Dave Allen: من می خواهم به ضرب و شتم مایک تایسون بنابراین او باید هرگز دوباره جعبه

دیو آلن معتقد است او را ضرب و شتم یک زن 53 ساله مایک تایسون و احساس می کند که دلیل کافی برای سنگین وزن و بزرگ هرگز به پا در یک حلقه دوباره.

حدس و گمان است نصب تایسون برنامه های آینده پس از قهرمان سابق جهان ارسال شده چند فیلم آنلاین از او خرمن کوبی از طریق برخی از مواد منفجره پد تمرینات.

تایسون را رقیب Evander Holyfield در حال حاضر 57 نیز پیشنهاد او آماده است تا به باز گشت برای نمایشگاه خیریه حملات – حتی بیان او باز است به یک سوم ملاقات با مردی که infamously کمی کردن یک تکه از گوش خود را زمانی که آنها در آخرین ملاقات در سال 1997.

با این وجود, انگلیسی, سنگین وزن آلن – که دارای یک حرفه ای رکورد 18 برد و پنج شکست و دو تساوی – از این ناراحت است که بیش از این چشم انداز, با نگرانی های خاص بیش از تایسون ساخت یک بازگشت بیش از 33 سال پس از شروع اولین سلطنت به عنوان قهرمان.

“اگر من ارائه مایک تایسون مبارزه با پول خواهد بود فوق العاده اما آن را نمی خواهد نشستن راست آن را؟” آلن گفت: در مصاحبه با talkSPORT 2.

“بسیاری از مردم در این خنده اما این واقعیت است – من ضرب و شتم یک زن 53 ساله مایک تایسون.

“و این غم انگیزترین چیزی که هر از طرفداران بوکس می خواهد به شنیدن. به همین دلیل به تنهایی او باید هرگز دوباره جعبه.

“من فکر می کنم مبارزه با یک مرد جوان بازی. من 28 سال, من تا به حال تعداد زیادی از دعوا و مردم گفت: به من ‘David شما در حال آمدن به پایان زندگی حرفه ای خود را در حال حاضر.

“من صحبت کرد و به مردم گفت: من باید قبل از اینکه از آنجا که من تا به حال برخی از سخت مبارزه می کند.

“مردم او را در پد کمی دقیقه کلیپ و گویند او می تواند دوباره و ضرب و شتم همه’.”

آلن احساس عاشقانه مفهوم تایسون دادن پدر زمان لغزش در ششمین دهه مبهم از واقعیت دردناک حرفه شرایطی به هیچ وجه در آغاز قرن زمانی که یک طرفه چکش در برابر لنوکس لوئیس قبل از شکست به دنی ویلیامز و کوین مک براید – دو جنگنده نخست ‘Iron Mike’ را با رسیدگی به آسانی در همه احتمال است.

“من به یاد داشته باشید 18 سال پیش او را از دست دادن به لنوکس لوییس پس از هفت یک طرفه, دور,” او اضافه شده است.

“یک سال بعد او از دست داده به دنی ویلیامز و سپس دوباره او را از دست داده به کوین مک براید. این است که 16 سال پیش.

“مایک تایسون یکی از بزرگترین مبارزان در تمام زمان اما شما نمی توانید زمان را به عقب برگردانید و او هرگز نمی تواند آنچه که او بود. بنابراین من واقعا نمی خواهید به آن را ببینید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر