Photo credit: ESPN
عکس های اعتباری: ESPN

از Esquire

تیاو تاریخ و زمان آخرین رقص بود و هرگز به همه مبارک. هنگامی که شما را به چیزی مانند ESPN مجموعه مستند در مورد مایکل جردن-عصر شیکاگو بولز سلسله—شمارش تا هر پیروزی و هر جزئی برای میلیون ها نفر برای دیدنکسی که در حال رفتن به miffed با آنچه آنها را ببینید بر روی صفحه نمایش.

در مورد آخرین رقصکه پیچیده کردن قسمت نهایی خود را یکشنبه شب به نظر می رسد که فرد Scottie Pippen—قهرمانی تیم کاهش مستند مدافع. با توجه به یک داستان نوشته شده توسط ESPN جکی MacMullan مورد Pippen سابق گاو رو به جلو است “زخمی و نا امید” توسط تصویر خود را. قبل از ما به گوشت گاو, این مهم است که توجه داشته باشید که Pippen فقط به عنوان او در طول زندگی حرفه ای او می شود مقدار زیادی از تجلیل در آخرین رقص. اردن و حتی تماس های او جای تعجب نیست که بزرگترین هم تیمی او تا به حال.

وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی Pippen می تواند ناراحت است ، اول از همه آخرین رقص یک ملاحظه تکه از pop-ups ads به Pippen را افزایش ناخشنودی در مورد اینکه دستمزد کمتری در طول زندگی حرفه ای او. نه به ذکر است, تجارت شایعاتی که او را احاطه طول فصل 1997-98 که همه او را وادار به انجام عمل جراحی مچ پا بلافاصله به جای مراقبت از آن در طول offseason بنابراین او می تواند کت و شلوار تا پیش از آن. “من فکر Scottie بود که خودخواه” اردن می گوید در دو قسمت مورد Pippen تصمیم.

آخرین رقص نیز در زمان ما بازگشت به بازی 7 از سال 1990 کنفرانس شرق نهایی که Pippen تلاش با توجه به میگرن. آن را می توان استدلال کرد که این بخش با تمرکز بیشتر بر عدم انجام و از چه ویرانگر درد باید بوده است. این مستند همچنین به نظر می رسد در بازی 3 از سال 1994 کنفرانس شرق نیمه نهایی, به یاد ماندنی برای آن ثانیه های پایانی زمانی که فیل جکسون کشید تا یک بازی برای پرسپولیس Kukoc به جای Pippen. رو به جلو و حاضر به بازگشت به بازی برای کمی.

“این یکی از آن حوادث که در آن من آرزو می کنم آن را هرگز اتفاق افتاده است” Pippen گفت: در این مستند. “اما اگر من تا به حال شانس به آن را دوباره و دوباره من احتمالا نمی خواهد آن را تغییر دهید.” اردن اضافه شده تفسیر خود را برای لحظه ای بیش از حد: “این همیشه برای بازگشت به او امد و شد زیاد در برخی از نقطه در برخی از مکالمات” او گفت:. “پیپ می داند بهتر از آن است.”

دوباره Scottie می شود مقدار زیادی از عشق در آخرین رقص—و در حال حاضر او حتی برخی از پشتیبان گیری از یکی از هم تیمی های سابق, Dennis Rodman. در ESPN گزارش Rodman گفت MacMullan که “من آرزو می کنم او نمی دهد گه مثل من در مورد آنچه که مردم می گویند” و نرم گفتاری ستاره همیشه بیشتر یا کمتر ایستاده در سایه مایکل جردن.

“Scottie شد تا دستکمگرفتهشده—و بنابراین underpaid. او باید از نگه داشتن سر خود را بالاتر از مایکل جردن در این مستند” Rodman گفت. “من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال حاضر تحقق آنچه او را از طریق رفت. بچه بود یک قهرمان در بسیاری از جهات در آن بزرگ گاو اجرا می شود.”

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی