Former Chicago Bulls star Michael Jordan in the late 1980s: Getty Images / Mike Powell / Allsport
سابق شیکاگو بولز ستاره مایکل جردن در اواخر 1980s: گتی ایماژ / مایک پاول / Allsport

ESPN آخرین رقص مستند به این نتیجه رسیدند روز یکشنبه پس از ارائه بیننده با یک نگاه عمیق به Michael Jordan را در فصل آخر به عنوان یک شیکاگو بول از سال 1997 تا 1998.

یک دلیل جدید چرا ستاره بسکتبال برای اولین بار در سال 1993 بازنشسته شد تا از آنجا پدید آمده پس از پایان 10-بخش docuseries.

از نیویورک پست در روز دوشنبه ارائه شده تا یکی دیگر از دلایل اردن بازنشسته شد و آن را به عقب بر گردیم در مدیر کل جری Krause از شیکاگو بولز.

یک منبع به این روزنامه گفت که اردن می خواستم ببینم اگر تیم سابق خود می تواند برنده با Toni Kukoc یک بازیکن بسکتبال مدیر کل بود و از طرفداران بزرگ از پس گرفتن پیش نویس در سال 1990.

در این مستند هم اردن و هم تیمی Scottie Pippen دیده می شد ابراز نارضایتی خود را در برابر مدیر کل برای باور جدیدتر بازیکن به طور بالقوه می تواند جای آنها را در تیم است.

Pippen حتی ذکر یک مثال زمانی که مربی فیل جکسون کشید تا یک بازی که در آن Kukoc را ضربه نهایی بر خود.

“من احساس آن را یک توهین که از فیل” Pippen گفت. “من در خطرناک ترین مرد روی تیم ما پس چرا شما درخواست من را به توپ؟”

آن را نه تایید دشمنی بین اردن و Krause باعث شد تا این بازیکن تصمیم به ترک ورزش بیس بال.

منابع گفته اند که اردن یک سال توقف در سال 1993 بود برای ارسال یک پیام به Krause که او یک بازیکن ارزشمند برای خریداران. اما حرکت نمی له این تیم است. به جای آنها رفت و به بازی در پلی آف NBA.

دیگر دلایل اردن بازنشستگی در سال 1993 بود که پدرش به تازگی فوت کرد و وجود شایعات بازیکن, مبارزه با اعتیاد به قمار. اما اواخر NBA کمیسر دیوید استرن روشن در آخرین رقص که اردن را روی لئامت دادن مختصر و دور از بسکتبال نمی شد با توجه به یک قمار تعلیق.

این بازیکن بسکتبال بازگشت به NBA با شیکاگو بولز یک سال بعد پس از به طور خلاصه به بازی بیس بال. او رسما بازنشسته شد و دوباره در سال 1999 به دلیل جکسون مربیگری قرارداد شد تا برای خریداران و اردن نمی خواهم به بازی برای هر مربی است.

اردن پس از آن آمد را برای سومین بار برای بازی با واشنگتن ویزاردز تا بازنشستگی این بار برای همیشه از این ورزش در سال 2003.

ادامه مطلب

لنس آرمسترانگ ادعای دوپینگ ممکن است ناشی از خود سرطان بیضه

این ما تعطیلات فدرال برای سال 2020

‘ماسک روی لباس کردن’: Wyoming باشگاه دوباره باز می شود در میان همه گیر

ما با استفاده از coronavirus به ترویج “طرفدار زندگی” دستور کار سازمان ملل متحد گروه ادعا می کند

NYPD بسته ارتدوکس مدرسه که نقض مستند سفارشات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی