تایسون خشم عهد کرده است به ادامه اثبات خود شک اشتباه او به عنوان اهداف طولانی سلطنت بوکس سنگین وزن تسلط.

WBC قهرمان جهان در حال آماده سازی برای یک سوم مبارزه با آمریکا دئوتای وایلدر که او متوقف شد و در ماه فوریه به ادعای عنوان شده است.

خشم اصرار او هرگز تغییر و نه به افرادی که در صف بندی به او بگویید که او نمی تواند موفق شود.

“آنها گفت: من هرگز آن را انجام آنها گفت: من هرگز فداکاری” خشم گفت: به Sky Sports.

“سپس آنها نوشت من به خاطر من نبود, بدن زیبا مانند هر کس دیگری و سپس آنها نوشت: من به این دلیل که قهرمان سنگین وزن جهان شد و از طرف Wladimir Klitschko.

“من تا به حال برای رفتن به آلمان بود که نوشتن و پس از آن نوشت: من به خاطر من رفت به 28 سنگ بود و مشکلات روحی و روانی, اما که نمی تواند نگه داشتن به من.

“سپس آنها نوشت من چون من تا به حال به مبارزه با بزرگترین ضر در تاریخ بوکس [وایلدر] پس از تنها دو خرده گشت دعوا اما که نمی نگه داشتن من پایین.

“سپس آنها نوشت من چون من همه شسته شده و من نمی توانم یک پانچ کنه و سپس آنها نوشت: من از آنجا که من کردم عظیم را کاهش دهد. سپس آنها نوشت من چون من تا به حال 10 تغییرات مربیان.

“سپس آنها به من نوشت: به دلیل وایلدر خواهد بود بهتر است برای بار دوم در اطراف.

“سپس آنها به من نوشت: به دلیل آنها گفت: آنها باور نمی کند در آنچه که من قرار بود انجام دهد و من پر-گردگیر ضر و من نمی توانم تخم مرغ و من بی فایده است.

“اما من اینجا هستم تا امروز به تنهایی سنگین وزن منجر سوپراستار در بوکس. من هنوز چاق, هنوز, زشت, هنوز, طاس, هنوز هم مرد و من هنوز هم غیر قابل توقف است.”

خشم معتقد است که او “تکمیل شده” اما با برنامه های بازنشستگی را به یک طرف او در حال حاضر مدت زمان محدود به عنوان قهرمان مانند Klitschko تا به حال خود را قبل از 2015 تقلا.

او افزود: “من زمانی بیش از هر فعال سنگین وزن امروز زنده است. اگر من هرگز یکی دیگر از مبارزه بوکس, من خوشحال خواهید بود. من تکمیل بازی.

“هیچ چیز برای اثبات به کسی اما چرا راه دور زمانی که من هنوز تنها جوان ؟ Klitschko آن را تا زمانی که او 40. بسیاری از قهرمانان ادامه دارد و ادامه دارد.

“من نمی بوکس برای پول, I ain’t بوکس برای شهرت I ain’t بوکس به صورت یک کمربند. من بوکس چرا که آن را نگه می دارد من روحی شاد و من می خواهم به آن را انجام دهد.

“امیدوارم من جعبه تا زمانی که من خوب نشستن با همه تیم و همه ما تصمیم می گیرید آن زمان به راه رفتن به دور در حالی که من در بالا و سپس به بادبان دور به غروب آفتاب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی