اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

بیس بالا رایگان, عوامل مانند Mookie بتی از داجرز به احتمال زیاد رو غیر موجود رایگان-بازار عامل این offseason – و شاید فراتر از آن – اگر ورزش نمی تواند کشف کردن راه برای نجات حداقل بخشی از 2020 فصل است.

بتی برنامه ریزی شده بود به پرداخت $27 میلیون در این فصل است که با تاخیر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. او و هوستون آستروس’ جورج اسپرینگر که قرار بود به جمع آوری 21 میلیون دلار در این فصل در میان خیمه بازیکنان که ممکن است رنج می برند و حقوق و دستمزد و زرنگ اگر صاحبان و بازیکنان نمی تواند کار کردن یک معامله به بازی.

بیشتر از انواع

از نظر بیس بال بازگشت احتمالا به زودی به عنوان ژوئیه در حال مذاکره با صاحبان و اتحادیه است که نشان دهنده بازیکنان. مسائل مورد بحث مربوط به اقتصاد, البته, اما, ایمنی و بهداشت, بیش از حد. شده اند وجود دارد بیش از 1.5 میلیون نفر از این ویروس در ایالات متحده و در نتیجه تقریبا 92,000 مرگ و میر.

لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد تاخیر در شروع فصل به طور منظم پس از همتایان خود در بسکتبال و هاکی. تمام لیگ های صورت همان مشکل: بازگشت به بازی و تولید درآمد در حالی که نگه داشتن هر کس امن است. اگر بیس صاحبان و بازیکنان نمی توانند آن را کشف کردن بازیکنان مانند بتی و اسپرینگر بهتر بود به این ایده بسیار پایین تر حقوق.

“شما می توانید بوسه رایگان آژانس خداحافظی برای سه یا چهار سال اگر ما بازی نمی,” یک منبع با آگاهی از مذاکرات گفت: Sportico. “هیچ پول وجود دارد. ما نه دولت فدرال. ما نمی محرک چک. ما نمی توانیم چاپ پول است.”

دو ماه پیش صاحبان توافق برای پیشبرد $170 میلیون برای این اتحادیه از طریق ژوئن 1. به عنوان بخشی از این توافق بود که reviewed by Sportico بخش 1(یک) از این قرارداد آمده است که بازیکنان را سرشکن بخشی از حقوق و دستمزد خود را برای هر بازی سه معیار ارائه شده بودند ملاقات کرد. آنها عبارتند از:

“(1) بدون محدودیت در تجمع جرم که جلوگیری از بازی در مقابل طرفداران در تمام 30 خانه ballparks; (2) بدون محدودیت های مسافرتی در آمریکا و کانادا; (3) کمیسیون تعیین می کند که آن را امن برای همه از جمله طرفداران برای بازگشت به بازی است.”

کسانی که شرایط برآورده شده اند و ممکن است برای ماه می باشد. که برگ این موضوع از بازیکن پرداخت حل نشده اگر بازی نمی بازی در مقابل طرفداران. صاحبان در حال ارائه یک 50-50 تقسیم درآمد. بازیکنان عین حال می خواهند خود را سرشکن حقوق.

این توافق نامه در ادامه می گویند که “به عنوان یک امتیاز به اتحادیه باشگاه به توافق نظر اقتصادی امکان بازی در خنثی سایت با طرفداران و یا خالی ورزشگاه به وضوح رزرو [اقتصاد] این موضوعات برای مکالمه بیشتر.”

در تبادل ایمیل بین وکلای مدافع برای MLB و اتحادیه MLB تایید کرد که “امکان سنجی اقتصادی” به معنی بازی تنها می تواند در خنثی سایت و بدون فن اگر بازیکنان مورد توافق برای کاهش حقوق روزانه خود را.

این اتحادیه گفته است که قصد ندارد از renegotiating یک معامله است. مدیر اجرایی تونی کلارک و عامل اسکات بوروس باید گفت: هیچ توافقنامه ای که بازیکنان خواهد خود را سرشکن حقوق برای بازی های انجام شده تحت هر شرایط.

“بازیکنان” انجمن و بازیکنان بسیار گالوانیزه با این” بوروس گفت: در هفته گذشته. “صاحبان آنها آمد و گفت:” ما نیاز به رسیدن به یک توافق است. ما نمی توانیم به شما بازی های 162.’ و بازیکنان به خطر بیافتد. آنها در حال حاضر با توجه به آنها بازگشت حدود 40% از حقوق خود را.”

این اتحادیه خواسته است برای دریافت اسناد و مدارک مالی از MLB که با توجه به کمیساریای می ایستد به از دست دادن حدود 4 میلیارد دلار اگر هیچ بازی در این فصل است.

هزینه بازی بدون طرفداران $است 640,000 هر بازی که قارچ به $787.2 میلیون اگر تمام 30 تیم بازی یک 82-برنامه بازی خالی استادیوم.

بدون فن مربوط به درآمد چیزهایی مانند بلیط امتیازات و پارکینگ تنها جریان درآمد برای تیم خواهد آمد از 1.5 میلیارد دلار در محلی و ملی پخش و حقوق گفت: این منبع که اعطا شد گمنامی به دلیل مذاکرات خصوصی هستند.

صاحبان پیشنهاد برای تقسیم است که درآمد به طور مساوی با بازیکنان است. مدیریت نیمی را پوشش عملیاتی هزینه های برگزاری بازی ها بسیاری از آنها شاید در خنثی سایت. صاحبان در حال حاضر به قرض گرفته شده صدها میلیون نفر.

ورزش لیگ ها و تیم ها به طور کلی خطوط اعتباری حمایت منابع درآمدی مانند رسانه ها قرارداد.

تحت این شرایط بازارهای بزرگتر تیم مثل یانکی ها داجرز متس توله و Red Sox را از دست بدهند قابل توجهی پول. گفت: نمی توان هر چیزی برای به اشتراک گذاشتن با تیم های مانند مارلین اشعه و دزدان دریایی که گارنر بسیار کوچکتر به اشتراک گذاری محلی درآمد.

در بالای تمام ویروس های مربوط به چالش های کارگری قرارداد بین صاحبان و بازیکنان پس از انقضای فصل آینده است. چانه زنی جمعی است که اغلب دشوار است حتی در خوب اقتصادی بار.

هنوز بازیکنان مانند بتی و اسپرینگر شده اند قادر به پول نقد. اما این آشفتگی بی سابقه است. آن باقی مانده است دیده شود که آیا بیس بال برگزار خواهد شد در این فصل و چه پیامدهای خواهد بود پایین خط.

“وجود دارد هیچ برندگان اینجا” این منبع گفت. “هر کس به طور معمول گرفتن whacked به دلایل مختلف.”

بری بلوم خبرنگار Sportico, Penske Media جدید ورزشی پلت فرم کسب و کار.

بهترین انواع

ثبت نام برای انواع خبرنامه. برای مشاهده آخرین اخبار ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی