احتیاط بنابراین کسانی که مرورگر ممکن است با استفاده از WebSocket به جای فقط موفق به دانلود هر چیزی. در بهترین سناریو شما نیاز به باز کردن فایل ها در مرورگر و سپس آن را دانلود کنید که کمتر راحت و به طور کامل نه ممکن است و اگر نه نوع فایل شما در واقع می تواند انجام دهد که با.

مرحله 2: باز کردن Snapdrop

در حال حاضر اتصال هر دو گوشی آندروید خود را یا قرص و macOS یا iOS دستگاه به همان شبکه Wi-Fi. آنها نیاز به در همان شبکه برای برقراری ارتباط به صورت محلی با یکدیگر است. سپس در یک سازگار با مرورگر وب بازدید روی لینک زیر.

با این سایت باز شما ببینید یک تصویر رادار و یک پیام که می گوید: “به من اجازه می دهد به کشف شود: هر کس در این شبکه است.” نماد به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به AirDrop را نماد و پیام را نیز می دهد که توهم هر چند بر خلاف با AirDrop شما نمی توانید آن را تغییر دهید از “هر کس” به “تماس” و یا “هیچ کس.”

دستگاه خود را در حال حاضر قابل یافتن به هر کسی در شبکه. هنوز هم همه فایل نقل و انتقالات نیاز به اجازه برای دانلود در پایان دریافت, بنابراین هیچ کس نمی تواند به شما ارسال محموله و یا دیگر فایل آلوده شما را بدون دیدن آن حداقل.

مرحله 3: ارسال یک فایل

در حالی که این همه تقریبا مشابه انتخاب یک فایل بر روی دستگاه خود را برای انتقال به دستگاه دیگر متفاوت خواهد نگاه از اندروید به iOS به macOS. اما همه کار خواهد کرد به طور مشابه در برخی, توجه, مانند زمانی که شما سعی می کنید ارسال فایل های چندگانه در یک بار. شما می توانید انجام این کار, اما بر خلاف با AirDrop آنها منتقل خواهد شد در یک زمان با هر فایل نیاز به اجازه در پایان دریافت برای دانلود به صورت جداگانه.

شما تنها می توانید ارسال فایل ها به صورت محلی و آنلاین. هیچ آفلاین روش و نه یک راه برای به اشتراک گذاشتن فایل های با افراد خارج از شبکه خود را. و تا آنجا که به امنیت مربوط می شود ما در حال حاضر تحت پوشش که در بالا.

گزینه 1: ارسال از اندروید به iOS و یا macOS

دستگاه را انتخاب کنید شما می خواهید برای ارسال یک فایل به و سپس در گزینه های که به نظر می رسد را انتخاب کنید “فایل” فایل برای باز کردن مرورگر. شما همچنین می توانید انتخاب “دوربین” به عکس گرفتن حق دور و یا “دوربین” به ساقه یک فیلم در این نقطه, اما شما نیاز به دادن اجازه به استفاده از دوربین خود را و یا دوربین و میکروفون به دست آمد.

ما فقط با استفاده از “فایل” انتقال چیزی است که ما در حال حاضر از آنجا که امن تر است. برای نگاه و انتخاب هر فایل شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن — اکثر انواع فایل پشتیبانی می شوند و روند انتقال شروع خواهد شد.

پس از انتقال کامل است, یک پاپ آپ ظاهر خواهد شد بر روی دستگاه دریافت پرسیدن که آیا شما می خواهید برای دانلود این فایل و یا آن را نادیده گرفت. را انتخاب کنید “دانلود” برای تکمیل روند. برای اپل آی فون یا آی پاد لمسی کاربران شما در پیدا کردن فایل ها در iCloud درایو “دانلودها” پوشه در فایل های برنامه مگر اینکه شما تغییر پوشه پیش فرض. در مک فایل را می توان در خود را “دانلودها” پوشه.

برای اندازه گیری خوب در اینجا آن است که از اندروید به مک:

گزینه 2: ارسال از iOS به Android و یا macOS

انتخاب دستگاه آندروید یا کامپیوتر مک را انتخاب کنید و یا “فهرست” یا “عکس کتابخانه” در عمل ورق. سابق باز خواهد شد تا فایل های برنامه, بیننده, در حالی که دومی باز خواهد شد تا بیننده عکس برای تصاویر و ویدئوها. شما همچنین می تواند استفاده از “گرفتن عکس و یا فیلم” برای انجام این کار, اما, شما نیاز به دسترسی به دوربین خود را و یا دوربین و میکروفون به دست آمد.

در مثال ما, ما با استفاده از “فهرست” برای انتقال یک فایل ذخیره شده در iCloud. برای نگاه و انتخاب هر فایل شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن — اکثر انواع فایل پشتیبانی می شوند و روند انتقال آغاز خواهد شد.

پس از انتقال کامل است, یک pop-up ظاهر می شود بر روی دستگاه آندروید یا مک کامپیوتر به درخواست “دانلود” یا “چشم پوشی است.” انتخاب سابق برای ذخیره فایل “دانلود” پوشه در آندروید و یا “دانلودها” پوشه در macOS.

گزینه 3: ارسال از macOS به آندروید یا iOS

را انتخاب کنید از آندروید یا iOS دستگاه از این رادار برای باز کردن یاب بیننده. پیدا کردن و انتخاب کنید فایل شما می خواهید برای ارسال و یا با دوبار کلیک آن را انتخاب کنید و یا “انتخاب کنید.” روند انتقال آغاز خواهد شد بلافاصله با یک pop-up ظاهر می شود بر روی دستگاه آندروید و یا iOS یک بار به پایان رسید.

را انتخاب کنید “دانلود” در پایان دریافت. اگر دریافت برای دستگاه آندروید شما در پیدا کردن فایل در “دانلود” پوشه داخلی فلش درایو. برای اپل آی فون یا آی پاد لمسی کاربران شما در پیدا کردن فایل ها در iCloud درایو “دانلودها” پوشه در فایل های برنامه مگر اینکه شما تغییر پوشه پیش فرض.

مرحله 4: اضافه کردن به صفحه اصلی (اختیاری)

در حالی که Snapdrop نیست یک برنامه در معنای سنتی آن است که یک PWA (progressive برنامه وب یک سایت است که دسترسی به ابزارهای مشابه به عنوان برنامه های موجود در فروشگاه Play و App Store ساخت آنها را آسان به استفاده از در دستگاه های تلفن همراه.

PWAs نیز می تواند اضافه شده به گوشی یا تبلت خود را به صفحه نمایش و همچنین به عنوان کامپیوتر خود را بارانداز بنابراین شما همیشه باید سریع دسترسی میانبر به انتقال رسانه ها و فایل های.

گزینه 1: اضافه کردن به صفحه اصلی آندروید

در اندیشه این فرایند تقریبا مشابه هر کدام از مرورگرهای پشتیبانی شده استفاده می کنید. با Snapdrop سایت باز انتخاب عمودی حذف را انتخاب کنید “اضافه کردن به صفحه اصلی” سپس “اضافه کردن.”

گزینه 2: اضافه کردن به iOS صفحه نمایش

در اپل آی فون یا آی پاد لمسی شما نیاز به استفاده از سافاری برای اضافه کردن برنامه به صفحه اصلی. با Snapdrop سایت باز انتخاب, به اشتراک گذاری, دکمه, را انتخاب کنید “اضافه کردن به صفحه اصلی” سپس “اضافه کردن.”

گزینه 3: اضافه کردن به macOS حوض

برای macOS شما نیاز به استفاده از گوگل کروم به عنوان تنها مرورگر در این زمان است که پشتیبانی از PWAs در محیط های رومیزی. شما می توانید اضافه کردن میانبر در یکی از دو راه. این اولین بار است که به را انتخاب کنید و دکمه منو (عمودی ellipsis) در سمت راست بالا و سپس را انتخاب کنید “نصب Snapdrop.” آمار “نصب” در پاپ آپ به پایان برساند.

راه دیگر این است که برای انتخاب تلفن کوچک آیکون در سمت راست بالای وب سایت خود را. این را همان pop-up که در آن شما نیاز به کلیک بر روی “نصب کنید.”

در هر صورت یک آیکون اضافه خواهد شد به Chrome app launcher. شما می توانید دسترسی خود را به Chrome نرم افزار از طریق “نرمافزار” لینک در نوار نشانکها و یا از طریق chrome://apps و سپس با کلیک بر روی “Snapdrop.” شما همچنین می توانید آن را باز کنید و بدون کروم باز برای اولین بار آن را در دایرکتوری زیر: کاربران –> [username] –> Applications –> Internet Apps –> Snapdrop.

اما آن را بسیار آسان تر فقط برای اضافه کردن میانبر برنامه به مک خود را در حوض. با Snapdrop برنامه باز کردن, آشکار حوض و سپس کشیدن آن را از پایان دادن به یک موقعیت ثابت به سمت چپ. سپس شما می توانید آن را از سمت راست وجود دارد در هر زمان که شما به آن نیاز دارید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر