اپل به تازگی iOS 13.5 آخرین به روز رسانی برای آیفون, امروز, جمعه, مارس 20. این به روز رسانی می آید فقط دو روز پس از شرکت کشت آزمایشکنندگان بتا 13.5 است جنرال موتورز (استاد طلایی). در حالی که تنها در دسترس برای بتا تست جنرال موتورز است که در اصل همان نرم افزار به عنوان به روز رسانی امروز.

اپل در iOS 13.5 در 10 a. m. PDT. این شرکت به طور معمول زمان انتشار به روز رسانی نرم افزار پس از آن جای تعجب نیست برای دیدن اپل همچنان سنت است. این به روز رسانی جدید رفت و از طریق چهار توسعه دهنده بتا به روز رسانی و سه بتا عمومی به روز رسانی بنابراین ما امیدواریم که تمام باگ ها و مسائل مربوط به ثبات مراقبت از هستند.

چه iOS 13.5 را به میز ؟ اولین و مهمترین اپل به نظر می رسد می خواهید این به روز رسانی به آدرس این مسائل رو ما روزانه — coronavirus بیماری همه گیر. برای شروع, شما پیدا کردن اپل و گوگل COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API در این به روز رسانی که تبدیل آی فون خود را به یک تماس ردیابی ابزار باید به شما انتخاب کردن در. در حال حاضر این قابلیت است که به صورت آفلاین به عنوان توسعه دهندگان هنوز قابلیت های اضافه شده به برنامه های خود را.

همه گیر نیز تغییر کرده است راه ما ترک خانه های ما. در حال حاضر ما با پوشیدن ماسک در هنگام بیرون رفتن در مکان های عمومی, که, در حالی که خوب است برای سلامتی بد است برای باز کردن قفل آیفون با چهره ID. این بروز رسانی جدید می سازد آن را آسان تر برای باز کردن قفل آی فون خود را به iOS را بکشید تا رمز عبور صفحه نمایش بلافاصله پس از شکست در چهره ID اسکن. قبل از شما می خواهم نیاز به صبر کردن برای یک ثانیه اضافی و یا دو قبل از این صفحه نمایش به نظر می رسد.

آهسته حرکت iOS 13.4.1 (چپ) در برابر سریعتر iOS 13.5 (سمت راست).

در حالی که FaceTime محبوب بود و قبل از سال 2020 رویدادهای اخیر ما را مجبور به برقراری ارتباط بیشتر از حد اغلب. مانند گروه FaceTime شده است هرگز بیشتر ضروری است. که گفت: به عنوان بیشتر و بیشتر از ما با استفاده از ویژگی های ما متوجه شده ایم که گروه FaceTime این ترفند به صورت خودکار enlargening و کاهش کاشی بر اساس که در صحبت کردن می توانید منحرف. به همین دلیل در iOS 13.5 به شما می دهد گزینه ای برای غیر فعال کردن این ویژگی.

جالب است که خود را “به روز رسانی نرم افزار” صفحه نمایش ممکن است نادرست است. برخی از ما آی فون نشان می دهد 13.5 دانلود صفحه نمایش است که ادعا می کند به روز رسانی جدید معرفی Memoji برچسب و آیکلاد درایو و پوشه های. مشکل این است که کسانی که ویژگی های جدید را با سیستم عامل iOS 13.4. برخی از ما دیگر اپل در حال نشان دادن صحیح 13.5 نمایش که به بحث جدید COVID-19 چهره ID و گروه FaceTime ویژگی های. چرا اختلاف رخ می دهد مشخص نیست در این زمان.

این 13.4-مانند صفحه (سمت چپ) در مقابل صحیح 13.5 صفحه (سمت راست).

مثل همیشه این به روز رسانی کاملا رایگان و در دسترس است برای هر آی فون سازگار با سیستم عامل iOS 13. برای دانلود به روز رسانی سر به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار و سپس پیروی از دستورالعمل های روی صفحه را دانلود و نصب iOS 13.5.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط جاناتان موریسون/YouTube; تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی