Richard Carapaz rides behind his 2019 Movistar teammates
ریچارد Carapaz سواری در پشت خود 2019 Movistar هم تیمی های

ریچارد Carapaz دوباره رد این ایده است که او بی وفا به Movistar و گفت که او بدهکار این تیم هیچ چیز پس از خروج برای Ineos پیش از سال 2020 فصل است.

2019 Giro d’italia برنده شد انتقاد به عنوان “وفادار” توسط Movistar, directeur sportif پابلو Lastras در Netflix بکشد مستند El dia حداقل pensado [‘حداقل انتظار روز’] را پوشش می دهد که Movistar را 2019 فصل است.

Carapaz مشترک رهبری Movistar با Mikel Landa در سال 2019 Giro, جایی که آنها ادعا های اول تا چهارم به طور کلی بود.

در یوتیوب مصاحبه با ورزشکار شدید Valentí Sanjuan, Carapaz پیشنهاد کرد که سلسله مراتب به حال همیشه روشن شده است و حتی به عنوان او سوار به سوی پیروزی نهایی در ورونا. اکوادور ادعا maglia رزا پس از برنده شدن در Courmayeur, در مرحله 14 و او در دفاع از خود منجر شود از طریق آخر هفته.

ادامه مطلب

ریچارد Carapaz تایید Giro d’italia به عنوان عمده 2020 هدف

Carapaz دفاع از خود در برابر اتهامات بی وفایی توسط Movistar مدیر

Carapaz دل با تاثیر از COVID-19 در اکوادور

“زندگی در آن شرایط بسیار دشوار است” Carapaz گفت. “این مانند در اختیار داشتن یک چاقو بر سر شما و نه دانستن زمانی که آن را سقوط خواهد کرد. وجود شرایطی در این مسابقه که در آن هر دوی ما وجود دارد و شما نمی دانید که بود برای آنها.

“من هیچ شکی در مورد آنچه آن را مانند در Movistar اگر من تا به حال باقی ماند به عنوان یک رهبر. آن زمان مناسب بود و من نمی حسرت یک چیز است. ما برنده یک تور بزرگ در Movistar. حتی اگر آنها با من تماس همه چیز را من مدیون آنها را به هیچ چیز. من متاسفم یا غم انگیز است که من سمت چپ.”

Carapaz به تازگی تایید کرد که او را به بازگشت به Giro d’italia در سال 2020 فرض کنید مسابقه پیش می رود در آن موکول تاریخ اکتبر 3-25. در حالی که اگان Bernal, کریس فروم و گراینت Thomas همه را به سوار شدن در تور دو فرانس Carapaz آماده است تنها رهبر تیم Ineos در corsa رزا.

“Ineos به من گفت,” ریچارد, ما در حال رفتن به انطباق با شما نیست شما که برای انطباق با ما. در Movistar من نیست که این فرصت را به یک گروه انطباق به من گفت:” Carapaz که تنها تفرج برای تیم Ineos تا کنون در تور کلمبیا 2.1 در ماه فوریه است.

“Ineos به نظر می رسد مانند ناسا. زمانی که من آمد در اینجا وجود دارد بسیاری از چیزهایی که مرا شگفت زده کرد که من تا به حال قبل از تجربه هرگز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی