Coronavirus: هندرسون لیورپول با اعتماد به نفس خواهد آمار زمین در حال اجرا در بازگشت

کاپیتان لیورپول جردن هندرسون با اعتماد به نفس است فراری لیگ برتر رهبران خواهد بود آماده به آمار زمین در حال اجرا زمانی که آنها بازگشت به عمل است.

Jurgen Klopp مردان 25 نقطه روشن در این اجلاس و تنها نیاز به دو برد بیشتر به پرچ اول بالا پرواز عنوان از سال 1990 است.

لیگ برتر متوقف شده است و از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس وجود دارد اما امید آن قادر خواهد بود برای از سرگیری ماه آینده.

باشگاه بودند مجاز به بازگشت به آموزش در گروه های کوچک در حالی که رعایت اجتماعی فاصله این هفته و هندرسون معتقد است که لیورپول می خواهد در اوج بیماری به انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش.

او گفت: “شما نیاز به نگه داشتن سطح آمادگی جسمانی به عنوان بالا به عنوان شما می توانید و ما با توجه به برنامه از این باشگاه انجام شد که واقعا برای ما مفید سعی کنید به نگه داشتن برخی از مرتب کردن بر اساس به طور کلی تناسب اندام تا زمانی که ما دوباره در ما در یک سطح به اندازه کافی برای شروع به انجام این پیچش و چرخش دیگر عبور از پشت به آن.

“که واقعا برای ما خوب است و من فکر می کنم بسیاری از بیابان خواهد شد در یک سطح مناسب و تناسب اندام بنابراین هنگامی که زمان می آیند که در آن ما نیاز به بازی من مطمئن هستم که ما آماده خواهد بود.”

صحبت به لیورپول, وب سایت رسمی هندرسون افزود: “آن بوده است مدت زمان طولانی و یا حداقل آن را احساس مانند یک مدت طولانی [نیست].

“بدیهی است که آن را کمی دشوار است نه دانستن زمانی که شما در حال رفتن به رفتن به عقب, بنابراین شما نیاز به خیاط آن را به عنوان بهترین شما می توانید که تناسب اندام کارکنان انجام داده اند باور نکردنی به خوبی برای ما است.

“ما در یک به اندازه کافی خوب موقعیت در حال حاضر به شروع به گرفتن رفتن دوباره گرفتن توپ و معرفی دیگر عبور و هشیاری که امیدوارم برنده را بیش از حد طولانی و خواهیم بود حق در آن دوباره.”

شکستن داده هندرسون زمان برای ارزیابی قابل توجه کمپین که دیده است لیورپول قطره, فقط پنج امتیاز به تاریخ.

“شما منعکس خیلی بیشتر و نگاه از بالا به همه چیز به خصوص با زمان ما شده است نوع خاموش,” او گفت:. “من خیلی به جلو نگاه من در واقع به عقب نگاه کرد کمی بیشتر از نظر فصل و در واقع آنچه ما به دست آورده ام تا کنون باور نکردنی است واقعا به عنوان یک تیم است.

“این بیشتر در مورد با استفاده از آن به عنوان انگیزه در آموزش به رفتن نگه دارید زیرا هنگامی که زمان می آید ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در بهترین شکل ما احتمالا می تواند به پایان برساند به عنوان خوب به عنوان ما شده اند برای تمام فصل واقعا….”

هندرسون صحبت از لیورپول را “باور نکردنی فصل تا کنون” و گفت: “ما می خواهیم به مطمئن شوید که هنگامی که زمان مناسب است و ما شروع به بازی دوباره بازی ما انتخاب کنید تا جایی که ما به سمت چپ خاموش و همچنان در بالاترین سطح انجام است که به دنبال بازگشت بوده و باور نکردنی برای یک دوره طولانی از زمان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>