“خرید کم و فروش بالا” مشاوره بزرگ, اما چگونه شما آن را انجام? در حالی که بازار سهام می تواند غیر قابل پیش بینی را کامل معما. وجود الگوهای سازمان دیده بان برای که می تواند شما را به یک معامله گر موفق.

وال استریت بقا و معاملات سهام راهنمای بسته نرم افزاری شامل هشت دوره ها اعم از بازرگانی و تجارت نوسان به پنی سهام و بازار chart patterns. پس از این 215 درس خود را تازه به دست آورد مهارت در بازار کمک خواهد کرد که شما را تبدیل به یک معامله گر سود آور.

معامله گران روز نیاز به توجه نزدیک به تحلیل تکنیکال و نمودار شاخص ها. وجود دارد, روانشناسی به روز تجارت. در معاملات روز 101 دوره شما را با اعتماد به نفس در خود را رعد و برق سریع ارزیابی الگوهای بازار.

البته در حال تبدیل شدن به یک معامله گر نوسان سبب شما را با آگاهی انجام تکنیکال و تحلیل بنیادی در بالا احتمال معاملات. به عنوان لیندا Regber یک دانشجوی سابق این دوره می گوید: “این یک جامع مبتدیان’ کلاس. من معامله برای چند ماه در حال حاضر و آن را پیدا کرده اند بسیار مفید است.”

در این 20-درس تحلیل تکنیکال 101 دوره شما خواهید آموخت که زمان مناسب برای خرید و فروش از طریق الگوهای نمودار زنده و تجزیه و تحلیل بازار و تحلیل تکنیکال. این سهام پنی کلاس استاد به شما می آموزد که چگونه به سود در حالی که ماندن عاطفی پایدار در فشار ثابت.

همه دوره های آموزشی در این بسته نرم افزاری در حال تدریس توسط تراویس رزیک وقت معامله گر و سرمایه گذار است که آموخته است هزاران نفر از دانش آموزان در فهم و outs از تجارت است. به عنوان یک دانشجوی سابق, اسکات هاجز می گوید: از رز مشاوره سرمایه گذاری “آن را بسیار آسان به درک و یاد بگیرند که چگونه به موفقیت در بازار است.”

وال استریت بقا و معاملات سهام Guide نرم افزاری است که در فروش در حال حاضر فقط برای $29.99 یک 98% تخفیف از لیست قیمت همه این دوره ها ترکیب شده است.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی