AP مصاحبه: اودینزه و واتفورد صاحبان با احتیاط از راه اندازی مجدد

رم (AP) — پس از نزدیک به 35 سال از باشگاه مالکیت — بیش از هر کس دیگری در سری یک — اودینزه را Gianpaolo Pozzo است رسم در چند دهه خود را از تجربه خود را برای مقابله با بحران در آورده با کوروناویروس.

شاید به همین دلیل او ترجیح میدهد به محتاط تر از بسیاری از همسالان خود که در حال اضطراب به فصل و لیگ ایتالیا را با تلویزیون قرارداد درآمد — رفتن دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Pozzo که نوبت 79 روز دوشنبه بوده است و مصمم است که این لیگ نیاز به یک ماه کامل از آموزش قبل از شروع مجدد بازی است.

این بدان معناست که او فکر می کند که در لیگ هدف از راه اندازی مجدد آخر هفته از ماه ژوئن 13-14 است که “غیر ممکن است” بدون تولید یک سری از بازیکن آسیب.

“حداقل ما یک ماه نیاز به آماده سازی مناسب مانند ما هر سال قبل از شروع فصل” Pozzo گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس در این هفته زمانی که باشگاه داده شد رفتن پیش از این دولت به سر تیم کامل آموزش.

“در حالی که ما در حال فوق العاده محتاط در مورد این ویروس پس از آن ما در حال رفتن به کاملا بی دقتی در مورد هر چیز دیگری؟”

هفته گذشته Pozzo خشمگین سری مقامات که او در نامه ای به وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora درخواست دولت به مرحله و آهسته لیگ را راه اندازی مجدد. او همچنین خواسته Spadafora به روشن کردن مسئولیت تیم پزشکان اگر بازیکنان و اعضای باشگاه بیمار از ویروس.

اودینزه, Pozzo به یاد می آورد بود قرنطینه پس از یادگیری است که فیورنتینا — تیم آن مواجه شده در مارس 8, یک روز قبل از لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد — تا به حال سه بازیکن که تست مثبت برای COVID-19.

فیورنتینا تیم پزشک در بیمارستان بستری شد با ویروس ها و باشگاه های ورزشی, مدیر, Daniele Pradè به تازگی نشان داد که او آلوده نه اعضای خانواده برخی از آنها در بیمارستان بستری شدند.

“ما پزشکان بودند وحشت زده است که تجربه” Pozzo گفت. “آنها گفت به خود: اگر چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد در اینجا ما خواهد بود مسئول با توجه به قانون ایتالیایی.'”

با احتیاط واتفورد

Pozzo خانواده نیز صاحب باشگاه انگلیسی واتفورد است که مخالفت با لیگ برتر را راه اندازی مجدد برنامه.

“شرایط مناسب نیست و در عین حال” Pozzo گفت. “این ویروس هنوز هم به سرعت در حال پیشرفت وجود دارد حداقل در مقایسه با اینجا. آنها چند (هفته) پشت سر ما است.”

واتفورد مدافع Adrian Mariappa این هفته گفت که او یکی از شش نفر برای تست مثبت از دور اول coronavirus چک در لیگ برتر است. دو عضو از واتفورد کارکنان نیز آزمایش مثبت است.

هر دو اودینزه و واتفورد در حال معلق در هوا در بالای مربوطه سقوط مناطق.

داستان موفقیت

این Pozzos خریداری واتفورد در سال 2012 و به سرعت به ارمغان آورد این باشگاه از بخش دوم به لیگ برتر است.

در حدود همان زمان به عنوان Pozzos بودند بازسازی اودینزه را در ورزشگاه به آن را به اولین مرکز در سری آ بدون فن و موانع خانواده نیز به روز شده واتفورد را زمین Vicarage جاده ها است.

“بنابراین ما زمانی تمام اهداف ما” Pozzo گفت: از واتفورد, کنترل, که او به دست پسرش Gino. “و ما می خواهیم به ادامه خواهیم داد.”

فصل گذشته واتفورد برتر جام حذفی نهایی تنها برای دومین بار در تاریخ آن است. با وجود 6-0 تار و مار توسط منچستر سیتی, Pozzo گفت: صرفا شرکت در فینال در ورزشگاه ومبلی بود برجسته از خانواده اش در ارتباط با این باشگاه است.

او نسبت به فصل گذشته موفقیت و پنج مستقیم مبارزات در لیگ برتر تا حدودی به خانواده استراتژی اعزام بازیکنان به عقب و جلو بین اودینزه و واتفورد گاهی اوقات از طریق وام.

“ما در همکاری و کمک می کند تا هر دو باشگاه را بهبود بخشد” Pozzo گفت. “از آنجا که زمانی که شما بیش از حد بازیکن در یک تیم شما ارسال او به تیم های دیگر. آن کمک می کند.”

طول عمر

Pozzo خریداری اودینزه در سال 1986 چند ماه پس از سیلویو برلوسکونی خریداری آث میلان.

زمانی که برلوسکونی با فروش میلان در سال 2017 Pozzo شد “دین” از سری A.

“این یک رکورد بزرگ,” Pozzo گفت. “این بدان معنی است که من می باشد.”

اما این به آن معنا تداوم چراکه از 25 فصل متوالی در بخش بالا — انتهایی تنها اینتر میلان, رم, آث میلان و لاتزیو.

“استراتژی ما همواره به تکیه بر بازیکنان جوان و به اندازه کافی خوش شانس به آنها را منفجر شود” Pozzo گفت. “وجود دارد که در آن سال اتفاق افتاد و ما به لیگ قهرمانان.

“ما کوچک استانی باشگاه و ما باید برای به دست آوردن مانند آن. ما نمی توانیم پس از بزرگ نام بازیکنان که هزینه 50 و 80 و 100 میلیون یورو است. ما باید برای رفتن و کشف بازیکنان با استعداد و امیدوارم که آنها در رسیدن به پتانسیل کامل خود را. که در آن است. که راز ما.”

اودینزه به “کشف” یک لیست طولانی از بازیکنان که در ادامه به عظمت جاهای دیگر. به نام تنها تعداد انگشت شماری: الکسیس سانچز, Juan Cuadrado, Stephen Appiah, دیوید پیزارو و سمیر Handanović.

آرژانتین بین المللی Rodrigo de پل و ساحل عاج هافبک Seko Fofana — هر دو 25 — آیا این جواهرات از اودینزه فعلی تیم ملی.

“ما باید پیشاهنگی همه جا” Pozzo گفت. “اما بسیاری از آن مرتبط است موفق باشید.”

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

اندرو Dampf است در https://twitter.com/AndrewDampf

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>