وجود دارد راه های بی شماری که در آن شما می توانید عشق خود را از تکنولوژی و برنامه نویسی را کامل حرفه ای از توسعه نرم افزار و وب سایت به عنوان یک مترجم آزاد به کار در بخش فناوری اطلاعات از راه اندازی کوچک یا بزرگ شرکت های فن آوری. اما یکی از بهترین راه هایی که شما می توانید از مهارت های برنامه نویسی به خوبی استفاده است به طور فزاینده مهم در دنیای سایبر.

به میزان بی سابقه ای از اطلاعات در حال انتقال و به اشتراک گذاشته شده به صورت دیجیتالی در سراسر جهان هکرها و دولت های خارجی با استفاده از آسیب پذیری است که می تواند همه چیز را از سرورهای شرکت های بزرگ به کل شبکه های قدرت و آن جوانب مثبت است که می تواند پیش بینی, جلوگیری و مقابله به مثل در برابر این تهدیدات در تقاضای بالا هستند. که دوستان من Null Byte in a nutshell.

شناخته شده به عنوان اخلاقی و یا “کلاه سفید” هکرها این cybersecurity تحلیلگران در خط مقدم مبارزه با تقریبا هر نوع از جرایم و نهایی 2020 کلاه سفید هکر گواهینامه بسته نرم افزاری به شما آموزش چگونه برای پیوستن به صفوف خود را برای $39.90. ترکیب که با راهنمایی در مورد Null Byte و شما طلایی رنگ هستید.

ایده آل برای زمان توسعه دهندگان و علاقه مندان به برنامه نویسی که می خواهند به گسترش مجموعه ای از مهارت های خود را در حالی که راه اندازی یک بالا پرداخت حرفه ای این بسته نرم افزاری همراه با ده دوره و نزدیک به 100 ساعت آموزش است که به شما ابزار شما نیاز به رشد در این زمینه است.

اگر شما نسبتا ناآشنا با پایه روش ها و اصطلاحات امنیت سایبری و هک اخلاقی با شروع مقدماتی ماژول های که شما راه رفتن را از طریق همه چیز را از این صنعت بیشتر متکی بر سیستم عامل برای پایه-سطح خطر-ابزار نظارت است که به کار گرفته شده توسط شرکت در هر دو بخش خصوصی و عمومی.

از آنجا شما قادر خواهید بود به شیرجه رفتن به مباحث پیشرفته تر است که تمرکز بر استفاده از پایتون برای حفاظت از شبکه ها, ساختمان امن فایروال است که می تواند در خنثی کردن حملات از سرورهای خارجی, شناسایی آسیب پذیری در نرم افزار دور زدن آنتی ویروس سیستم عامل به مقابله به مثل در برابر حملات و بیشتر.

همچنین آموزش است که به شما در آماده شدن برای ace امتحانات به صورت دو رشته با ارزش ترین اعتبار — CompTIA CySA+ و PenTest+ گواهینامه از طریق دقیق درس که کشش مواد به طور مستقیم از گذشته امتحانات.

پیوستن به مبارزه علیه جرایم اینترنتی با نهایی سال 2020 کلاه سفید هکر گواهینامه بسته نرم افزاری. معمولا قیمت در بیش از 1000 $در این حرفه در حال تغییر آموزش و پرورش در دسترس است برای بیش از 95 ٪ off فقط $39.90 امروز.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط stokkete/123RF

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی