بسیار وجود دارد برای پیام نرم افزار برای آیفون وقتی که می آید به پیدا کردن حق مکالمات. آن را دریافت کنید برخی از افزایش قابلیت جستجو در iOS 13 اما فراتر از آن وجود دارد هیچ راه خوب برای پیدا کردن تاپیک های شما نیاز به کنار فقط از پیمایش از طریق صفحه اصلی که لیست آنهایی که جدیدتر ، وجود دارد یک نیشگون گرفتن و کشیدن است که به شما می دهد قدرت به گروه همفکر چت با هم.

درستی به نام گروه نیشگون گرفتن و کشیدن رایان ترنت اجازه می دهد تا به شما در سازماندهی پیام خود را به موضوعات دسته بندی های خاص برای خانواده و دوستان و مدرسه و کار و دیگر, و شما حتی می توانید ایجاد گروه های سفارشی اگر شما نمی مانند آن. شما هنوز هم قادر به مشاهده پیام اصلی صفحه با تمام مکالمات خود از جدیدترین به قدیمی ترین اما شما همچنین قادر خواهید بود برای رفتن به خود را ایجاد گروه برای نمایش فقط آن دسته از موضوعات.

اگر شما احساس می کنید مانند پیام های خود را برنامه شده است خیلی به هم ریخته به تازگی و شما نمی مانند حذف چت برای تمیز کردن همه چیز تا با اضافه کردن گروه به پیام این است که بهترین چیز بعدی. شما نیاز به یک آی فون جیل بریک را به استفاده از گروه ها و همچنین چنگال تا $1.99 برای نیشگون گرفتن و کشیدن است که به خوبی به ارزش آن را برای آنچه در آن می کند.

مرحله 1: خرید گروه

گروه های موجود در داخل هر دو Cydia و Sileo بومی بنابراین بدون نیاز به نصب یک خارجی مخزن به گرفتن دست خود را بر روی آن. که گفت: سر به صفحه جستجو در هر برنامه شکار “گروه” و سپس به ضربه بزنید بر روی نیشگون گرفتن و کشیدن از نتایج.

  • سلسله مخزن لینک: گروه ($1.99)

در آن جزئیات صفحه را انتخاب کنید و “ورود به دانلود و یا خرید” و سپس به دنبال دهید در گروه پرداخت صفحه در سافاری برای تکمیل خرید. اگر شما نا آشنا با فرآیند خرید ترفند از Cydia و یا Sileo و می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از اینکه شما ماشه مطمئن باشید برای بررسی از راهنماهای ما در زیر.

مرحله 2: نصب گروه

هنگامی که شما پرداخت می شود برای گروهها, بازگشت به نیشگون گرفتن و کشیدن را با جزئیات در صفحه. برای Cydia, شیر “نصب” و سپس “تایید می کنند.” در Sileo شیر ” ، ” باز خود را “صف” و کلید “تایید می کنند.” برای هر دو برنامه را انتخاب کنید “راه اندازی مجدد پرشی” هنگامی که آن را انجام می شود نصب.

مرحله 3: به نوبه خود در گروه

گروه های غیر فعال به طور پیش فرض پس از باز کردن تنظیمات حرکت به “گروه” و سپس ضامن سوئیچ در کنار “فعال کردن گروه.” انتخاب “پیام” برای دسترسی به نیشگون گرفتن و کشیدن گزینه و مطمئن شوید که “فعال کردن گروه در پیام” نیز در. شیر بر روی “اعمال” در بالا و سمت راست به تغییرات را ذخیره کنید.

مرحله 4: اضافه کردن و مشاهده گروه

در حال حاضر شما می توانید پیام های خود را برنامه به استفاده از گروه های. همه مکالمات خود را ظاهر خواهد شد در پیام صفحه از جدیدترین به قدیمی ترین, درست مثل قبل. سبز نقطه چیست جدید متون هستند و آنهایی که آبی رنگ معنی جدید iMessages.

برای اضافه کردن یک موضوع به یک گروه راست-ضربه تند وشدید زدن بر روی آن ضربه بزنید “اضافه کردن به گروه” و سپس انتخاب گروه در عمل ورق. پس از آن این موضوع هنوز هم در پیام صفحه, اما آن را نیز در حال حاضر در گروه شما انتخاب شده است.

برای دسترسی به لیست گروه شیر “گروه” را فشار دهید در بالای پیام های , هدر, و سپس انتخاب گروه از ورق عمل و یا شیر “لغو” یا “همه پیام ها” برای رفتن به عقب. شما می توانید بگویید که کدام گروه باید پیام های جدید زمانی که آنها با برچسب قرمز به جای رنگ آبی است.

اضافه کردن به گروه (چپ); مشاهده گروه (سمت راست).

اگر شما انتخاب می کنید برای پاک کردن یک موضوع از داخل یک گروه جدید پیام از مخاطب یا گروهی از مخاطبین ظاهر می شود در داخل آن تعیین شده گروه دوباره به طور خودکار. شما نیاز به حرکت موضوع به یک گروه جدید اگر شما نمی خواهید آن را در همان محل به عنوان قبل از.

گام 5: سفارشی کردن گروه (اختیاری)

در گروه’ تنظیمات شما می توانید سفارشی چگونه به نیشگون گرفتن و کشیدن به نظر می رسد و انجام می دهد. Toggling “حالت سازگاری” برای مثال به شما اجازه طولانی مطبوعات چت برای اضافه کردن آن به یک گروه به جای کشیدن بر روی آن.

گزینه های در دسترس (چپ); های طولانی با فشار دادن برای اضافه کردن به گروه (سمت راست).

گروه همچنین به شما امکان شخصی سازی نام هر یک از گروه ها در درون گروه تنظیمات بخش که برچسب “دوستان” “خانواده” “مدرسه” “کار” و “دیگر” به طور پیش فرض. شیر بر روی گروه هدف پاک کردن آن برچسب و سپس ورودی یک نام است که بهتر مناسب نیازهای شما.

و با “تنها نشان می دهد در گروه” ضامن را فعال کنید به طور پیش فرض پیام های صفحه ای که خانه ها همه از خود متن و مکالمات iMessage را تبدیل به یک “گروه” صفحه نشان می دهد که تنها خودتان به چت. که راه شما را به بازدید هر گروه به دیدن آن موضوعات به طوری که شما دقیقا می دانم که آنهایی که شما نمی اضافه شدن به دسته بندی های خاص نشده است.

تغییر نام گروه (چپ); مشاهده “هیچ گروهی” به جای “همه پیام ها” (سمت راست).

هنگامی که شما انجام می شود سفارشی گروه آمار “اعمال” تغییرات را ذخیره کنید.

نشان هشدارها هنوز هم کار بر روی صفحه اصلی برنامه آیکون (مگر اینکه شما غیر فعال آن) اما اگر شما “هیچ گروه های” صفحه اصلی مجموعه به جای “همه پیام” شما ممکن است دیدن تمام تاپیک هایی با پیام های جدید حق دور. پس از بهره برداری “گروه” عمل ورق لیست گروه ها با پیام های جدید را به عنوان قرمز به جای آبی, بنابراین شما لازم نیست برای رفتن از طریق حفر هر یک برای پیدا کردن متون وارده و iMessages.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با Amboy Manalo/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی