وینس مک ماهون می تواند در تلاش برای خرید XFL

به عنوان ورشکسته XFL به نظر می رسد برای یک خریدار خریدار می تواند موسس آن است.

از طریق Daniel Kaplan از TheAthletic.com, XFL طلبکاران “به نظر می رسد به این باور” مک ماهون موقعیت است برای خرید لیگ از ورشکستگی است. به طور جداگانه XFL جمهور جفری پولاک در تماس است استادیوم در سیاتل و سنت لوئیس در مورد برقراری لیگ اجاره نامه.

از XFL کاهش یافته است به نظر کاپلان در مورد پتانسیل استراتژی است که اگر موثر اجازه می دهد تا مک ماهون برای فرار از بدهی در زمان ویران درآمد و ظهور دوباره در طرف دیگر از این بیماری همه گیر را با یک تخته سنگ پاک.

سرنخ به طلبکاران باورهای آمده از آنها اعتراض به یک پیشنهاد در ورشکستگی به پرداخت 3.5 میلیون دلار در فصل-بلیط بازپرداخت. کمیته طلبکاران نوشت که پرداخت “است که به دنبال بیشتر تلاش بدهکار کنترل سهام دارنده امن وام دهنده, Vincent مک ماهون . . . برای به دست آوردن بدهکار در آتش-قیمت فروش.”

بلیط بازپرداخت خواهد بود با هدف تقویت روابط با مشتریان در انتظار آینده برنامه ریزی کسب و کار.

در صورتی که مک ماهون طرح و اگر موفق او می خواهم که برای بازسازی لیگ از زمین تا دوباره استخدام مربیان و بازیکنان و دیگر لازم به اجرا لیگ. هر کسی که قبلا برای لیگ بود و سخت در هر راه ممکن است تمایل به بازگشت (مهمترین الیور شانس نمی خواهد به عنوان کمیسر) اما اگر کسانی می خواهند به کار در فوتبال و مگر آنها فرود آمد در NFL, آن را به عنوان اگر آنها گزینه های بسیاری.

در نهایت طرفداران نمی مراقبت از یک راه یا دیگری. در سنت لوئیس و سیاتل لیگ رونق است. اگر/وقتی که آن resurfaces از XFL می تواند حرکت franchises در شهرستانها که در آن لیگ تلاش برای مکان هایی مانند سن دیگو و اوکلند که از آن تیم NFL به تازگی نقل مکان کرده اند. از XFL همچنین می توانید سعی کنید به شناسایی یکی دیگر از شهرستان و یا دو (یا بیشتر) مانند سیاتل است که یک تیم NFL (و دیگر نرم افزار های ورزشی) اما آن هنوز هم رفتند به XFL بازی.

اگر مک ماهون در واقع تلاش برای rebuy خود را در لیگ و احیای آن برای بار دوم وجود دارد یک راه برای سودآوری با توجه به چشمگیر رتبه بندی عملکرد در تلویزیون مقید کردن تشنگی برای زندگی ورزشی و پتانسیل پست-همه گیر انفجار قانونی wagering به عنوان متحده سعی کنید به تعمیر گران بودجه.

بحث در مورد اخلاق کسب و کار از حرکت با وجود این پتانسیل Hail Mary بازی مبدل به عنوان یک مجسمه آزادی می تواند چیزی است که می گذارد پایه و لیگ برای زنده ماندن و شاید به رشد است.

وینس مک ماهون می تواند در تلاش برای خرید XFL در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر