فوتبال فانتزی پادکست: اهمیت تداوم در یک ناهموار offseason


اشتراک در یاهو فوتبال فانتزی پادکست

با تمام عدم قطعیت در اطراف زمان امور, تداوم اهمیت می شود و این امر به ویژه برای NFL rookies های مورد شروع خود را در اول فصل و یا به صورت رایگان عوامل که در مورد به یاد بگیرند که کاملا جدید سیستم کاملا جدید تیم.

ما نمی دانیم که آنچه در این offseason به ارمغان بیاورد اما یک چیز برای مطمئن شویم که: بازیکنانی که باید تداوم را در کنار خود در یک موقعیت بهتر برای موفقیت و فانتزی مدیران باید توجه داشته باشید!

لیز لوزا پیوست اندی Behrens بحث تداوم و خیلی بیشتر در آخرین فوتبال فانتزی پادکست.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

در NFL اخبار ورزشی را کانر هیوز نشان می دهد جت “نمی توانید صبر کنید به از بند باز کردن کریس Herndon” اين فصل آینده. لیز و اندی بحث در مورد چشم انداز از جت های توهین آمیز قطعات از جمله بازگشت Herndon, سام Darnold لو’Veon بل و تازه وارد Denzel میمس. (03:17)

صحبت از تداوم یک زن و شوهر از جانباز NFL quarterbacks شده اند و تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که با خود سلاح. کمتر زائد بن Roethlisberger شده است کار کردن با بت اسمیت-شوستر جیمز کانر و رایان Switzer در حالی که جدید-دزد دریایی تام بردی قرار گرفتند دو ساعته پرتاب جلسه با مایک ایوانز O. J. Howard و پنج هم تیمی دیگر. (12:44)

لیز و اندی بحث در مورد آنها و دیگر تیم ها و بازیکنان با بهره گیری از تداوم — از جمله لیز را در جارت Stidham و میهن پرستان — و تیم های که فاقد ممکن است در رشته شیمی از کامل offseason:

شرق آسیا (17:36)

NFC شرق (21:44)

AFC شمالی (24:47)

NFC شمالی (26:48)

کنفدراسیون فوتبال آسیا جنوبی (33:14)

NFC جنوبی (37:35)

رقابتهای غرب آسیا (49:30)

NFC غرب (56:50)

Jarrett Stidham is taking over as quarterback, but the shadow of Tom Brady looms over the team.
جارت Stidham است که مصرف بیش به عنوان کارفرمایی اما سایه تام بردی بافندگی بیش از این تیم است.

لطفا به یاد داشته باشید برای رای دادن به بررسی و مشترک شدن در پادکست خود را ارائه انتخاب و برای ما ارسال سوالات خود را برای آینده قسمت در توییتر @YahooFantasy.

دنبال لیز @LizLoza_FF

دنبال Andy @AndyBehrens

اتمام بقیه Yahoo Sports, پادکست, خانواده, در https://apple.co/2Abi8jk و یا در yahoosports.com/podcasts

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>