فوتبال-سلتیک به طور کامل سزاوار به قهرمانان می گوید لنون

مارس 19 (ایسنا) – سلتیک به طور کامل سزاوار به تاج اسکاتلندی نخست وزیری برندگان خود را برای ثبات در طول یک فصل کوتاه توسط COVID-19 بحران, مدیر نیل لنون گفته است.

سلتیک اعلام شد قهرمانان یک رکورد برابری نهم پی در پی کمپین روز دوشنبه پس از فصل به پایان رسید اوایل به خاطر رمان شیوع کروناویروس. آنها با 13 امتیاز جلوتر از رنجرز که تا به حال بازی یک بازی کمتر.

“البته آن را به طور کامل سزاوار” لنون به بی بی سی گفت. “ما برنده 26 از 30 بازی به ثمر رساند 89 اهداف ما کاملا شایع در طول فصل.

“ما سازگار با بازی درخشان خود در فوتبال. حتی در نوبه خود از سال زمانی که سوال شد که خواسته آنها پاسخ و شکست نیمه دوم این فصل است. به عنوان یک تیم آنها بوده است و با شکوه است.”

سلتیک برنده شد نه متوالی لیگ غنائم از 1965-1974 یک شاهکار همسان با رنجرز از 1989-1997 و لنون گفت: تیم شد و در ابتدا به عنوان یکی دیگر شیب فصل آینده است.

“حتی زمانی که من در زمان بیش و ما به هشت نفر صحبت در مورد 10” اضافه شده لنون که در زمان کمر در سلتیک برای بار دوم و تایید شد که دائم در مارس سال گذشته است.

“ما می تواند برای 10 در حال حاضر چون من می دانم که در نوک بسیاری از حامیان ما زبان.” (گزارش شده توسط Shrivathsa Sridhar در بنگلور; ویرایش توسط پیتر رادرفورد )

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر