MVPs. All-Stars. طلا مدال آوران. قهرمانان. بالاترین سطح ورزش جهان هستند که توسط ورزشکاران جوان به همان اندازه به عنوان هر زمان در تاریخ است. با اکثر ورزشکاران هنوز کنار وقایع کنونی ما فکر آن را هم خوب به یک گام به عقب و قدردانی از بهترین های در حال ظهور استعدادهای ورزشی جهان ارائه کرده است. یاهو ورزشی کارکنان رای دادند یک سوال اساسی: “که زیر 25 ورزشکاران ما هیجان زده برای دیدن یک بار ورزش می آیند؟” وجود دارد راه های بی شماری برای پاسخ به این سوال. برخی را به شدت وزن یک ورزشکار زمان, رزومه کاری, در حالی که دیگران را نگاه کنید بیشتر در آینده بالقوه است. ستاره قدرت در اشکال مختلف می آید و این است که چگونه کارکنان ما آن را دیدم تکان دادن ،

ما خواهید بود رونمایی پنج ورزشکاران هر روز این هفته تا زمانی که ما تاج بهترین بهترین روز جمعه.

ببینید که ما رتبه 25-21

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

20. مسیحی Pulisic

آن را مانند مسیحی Pulisic شد برخی از تست نشده rookie زمانی که او ساخته شده خود را بسیار به اطلاع عموم حرکت به لیگ برتر غول چلسی در تابستان گذشته.

تقریبا در چهار فصل به عنوان یک به طور منظم با titan بوروسیا دورتموند پنسیلوانیا بومی تاسیس خود را به عنوان نه تنها امیدوار کننده ترین بازیکن فوتبال آمریکایی در اروپا اما به عنوان یکی از بهترین چشم انداز حمله به هر نقطه در این ورزش است.

در 17 لاغر رعد و برق سریع جناح جوانترین بازیکن تا کنون به نمره به اهداف متعدد در بوندسلیگا. او اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان قبل از رسیدن به سن 18 سالگی. چند ماه بعد او دورتموند را جوانترین گلزن در جهان بالا, باشگاه, مسابقات متعالی خود تراشه کمک BVB از بین بردن پرتغال بنفیکا و پیشبرد به مرحله یک چهارم.

صدمات محدود آمریکا تیم ملی مقابل مرد فقط به 20 بوندسلیگا ظاهر و چهار گل در فصل گذشته اما متوقف نمی چلسی از انداختن $73 میلیون — تقریبا چهار بار قبلی بالا برای USMNT بازیکن — برای خدمات خود را در اوایل سال 2019. هنوز هم وقتی Pulisic وارد لندن پیش از 2019-20 مبارزات انتخاباتی او برای اثبات خود را بیش از همه دوباره.

پس از بالا و پایین شروع به زندگی در Prem Pulisic خود را در بر داشت ، او به ثمر رساند با پنج گل در سه بازی لیگ در پاییز از جمله “کامل” hat trick — چپ پا و راست پا, هدر — در برابر برنلی. وی افزود: یک گل و سه پاس گل در مرحله گروهی از لیگ قهرمانان کمک بلوز رسیدن به مرحله حذفی.

یک adductor آسیب مجبور Pulisic به دست چند ماه اول این سال او به بازگشت به عمل هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف بازی در ماه مارس است.

هر زمان که فوتبال انگلیسی بازده خواهد بود وجود دارد بدون شک در مورد آنچه Pulisic می توانید انجام دهید. – داگ مک اینتایر

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

وقتی که می آید به Auston ماتیوز وجود دارد این است که واقعا منحصر به فرد مقطع در محل کار.

این است که هر دو با استعداد ترین در ایالات متحده متولد بازیکن هاکی از نسل او و در میان تعداد انگشت شماری از معروف ترین و با نفوذ ورزشکاران در کانادا. او شروع به خود را غیر محتمل صعود از مردمی برنامه ها از مهمترین غیر سنتی هاکی بازار در آریزونا به ستاره در مکه از هاکی به عنوان چهره حق رای دادن با تورنتو افرا برگها. او با تکبر راه رفتن کمی نگرش او یکی از بالاترین پرداخت بازیکن در لیگ و کند ذهن نشان دادن آن. شما حتی ممکن است پیدا کردن او را زنده در Instagram با جاستین بیبر.

ماتیوز بینهایت, ماهر, واقعی سوپراستار و شاید آینده-پرکار ترین گلزن در ورزش پس از الکساندر Ovechkin. و وزن یک افتخار و عذاب حق رای دادن است که تحمل نیم قرن از شکست و ناامیدی را استوار بر روی شانه های او.

افرا برگها بیش از 100 سال از تاریخ به عقب نگاه و آن را نمی ممکن است مبالغه را نشان می دهد که ماتیوز می تواند برگ برنده آن همه منجر افرا برگها به اولین جام استنلی از سال 1967.

علاوه بر آن باید بین المللی هاکی همیشه بازگشت در بالاترین سطح و ماتیوز داده است همان فرصت هایی که پیشینیان او تا به حال (پکن سلام) او خواهد بود بنیادی قطعه ای است که ایالات متحده آمریکا هاکی ایجاد شده در اطراف در تلاش خود را برای پیروزی در آن برای اولین بار بهترین در بهترین مسابقات در قسمت مردان و در سطح ارشد از سال 1996.

ماتیوز هر دو توانایی و پلت فرم خود را مشهور به ارتفاعات نهان در هر دو طرف مرز. – جاستین Cuthbert

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

در بازی 6 از سری جهانی 2019 Cy جوان برنده جاستین Verlander انداخت بالا و داخل fastball به خوان صوت. زمین شد به درستی به نام توپ منجر به غوغای از Verlander و خود جالب توجه است.

صوت در پاسخ با آرامش nodding سر خود گرفتن کشاله ران خود را و خیره در پارچ. پس از آن او پا به خمیر جعبه لبخند زد و به تایید ump شد که در آن یک توپ است.

و سپس او را بلعیدم Verlander روح ،

که در سمت راست وجود دارد که 21 ساله در انفجار یک فوقانی عرشه هومر کردن یکی از بزرگترین کوزه از یک نسل. درست مانند او در برابر Gerrit کول پیش از آن در MLB برگشتی. و کلیتون Kershaw. و هیون-Ryu jin. اوه, و او تا به حال که بازی برنده در برابر ضربه جاش Hader بیش از حد.

با یکی که در بت شما می توانید ببینید که چرا صوت صبر و قدرت در حال حاضر ساخته شده او را در آینده از اتباع. 19 – و 20-ساله قرار نیست که در پایه درصد در هر نقطه نزدیک صوت حرفه ای .403 علامت و آنها نیز قرار است برای ضربه زدن به توپ است که تا کنون در جهان سری.

بازیگوشی که قبل و بعد از ماموت هومر — لبخند خفاش حمل — همچنین نشان می دهد که چرا صوت از نوع ستاره ای که MLB نیاز به تکامل برای آینده است.

در ورزش که در آن حتی اساسی ترین عبارات از شادی شده اند به طور سیستماتیک سرکوب شده برای دهه هومر-mashing برروی آن بکشید فاق گرفتن به طور مداوم لبخند صوت نشان دهنده نسل بعدی ستاره بیس بال می تواند از طریق شکستن دیوار از قوانین نانوشته و ادب.

بچه که بازدید مثل یک جانباز, اما در عمل مانند یک بچه است که در حال حاضر یکی از درخشان ترین ستاره ها با یک حلقه در دست است. چه می آید بعدی می تواند حتی بیشتر هیجان انگیز است. – جک بائر

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

17. Jayson تاتوم

هنگامی که شما فکر می کنم جوان و با استعداد بازیکنان بوستون سلتیکز به جلو است در نزدیکی بالای لیست. این دلیل است که به ندرت می بینید 6-پا-8 بازیکن با استفاده از گارد مهارت. توهین آمیز خود را اماده شده است نسبت به کسانی که از کوبه برایانت و تریسی مک گریدی.

وجود دارد هیچ چیز او نمی تواند انجام دهد با توپ بسکتبال در دست او و او دارای اخلاق کاری. شماره خود را در تمام آماری دسته ها بهبود یافته در هر یک از سه فصل اول. او به نام همه ستاره رزرو در 21 در این فصل به طور متوسط 23.6 امتیاز 7.1 ریباند و 1.4 دزد.

شماره های جامد, اما آنها نمی پشت سر هم خاموش صفحه: چون او هنوز به تیم خود. Kyrie Irving در گذشته و Kemba واکر در حال حاضر دارای این نقش با سلتیکز. اما در تمام احتمال, آن را برای رفتن به تاتوم تیم در یک زمان کوتاه — و هر کس به نظر می رسد به آن را می دانم.

به نظر می رسد در سال 2017, NBA پیش نویس یاد می شود به عنوان سال Tatum کاهش یافت و به بوستون در شماره 3. او کاملا outplayed اورلاندو سحر و جادو گارد Markelle Fultz و New Orleans Pelicans گارد ساق پوش, جوراب توپ بودند که هر دو پیش نویس قبل از او.

سلتیکز دارای سابقه طولانی از ستاره استعداد با 22 بازنشسته کشباف دار در تیر. اما به غیر از لری پرنده بدون سلتیکز بازیکن در چهار دهه گذشته در نظر گرفته شده است یکی از دو یا سه چهره از لیگ. تاتوم نوع ستاره پتانسیل و جاذبه می شود که بازیکن.

آینده خود را به عنوان روشن به عنوان آنها می آیند. – Cleveland Cavaliers

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

16. Deshaun واتسون

شما در مورد رویای بزرگ لحظات به عنوان یک بچه در آینده از طریق در آخرین لحظه تیم خود را منجر به پیروزی. اما شما می خواهم که به رویای بزرگ به آمده تا با یک سناریوی وحشتناک تر از یک Deshaun واتسون رو در سال 2017 قهرمانی ملی.

یک حیاط بروید یک ثانیه بر روی ساعت. توانا آلاباما دفاع در سراسر خط. و همه واتسون بود قدم به عقب موضوع تصویب به Clemson هم تیمی شکارچی اکلاهما در منطقه پایان و رونق قهرمانی به دست آورد. فقط می خواهم که.

واتسون است که از نادرترین ورزشکاران مرد که آغاز پیروزی بزرگ به عنوان یک بچه نگه داشته و بر برنده شدن در هر سطح مهم نیست که چقدر سخت این رقابت بزرگ شد. او شروع به خود را برای تیم دبیرستان در گرجستان به عنوان یک دانشجوی سال اول بود و رفتن به مجموعه ای از دولت های متعدد سوابق yardage و touchdowns. او به رهبری کلمسون به قهرمانی ملی بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم دست به آلاباما پس از آن انتقام خود را سال آینده با آن اکلاهما پرتاب.

درست دو تهدید کارفرمایی را صرف دهه آینده-plus شکنجه شیکاگو طرفداران پس از خرس برداشت Mitchell Trubisky بیش از او را در سال 2017. او تنها بازی سه فصل در NFL اما در حال حاضر دارای سه حذفی حضور از جمله یک پیروزی بیش از این اسکناس در سال گذشته کارت های وحشی ،

که بازی را دیدم امضا بازی از واتسون نرم افزار حرفه: فرار معجزه آسا از یک خاص گونی در وقت اضافه که واتسون بدبختانه به دست آوردن راه اندازی بازی برنده میدان هدف است. شاید سه quarterbacks در NFL می تواند ساخته شده اند که بازی; شاید فقط یکی.

بله تگزاسی خود دائم شکاف در بعد از ظهر شنبه وحشی-کارت بازی NFL playoff معادل یک باز عمل می کنند. اما واتسون داده NFL طرفداران یک دلیل برای اتصال; هنگامی که او را تحت مرکز شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما چیزی است که شما هرگز قبل از دیده می شود. -جی Busbee

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر