LeBron James’ رسانه های ورزشی شرکت تولید خواهد شد یک فیلم مستند در هوستون آستروس’ ثبت نام-سرقت رسوایی که لرزاند MLB در زمستان سال گذشته.

Astros ستاره الکس Bregman را ترک کرده است نماینده او در Klutch ورزشی که تاسیس شد و توسط James’ عامل غنی پل برای پیدا کردن جدید نمایندگی با توجه به MLB.com’s علامت Feinsand.

به عنوان برخی بر این باورند شنبه, کسانی که دو قطعه از اطلاعات در حال بنا به گزارش های مرتبط.

الکس Bregman شد بنا به گزارش ها در مورد عصبانی LeBron James’ Astros doc

کن روزنتال از ورزشی گزارش اواخر سه شنبه شب که چهار منبع تایید کرد به او Bregman کاهش یافته است نماینده او برودی Scoffield از Klutch به دلیل James’ مستند خیانت از سال 2017 Astros.

در حالی که این مستند ممکن است گزارش نشده است تنها دلیل Bregman کاهش یافته است Scoffield آن به عنوان “یک عامل مهم.” Bregman بود که “عصبانی و خیانت” که Scoffield قرار داده و او را در موقعیت زمانی خود جزر و مدی گروه ورزشی شد, بیس بال و بازوی Klutch.

روشن, Klutch و جیمز’ شرکت رسانه ای بی وقفه در حال جدا کردن اشخاص. جیمز بدیهی است که سهم عمده ای در بی وقفه اما نشد توسط NBA تحقیقات برای برگزاری هیچ سهام مالکیت در Klutch. که گفت:, Klutch افزایش از هیچ چیز به بالای ورزشی آژانس است که به وضوح مربوط به جیمز’ نفوذ خود را به عنوان بزرگترین مشتری.

Alex Bregman is looking for a new agent after his old one joined an agency whose biggest client is making a documentary on the Astros' admitted cheating. (Photo by Cooper Neill/MLB Photos via Getty Images)
الکس Bregman است که به دنبال یک عامل جدید خود یک پیوست یک سازمان که بزرگترین مشتری در حال ساخت یک مستند در Astros’ بستری ، (عکس توسط کوپر Neill/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

با وجود اعتراف به MLB محققان با استفاده از آنها نظارت و سطل زباله می تواند به طور غیر قانونی سرقت و رله علائم در طول سال 2017 فصل به طور منظم و postseason این Astros باید chafed در برابر عواقب طبیعی از چنین طرح از آمدن به نور است.

جیمز خود انتقاد کرده است آستروس و کمبود بازیکن در توییتر

Bregman آژانس مبادله آخرین شواهد که Astros ناراضی هستید با خرید اینترنتی از رسوایی. 26-سال سوم-baseman امضا پنج سال 100 میلیون دلار فرمت قبل از 2019 فصل است که در آن او به پایان رسید دوم در لیگ آمریکا MVP رای نمی رسید چه آمار و ارقام به سودآور رایگان آژانس تا سال 2025 فصل است.

Bregman گزارش شده است که در روند مصاحبه با سازمان های دیگر به جای Scoffield و Klutch اما به عنوان Rosenthal امتیاز آن به نظر می رسد کاملا ممکن است او استخدام یک عامل با مشتریان است که با انتقاد از Astros. تیم نیست دقیقا محبوب در میان دیگر بازیکنان MLB در حال حاضر.

همانطور که برای جیمز و دیگر Klutch ورزشی بیس بال مشتری آنها به نظر نمی رسد به عرق کردن اخبار.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی