وان پلاس 8 Pro در مقابل وان پلاس 8

فوق العاده شبیه گوشی های با صفحه نمایش بالا-لایه های سخت افزاری و روح عملکرد. تفاوت اصلی بین این دو جدا از اندازه است عملکرد دوربین. به عنوان پیشنهاد شده توسط نام 8 Pro دارای دوربین بهتر و صفحه نمایش بزرگتر است.

اما این است که به ارزش 200 دلار حق بیمه? که بسیار به فرد. به نظر فروتن من یکی نباید براق منظم وان پلاس 8 و مستقیما به صورت حرفه ای. این خواهر و برادر کوچکتر قطعا می تواند روی پای خود بایستد دو پا با وجود داشتن برخی از گوشه های برش و رقابتی قیمت گذاری باعث می شود آن را بسیار سودآور ارائه واقع است.

طراحی و صفحه نمایش

پس وان پلاس 8 Pro است این بزرگ 6.8 اینچ صفحه نمایش AMOLED و یک poweruser ممکن است فکر “این چیزی است که من نیاز دارید!”. اما در واقع به طور منظم وان پلاس 8 صفحه نمایش است که تنها کمی کوچکتر و اندازه گیری در 6.5 اینچ است.فراتر از اندازه خود آنها نیز متفاوت چگونه خود را طرف منحنی به سمت گودی. وان پلاس 8 Pro بسیار تلفظ نمایشی منحنی در حالی که وان پلاس 8 است فقط کمی خمیده. به عبارت دیگر اگر شما یک فن از قوسی لبه وان پلاس 8 مناسب شما کمی بهتر است.

صفحه نمایش خود را به همان اندازه زیبا — OnePlus نمی کم در هر چیزی در اینجا. هر دو پانل های AMOLED با رنگ های دقیق و شفافیت بالا قابلیت های. وان پلاس 8 می تواند تا 90 هرتز سرعت رفرش در حالی که نرم افزار صفحة آن را تا 120 هرتز است.

اگر من واقعا چپ چشم من و حرکت از طریق صفحه اصلی بارها و بارها می بینم که تفاوت های کوچک بین 90 هرتز و 120 هرتز است. اما در همه صداقت, هنگامی که شما فراتر از 60 شما که “اذوقه و نوشابه صاف” اثر بنابراین شما احتمالا کاملا با محتوای که 90 هرتز رفرش.

هر دو صفحه نمایش دارای یک تن از پروفایل های رنگ و لغزنده برای تنظیم به میل خود اما وان پلاس 8 Pro دارای یک گزینه اضافی — آسایش تن است. بسیار شبیه به یک آیفون “تن درست” آن را تجزیه و تحلیل خود را از نور محیط و تنظیم نمایش دما به بیشتر مناسب خشنود سطح.

وان پلاس 8 Pro دارای یک پیچیده تر ماژول دوربین و کمی بزرگتر باتری. این همه نتایج در بیشتر فله و بلند در بدن — آن را در واقع احساس می کند بیشتر شبیه به یک “دو دست phone” از وان پلاس 8 که آشنایی خود را به یک دست استفاده بهتر است.

دوربین و صوتی

دوربین, مشخصات و عملکرد است که در آن بزرگترین تفاوت بین این دو گوشی قرار دارند. وان پلاس 8 Pro دارای 48 MP دوربین اصلی یک 48 MP فوق العاده گسترده ای دوربین 8 MP 3x تله دوربین و موبایل و کامپیوتر عجیب و غریب به نام photochrom (یا فیلتر رنگی) دوربین. وان پلاس 8 نیز دارای 48 MP سنسور اصلی اما آن فوق العاده گسترده ای دوربین 12 MP با وضوح و بدون هیچ تله در هیئت مدیره. در عوض ما یک 2 MP, ماکرو دوربین.

وقتی که می آید به کیفیت تصویر — بله وان پلاس 8 Pro است که به طور کلی بهتر است. در طول روز به طور منظم 8 گاهی oversaturate رنگ و یا انحراف آنها را با کمی. در طول شب OnePlus 8 Pro به طور مداوم انجام می دهد بهتر از دست پایین است.

این تله دوربین در این نرم افزار باعث می شود برای بهتر پرتره — شما که زوم اپتیکال واقعا در مورد این موضوع وجود ندارد و لنز اعوجاج و جدایی است. آن را نشانی از نیاز به برخی از تنظیمات به کنتراست و قرار گرفتن در معرض — امیدوارم OnePlus را نگه می دارد به روز رسانی خود نرم افزار دوربین. وان پلاس 8 را با استفاده از یک 2x زوم دیجیتال برای پرتره و آنها به نوبه خود کاملا به طور متوسط با اریب رنگ و نه چندان بزرگ پس زمینه جدایی.

برای selfies, اما هر دو گوشی به نظر می رسد به استفاده از همان 16 مگاپیکسل دوربین است. انجام آنها تقریبا همان بزرگ, تیز, جزئیات, قرار گرفتن در معرض بزرگ و HDR اما آنها گاهی اوقات از دست گرفتن مناسب پوست.

به عبارت دیگر اگر دوربین اصلی شما است و تمرکز اصلی شاید هزینه های اضافی $200 برای وان پلاس 8 Pro ممکن است حس را به شما. اگر شما خوشحال هستند با یک “به اندازه کافی خوب” دوربین وان پلاس 8 فقط خوب انجام دهد.

هر دو گوشی دارای یک بلندگوی استریو راه اندازی با استفاده از خروجی صدای گوشی و پایین-شلیک به راننده. صدای آنها بسیار مشابه به گوش من — آنها بسیار بلند و بسیار دقیق و نمی تحریف که فوق العاده است. من آرزو می کنم آنها تا به حال فقط یک کمی بیشتر “گوشت” در اطراف باس.

نرم افزار و عملکرد

شما تقریبا یکسان تجربه کاربر در هر دو گوشی. آنها کشتی با اندروید 10 با وان پلاس’ رابط کاربری اختصاصی — OxygenOS — در بالای صفحه. آن را بسیار کارآمد reskin که نمی اضافه کردن مقدار زیادی از نفخ اجرا می شود تند و سریع و لذت بخش است به کار گیرند.

هر دو گوشی مجهز به Snapdragon 865 هر دو شروع با 8 گیگ رم در پایین ترین ردیف. توجه داشته باشید که وان پلاس 8 با استفاده از LPDDR4 در حالی که این نرم افزار دارای LPDDR5 تراشه. در واقعیت ما را متوجه هر یک تلفن به طور قاطعانه تر ،

در صفحه اسکنر اثر انگشت انجام به همان اندازه سریع نرم افزار به روز رسانی تحت فشار قرار دادند در همان زمان برای هر دو دستگاه و گزینه های ذخیره سازی یکسان برای هر دو — 128 گیگ یا 256 گیگابایت است. پس نگران نباشید, وان پلاس 8 نبوده است فلج در اینجا به نفع Pro. وان پلاس هنوز هم می خواهد به افتخار قرار دادن فوق العاده سریع گوشی حتی در ردیف پایین.

و بله هر دو گوشی در حال آماده برای 5G عصر.

عمر باتری

حتی از نظر عمر باتری این دو گوشی انجام به همین ترتیب. به طور منظم وان پلاس 8 است 4,300 میلی آمپر cell و حرفه ای می شود کمی بزرگتر از یک 4,510 mAh. این است که باتری بزرگتر هنوز هم نیاز به قدرت یک صفحه نمایش بزرگتر به طوری که در پایان همه چیز حتی. از طریق آزمون های مختلف این وان پلاس 8 را انجام می دهد بهتر است در برخی از وظایف مانند مرور در حالی که 8 Pro را بهتر انجام دهید در حالی که بازی.

به طور کلی عرق نیست — شما باید یک روز کامل از استفاده اینجا. و هر دو گوشی پشتیبانی پیچ و تاب شارژ که به شما 40 درصد از باتری در 20 دقیقه یا 100 درصد در یک ساعت.

وان پلاس 8 Pro یک یو پی اس خواهر و برادر کوچکتر خود را در اینجا با شارژ بی سیم پشتیبانی قرار داده و آن را بر روی هر چی حصیر برای به دست آوردن قدرت. و یا اختصاصی وان پلاس پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم و شما می توانید 50 ٪ از قدرت را فقط در نیم ساعت — بسیار چشمگیر است.

وان پلاس 8 جوانب مثبت

  • کوچکتر و سبک تر و ساده تر برای استفاده با یک دست
  • تملق گفتن صفحه نمایش منحنی کمتر اتفاقی شیپور خاموشی صفحه نمایش

وان پلاس 8 Pro جوانب مثبت

  • دوربین بهتر کلی
  • سریع شارژ بی سیم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر