بزرگترین فوتبال مربوط تعجب NFL offseason ادامه داد: رایگان آژانس Cam Newton.

31-در سال سه بار نرم افزار کاسه کارفرمایی و 2015 MVP باقی مانده پس از بیکار بودن منتشر شده توسط Carolina Panthers در ماه مارس است.

نیوتن دیده است او عملکرد و در دسترس بودن کاهش بیش از دو فصل به عنوان او مبارزه پا و آسیب های شانه است. اما تکان دهنده برای دیدن او هنوز هم به دنبال کار.

مخفی کردن بازو

او در نوشته های متعدد فیلم تمرین خود را در Instagram صفحه این هفته به عنوان اگر برای نشان دادن مخالفان خود آنها در حال ساخت یک اشتباه است.

روز سه شنبه او با ارسال تصویری از خودش را انجام عبور دریل.

پیام روشن است. به ما اجازه ترجمه: کسانی که عمیق توپ او تلاش برای اتصال در حالی که برخورد با آسیب های شانه یک مشکل نیست.

و پاهای خود را

روز چهارشنبه او ارسال شده تصویری از خود را در ورزشگاه.

این ویدئو شروع می شود بزرگنمایی روی پای خود را به عنوان او انجام رفت و آمد دریل. دوباره پیام روشن است: نگران نباشید در مورد کسانی که صدمات پا. او خوب است.

البته نه تصویری است قطعی اثبات نیوتن بازگشت به سلامت به ویژه پس از نه فصل از ساییدگی و پارگی در بدن است که ضرب و شتم گرفته.

کسی را ملزم به شانس

اما حتی با طولانی پرسش او را به ارزش یک قمار حتی به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. به خصوص اگر شما یک تیم هستید, مانند, می گویند — Chicago Bears که یک سوپر باول-کالیبر دفاع و صدای یورتمه رفتن اسب یا Nick Foles یا Mitchell Trubisky کارفرمایی در این فصل است.

در این مرحله نیوتن احتمالا آمده در تخفیف. و زمانی که سالم او را به طور منظم و ثابت خود را به عنوان یکی از NFL پویا ترین سلاح های تهاجمی. او را قطعا به ارزش خطر است.

Cam Newton used Instagram to feature his arm and his feet — two areas of concern around the free agent quarterback. (AP Photo/Mike McCarn)
مخفی نیوتن استفاده می شود Instagram به ویژگی های خود دست و پا — دو مناطق از نگرانی در اطراف رایگان عامل کارفرمایی. (AP Photo/مایک McCarn)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی