حال مایکل جردن گلف دوستان قدرت پردازش خود است. در میان آنها: شما جمع آوری برخی از جذاب داستان است.

ما می دانیم که Danny Ainge استفاده می شود به گلف با گاو افسانه ای و در قسمت دو از NBC Sports بوستون “سلتیکز در خانه” سلتیکز جمهور بسکتبال عملیات نشان داد که اردن در واقع سعی کردم به بازی گلف با او در طول یک روز خاموش در حالی که شیکاگو در NBA Finals.

“هنگامی که آنها در حال بازی در فینال برابر جاز من در یوتا” Ainge گفت: میزبان برایان Scalabrine و سلتیکز سر مربی براد استیونس. “مایکل به نام من و گفت:” هی, شما می توانید راه اندازی یک توپ را روی گوه زمان برای فردا؟’ این بود که در طول فینال.”

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین Celtics, اخبار و تحلیل های

Ainge سپس توضیح داد که خنده دار خود را به عقب و جلو با اردن که درگیر گاو ستاره (و بدنام کارت های وحشی) Dennis Rodman.

من گفت: “آره چه زمان تمرین خود را?’ و (اردن) گفت: “خوب است که معامله. اگر من می توانید مطمئن شوید که من در حفظ و دنیس در شهر و نگه داشتن او را از رفتن به لاس وگاس در شب, پس از آن ما نمی خواهد باید در عمل است.’

که فیل (جکسون)’s مربیگری استراتژی وجود دارد مانند” ما نمی باید به تمرین اگر مایک و Scottie می توانید نگه دارید دنیس از رفتن به لاس وگاس در یک روز خاموش.’

به عنوان بینندگان را دیدم در ESPN “آخرین رقص” نگه داشتن Rodman در بررسی ساده تر از انجام گفت. و Ainge پیشنهاد اردن ممکن است شکست خورده اند در کار خود را — چرا که آنها هرگز که گلف بازی.

“او هرگز به من پشت تا شاید آنها نمی تواند نگه دارید دنیس در شهر” Ainge اضافه شده با یک خنده.

بولز را شکست داد جاز در هر دو 1997 و 1998 NBA Finals بنابراین هر چه Rodman را در خود خاموش-شب هزینه نیست این تیم بیش از حد.

اتمام قسمت کامل از سلتیکز در صفحه اصلی زیر:

سلتیکز در خانه: Danny Ainge بزرگ مایکل جردن-Dennis Rodman داستان در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی