Tyron Woodley مقابل گیلبرت برنز به عنوان UFC on May 30, اما کجا ؟


Dana White and Tyron Woodley
دانا سفید و Tyron Woodley

(اشتراک MMAWeekly.com در یوتیوب)

آن نیست و در عین حال روشن است که در آن, اما UFC خواهد شد بازگشت با یکی دیگر از شب مبارزه رویداد در تاریخ 30 مه. انتظار می رود که این ویژگی Tyron Woodley مقابل گیلبرت می سوزد.

پس از یک سری از سه UFC حوادث در طول هشت روز در جکسون ویل فلوریدا., UFC رئیس دانا سفید مطمئن باشید هر کس که ارتقاء خواهد برگزاری رویداد بعدی در مارس 30, حتی اگر او نمی کند هنوز قطعی محل برای آن است.

سفید به طور کامل در نظر دارد برای شروع در حال اجرا حوادث در UFC را Apex تسهیلات در آن لاس وگاس پردیس آغاز با مه 30, رویداد, اما این است که وابسته به بلند کردن اجسام از COVID-19 مربوط به محدودیت در نوادا است. اگر نوادا نمی کند و در عین حال اجازه می دهد UFC به کار در خانه پایه سفید آماده است برای رفتن به آریزونا.

فرماندار mlb هفته گذشته اعلام کرد که ورزش حرفه ای لیگ می تواند بازگشت به آریزونا بدون مخاطبان در حضور.

“من نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است (اگر Apex اجازه خواهد داشت) اما این چیزی است که ما در حال کار برای” سفید گفت: پس UFC on ESPN 8 سوم و نهایی رویداد در جکسون ویل. “ما در حال نورد در حال حاضر. اگر ما نمی توانیم مارس 30 در راس آن رفتن به سوپر ناامید کننده بود اما ما را در جایی دیگر.”

خواست در صورتی که در جایی دیگر ممکن است آریزونا سفید پاسخ داد: “اینجا جایی است که من شما را بروید. که 100 درصد که در آن من برو.”

Tyron Woodley مقابل گیلبرت رایت به عنوان UFC Fight Night on May 30

صرف نظر از آن برگزار می شود در لاس وگاس و یا آریزونا, UFC Fight Night, رویداد, on May 30 است که انتظار می رود به ویژگی های headlining کشمکش بین سابق قهرمان سبک وزن Tyron Woodley و خطی مدعی گیلبرت می سوزد.

Woodley بیش از یک سال حذف شد از دست دادن کمربند به زمان titleholder Kamaru عثمان در UFC 235 در تاریخ 2 مارس 2019. او برنامه ریزی شده به مبارزه با چند بار از آن پس اما هر دو دوره را از خط خارج شده است.

Woodley شد تیتر یک شب مبارزه رویداد مخالف همکار سابق قهرمان رابی لاولر اما آزار دهنده آسیب دست او را مجبور به خارج از مبارزه است. او به تازگی به میله میله برای مبارزه با لئون ادواردز در یک شب مبارزه headliner در 21 مارس در لندن اما coronavirus محدودیت nixed که رویداد در دسترس نباشد.

چند وقت برزیل jiu-jitsu قهرمان سوختگی در نهایت ضربه گشاد گشاد راه رفتن او در هشت ضلعی. برنز ساخته شده خود را در UFC اولین بازی در سال 2014, اما تلاش برای به دست آوردن قهرمانی شتاب. او در حال حاضر در پنج مبارزه با رگه برنده است که شامل امثال توپچی نلسون و دمیان مایا. پیروزی بر امثال Woodley به احتمال زیاد قرار داده و سوختگی در ضخامت عنوان کرد.

برنز در روز سه شنبه توییتی که او امضا کرده بود خود را درباره توافق برای مبارزه در حال حاضر آن را فقط یک ماده از یادگیری که در آن مبارزه را در لاس وگاس و یا آریزونا به احتمال زیاد در ققنوس.

“من عاشق شست از نوادا به دلیل, امیدوارم, ما در حال انجام این مبارزه بعدی در راس گفت:”. “اگر نه, پس از آن ما می خواهید کار در آریزونا بعدی.”

https://twitter.com/GilbertDurinho/status/1262726385837264898?s=20

TRENDING > Kevin Randleman به القاء به UFC سالن از شهرت کلاس 2020

Dana White: کامل UFC on ESPN 8 پست-مبارزه کنفرانس مطبوعاتی

(اشتراک MMAWeekly.com در یوتیوب)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر