Football clubs are one of the few social institutions we have left: Getty
باشگاه های فوتبال یکی از معدود نهادهای اجتماعی ما را ترک کرده اند: گتی

منچستر یونایتد احساس مالی خرج کردن در میان coronavirus بحران با معاون اجرایی رئیس اد وودوارد تعهد به “آب و هوا این چالش ها” به عنوان یک بازگشت به اکشن لبه نزدیک تر است.

اوله گونار Solskjaer مردان آخرین بازی 10 سال پیش زمانی که آنها کوبید LASK در لیگ اروپا آخرین-16 clash مجبور در پشت درهای بسته با توجه به Covid-19 اقدامات در اتریش.

لیگ برتر متوقف شد روز بعد که عوارض خود را گرفته در ترازنامه با ایالات دیگر پیش بینی درآمد تا £580million هوا در سه ماهه دوم مالی سال 2020 است.

در عوض ایالات گفت: در سه ماهه سوم نتیجه که آنها برداشت قبلی خود هدایت “با توجه مداوم و عدم اطمینان با توجه به COVID-19 و در حال تحول مربوط به اقتصادی و عواقب مالی”.

ایالات ثبت شده به طور کلی از دست دادن £3.3 متر بین 1 ژانویه تا 31 مارس بود که در درجه اول به 51.7 درصد کاهش در پخش درآمد.

United have been hit by the coronavirus pandemic (Getty)
متحد شده اند برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس (گتی)

در £26m نسبت به £53.8 متر در سال گذشته ایالات گفت که “در درجه اول با توجه به حدود £15m لیگ برتر تخفیف با توجه به پخش پس از تاخیر و پخش برنامه تغییرات به 2019/20 فوتبال فصل, غیر-مشارکت در لیگ قهرمانان اروپا و تاثیر بازی دو بازی کمتر در لیگ برتر دور بازی.”

ایران انتظار می رود به پرداخت £20m تخفیف برای پخش در این سال با £15m کاهش ذکر شده در نتایج منعکس 29 بازی های انجام شده به تاریخ.

درآمد کاهش یافته است 18.7 درصد بیش از سال قبل سه ماهه به £123.7 متر به عنوان بدهی رز 42.2 درصد به £429.1 m اما وودوارد معتقد است ایران به خوبی قرار داده شده برای جستن به عقب.

“تمرکز ما همچنان بر سلامت و رفاه همکاران ما طرفداران و همکاران در سراسر جهان و ما بسیار افتخار از چه کسانی که متصل به این باشگاه پاسخ داده اند در طول این بحران” ایالات معاون اجرایی رئیس گفت.

“از زمان شروع این بیماری همه گیر منچستر یونایتد و پایه و اساس ما باید ارائه کمک به بیمارستان های خیریه و مدارس در جوامع ما و همچنین به عنوان پشتیبانی برای کارگران خط مقدم و آسیب پذیر طرفداران.

“این اقدامات منعکس کننده ارزش های اصلی ما به عنوان یک باشگاه و انعطاف پذیری از طریق سختی است که ما نشان داده اند بسیاری از بار در طول ما سابقه طولانی و انجام خواهد شد تا دوباره به این آب و چالش های فعلی.

“در آن روح ما نگاه به جلو به این تیم با خیال راحت بازگشت به زمین و ساختمان در هیجان انگیز شتاب که اوله و بازیکنان قبلا به دست آورد در حالی که در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم را برای حفاظت از سلامت عمومی است.

“افکار ما باقی می ماند و با تمام کسانی که تحت تاثیر بی سابقه ای در طول این زمان.” PA

ادامه مطلب

که برنده ترین های جام جهانی از جام جهانی?

داستان در داخل از ایران در مقابل نیوکاسل و 1995/96 عنوان مسابقه

چگونه نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهد اشکار

چگونه آن را احساس می کنید امضا برای نجات یک فصل ؟

زمانی که لیگ برتر اعتصاب حکومت جهانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی