پیدا کردن شیمی بین کارفرمایی و گیرنده خواهد بود یک چالش برای شارژر


Chargers running back Austin Ekeler had 92 receptions last season, but only one came on a pass from Tyrod Taylor, who is scheduled to be the starter in 2020. <span class="copyright">(Harry How / Getty Images)</span>
شارژر در حال اجرا پشت آستین Ekeler تا به حال 92 پذیرایی در فصل گذشته اما تنها یکی آمد در عبور از Tyrod تیلور که برنامه ریزی شده است برای شروع در سال 2020 است. (هری چگونه / گتی ایماژ)

این شارژر در حال تلاش برای بازگشت از 5-11 پایان پس underwhelming که آن را کمک کرد تا پایان 14 سال سلطنت فیلیپ به رودخانه ها شروع کارفرمایی.

و آنها در حال تلاش برای انجام یک کل خیلی بیشتر همه در یک COVID-19 همه گیر است که در تولید ترین discombobulated offseason در NFL تاریخ است.

“اگر آن را مانند سال گذشته بود که آن را در واقع همان تیم را کمی ساده تر” در حال اجرا پشت آستین Ekeler گفت: روز شنبه در یک کنفرانس رسانه های تماس. “اما آن را نمی.”

یک سال پیش در این نقطه شارژر’ فهرستی از حد انتظار اعلام شد فصل قبل است.

اما در حال حاضر آنها در حال تلاش برای توسعه یک تازه کار کارفرمایی در جاستین هربرت شماره 6 انتخاب در پیش نویس در حالی که ساختمان شیمی در دو مکان که در آن مهم ترین: بین کارفرمایی و گیرنده و در میان خط حمله.

جانباز Tyrod تیلور انتظار می رود که این هفته 1 استارت در حالی که هربرت است که مرتب در نهایت بیش از.

هر چند او در فصل گذشته با شارژر تیلور تکمیل فقط چهار می گذرد یکی از آن رفت به بالا گیرنده Keenan آلن یا مایک ویلیامز یا No. 1, تنگ پایان شکارچی هنری.

او در ارتباط با Ekeler — یک بار در اواخر پنج touchdown پیروزی در ماه دسامبر در جکسون ویل. هر یک از Ekeler دیگر 91 پذیرایی آمد از رودخانه ها.

“ما برخی از جدید شیمی است که ما قصد داریم به شروع ساختمان” Ekeler گفت. “ما در حال رفتن به یک کمی از زمان برای به دست آوردن آن در قبل از فصل شروع می شود در واقع به نظر می رسد.”

تیلور شده در گرجستان اما Ekeler گفت که او انتظار می رود به بازگشت به کالیفرنیای جنوبی در دو هفته آینده برای برخی از اجتماعی فاصله پرتاب جلسات با هم تیمی های خود.

تصویری از تام بردی و بن Roethlisberger کار کردن با مربوطه خلیج تمپا و پیتسبورگ رسیور ظاهر این هفته به عنوان تیم NFL تلاش برای حرکت از طریق عمدتا از راه دور offseason برنامه های.

Tyrod Taylor is expected to take over for the Chargers in Week 1. <span class="copyright">(Mark Zaleski / Associated Press)</span>
Tyrod تیلور است که انتظار می رود به بیش برای شارژر در هفته 1. (علامت Zaleski / آسوشیتد پرس)

یکی دیگر از های اخیر اجتماعی-رسانه های تصویری نشان داد Williams ساخت آرایه ای از یک دست خوش از عبور از اخراج توسط یک کوزه ماشین او خریداری شده قبل از همه گیر رسید.

“اتصال و شیمی است که اصلی ترین چیزی که” ویلیامز گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد اهمیت کار کردن با تیلور. “دانستن نقش دانستن مسیرهای واقعا مهم نیست. در پایان روز او را به سرعت من. من باید بدانید که چگونه او توپ را می اندازد. آن ممکن است کمی طول بکشد. ما فقط باید زمان بندی همه چیز است.”

Ekeler گفت که او پیش بینی این امر نیاز به حداقل یک ماه برای بازیکنان به طور منظم از فصل آماده شده است. اردوگاه های آموزشی در حال برنامه ریزی برای باز کردن در اواخر ماه ژوئیه هر چند هیچ چیز تضمین شده است.

او همچنین گفت: تنظیم به تیلور را در زمان و تکرار. همین امر به هربرت سابق بیس بال پارچ که شناخته شده است که هنوز هم دارای یک fastball. هربرت در حال حاضر در اورنج کانتی آموزش با محلی کارفرمایی مربی.

“فیلیپ بیشتر دقت” Ekeler گفت. “او واقعا به zip آن را در وجود دارد. Tyrod مرد او برخی از گرما در پشت این توپ. شما نیاز به گرفتن برخی از تکرار با او فقط به درک چگونه او پرتاب توپ چه می شود.”

این شارژر نیز بازسازی شده در سمت راست خط حمله اضافه کردن گارد Trai ترنر و مقابله با برایان Bulaga و باید یک شروع جدید در سمت چپ مقابله با راسل Okung رفته است.

این گروه تا کنون محدود بوده است به آشنا شدن بیشتر از طریق زوم جلسات.

“ما نیاز به این زمان فقط به مش با این بچه ها و دیدن ‘OK چگونه او بلوک ؟ چه قدرت خود را?’ “Ekeler گفت. “ما نیاز به مش با جدید ما مربیان بیش از حد. ما مربیان بنابراین ما باید برخی از طرح های جدید.”

شارژر دوباره ثبت Groy برای خط حمله

شارژر دوباره امضا جانباز پشتیبان offensive lineman Ryan Groy. او در نه بازی آخر فصل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر