Kapler: نه تف خواهد بود ‘فوق العاده ای چالش’

اگر لیگ اصلی بیس بال می شود راه خود را به یک عادت طرفداران بسیاری پیدا کردن نفرت انگیز ممنوع خواهد شد از بازی در سال 2020 است.

البته ما در حال صحبت کردن در مورد تف.

اما, به عنوان غول سان فرانسیسکو مدیر گیب Kapler توضیح داد: در این هفته تف تبدیل شده است چنان ریشه دوانده در بیس بال و فرهنگ است که شکستن عادت خواهد بود “فوق العاده چالش” برای بازیکنان و برای خودش.

او قطعا اشتباه است.

اگر شما به تماشای حتی یک بازی بیس بال, شما می دانید, تف به عنوان بخشی از این بازی به عنوان خفاش دستکش و حتی بیس بال خود را. شما نمی خواهد بیش از یک تعداد انگشت شماری از زمینهای بدون دیدن کسی تف چیزی جایی, که آیا آن دانه آفتابگردان و یا دود تنباکو آب.

این یک روند جدید است. آن بوده است در اطراف این بازی برای چند دهه. قرن ها حتی. جویدن تنباکو در بیس بال است ترسیم شده است به 1800s و آن بوده است تف در این زمینه فقط به عنوان طولانی است.

“زمانی که شما بازی این بازی شما باید به چیزی برای سرگرم کردن شما در غیر این صورت مغز شما می رود دیوانه” سابق مینه سوتا دوقلوها outfielder تونی الیوا یک بار گفت: از بازیکنان جویدن و تف کردن در طول بازی. الیوا خود نمی جنبهی اما او به تماشای آن اتفاق می افتد همه در اطراف او.

این اقدامات شاهد شده است و کپی برای نسل های. هر چند COVID-19 همه گیر داده به لیگ یک دلیل معتبر به فشار برای حذف آن از بازی.

چرا MLB می خواهد به ممنوعیت تف

با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط ورزشی, لیگ پیشنهاد برای سال 2020 فصل شامل یک ماده است که ممنوعیت بازیکنان و مربیان و دیگر کارکنان از تف استفاده از دود تنباکو و جویدن دانه آفتابگردان در مناطق محدود شده است.

این یک مسئله ایمنی به عنوان یک لوازم آرایشی و بهداشتی موضوع است. بزاق یکی از بسیاری از راه های شناخته شده برای افراد به گسترش COVID-19. این یک دلیل بزرگ چرا اجتماعی فاصله پروتکل شده اند در محل قرار داده. پیشنهاد فاصله شش پا اما تف به این هوا می تواند به گسترش این ویروس فراتر از آن از راه دور.

هر چند بازیکنان بیس بال به طور کلی بیشتر گسترش در این زمینه نسبت به سایر رشته های ورزشی وجود دارد مقدار زیادی از تماس نزدیک به عنوان به خوبی. ممنوعیت تف کاهش خطرات ناشی از بازیکنان که ممکن است می دانم که آنها در حال آلوده از گسترش ویروس.

چرا ممنوعیت تف خواهد بود یک چالش فوق العاده ای’

با توجه به Kapler, تف کردن دشوار خواهد بود به شکستن عادت به دلیل آن می رود دست در دست با بسیاری از gameday آداب و رسوم.

از san francisco giants:

“زمانی که بازی شروع می شود من شروع با برخی از قهوه آن را بخشی از روال” Kapler گفت: “Tolbert, کروگر & بروکس” در روز دوشنبه. “من به سرعت انتقال به آدامس مقدار زیادی از لثه نه فقط یک زن و شوهر قطعات بسیاری از آدامس. من نمی خواهم شیرینی, اما من دوست دارم به اندازه آدامس. رفتار طبیعی من است که من تف بسیاری از آدامس آب.

“… از آنجا انتقال من به دانه. دانه آفتابگردان در وسط بازی. به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید — شما فقط تف دانه بر روی زمین است. من به تنهایی نیست. بسیاری از بازیکنان کارکنان باید روال مانند یکی از من فقط شرح داده شده است. متفاوت اما مشابه است. همه آنها در حال رفتن به مجبور به متوقف کردن آن روال. که در حال رفتن به یک چالش فوق العاده ای.”

اغلب گفته است که بازیکنان بیس بال و مربیان موجودات عادت. Kapler تایید می کند که در اینجا به بیان امر به او و بسیاری از مردم او را به همراه دارد.

اما Kapler همچنین اذعان کرد این یک چالش او را در آغوش چرا که ممکن است وجود دارد هیچ انتخاب دیگری.

“هنگامی که شما انجام داده ایم در آن تمام زندگی خود را, آن را مانند شکستن هر عادت. آن را به سخت زمانی که همه چیز استرس زا به طور پیش فرض به عادت. اما من می توانم به شما بگویم این است: همه باید متعهد به انجام آن را به ارزش آن است. تجارت کردن بین دادن که عادت و وارد شدن به بازی بیس بال, ما به شما بازی بیس بال در تمام طول روز.”

با فرض وجود دارد 2020 فصل موضوع از آن خواهد شد قربانی. که شامل زمان دور از عزیزان در طول یک بیماری همه گیر. در نهایت صاحبان و بازیکنان را مجبور به توافق بر سر چه مقدار پول هر طرف که مایل به قربانی. در این مثال آن را حتی امر به قربانی کردن یک عادت است که بسیاری می دانند که نمی جذاب اما تکیه می کنند در برخی از راه های کوچک برای کمک به سهولت ذهن خود را.

آن را نمی خواهد بود آسان است. برای برخی از, آن را نمی خواهد یک فرایند سرگرم کننده است. اما از آن خواهد شد لازم به بیس بال امن تر است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر